Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
masakra jak na katowickich :polew:

oj tam oj tam :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gynau :decayed:

Opublikowano

Wieśku...ten kto pracuje na dole chyba jest na wszystko odporny:decayed:

Opublikowano
Wieśku...ten kto pracuje na dole chyba jest na wszystko odporny:decayed:

Ten to teraz doje*** do pieca :polew::polew::polew:

Często po mydełko się schylasz :whistling::decayed:

Opublikowano

ojj...byś się zdziwił ile jest geji na kopalni:decayed: kolego...by nie jeden miał dupsko z orane:whistling:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

na łaźni...mam np.jednego geja:whistling: ale niby jest nie szkodliwy, zresztą chodzi tylko na rano a ja na rano nie chodzę, więc...:decayed: resztą na rano tylko lizydupy kierownika chodzą:whistling::decayed:

Opublikowano

Wiesiu na którą robisz? :decayed::grin:

Opublikowano

nie no... on co mi się zdaje nie robi na rano...no chyba,że przelotem tzn. za zmianą:wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

no nic spadam powoli do wyra...dobranoc:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wiesiu na którą robisz? :decayed::grin:

:hi:

Nie robię, mam L4, tylko nie próbuj ze mną o gejni bo mam dzieci w twoim wieku :naughty:

Czy dzisiaj ktoś na spocie będzie ?

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Robert bydziesz ? bo widzę że jesteś:naughty:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Robert bydziesz ? bo widzę że jesteś:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Robert bydziesz ? bo widzę że jesteś:naughty:

Nie wiem jeszcze ale raczej dziś znów nie dam rady , ma dziś kumpel wpaść , jutro komunia a w domu kupa roboty

Opublikowano

Ja tu dzisiaj po odebraniu od mechanika chciałem autko czyścić a tu taka lipna pogoda masakra :facepalm:

Opublikowano

Norma łikend :kwasny:

No to ja odpuszczam spota

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Norma łikend :kwasny:

No to ja odpuszczam spota

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

j**ane duble

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

j**ane duble

Opublikowano

Cały tydzień zabiegany to upał na maxa, a jak weekend to kijowa pogoda :decayed:

Opublikowano

dobry w ten jakże piękny dzionek :hi:

Norma łikend :kwasny:

No to ja odpuszczam spota

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Norma łikend :kwasny:

No to ja odpuszczam spota

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

j**ane duble

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

j**ane duble

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja zawsze edytuje i usuwam tego drugiego posta ale wiem ujowo z tym roboty masa

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

w zakupie kontrolowanym teraz- powtórka chyba - saab 9-5 2.0T zrobiony na 309km i sie Kornacki nim jara fest :decayed:

a gościu który chce kupić autko jak na 2biegu gaz wcisnął to przerażenie było widać jak zaniemówił :grin::grin::grin:

autko 2000rok ok. 240kkm dorezane dość 22tys pln :naughty: białe kombi z pomarańczowymi felami

Opublikowano

Kto teraz Saaba kupuje. Już wolałbym lexusa kupić :decayed:

Opublikowano

Saaba juz nie ma :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.