Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chyba tylko touch chociaż nie wiem czy LCD też nie pękł ( ale raczej nie ) , ile wyniesie +/- naprawa ?

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Napraw i sprzedaj :whistling:

Czemu sprzedawać ?

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Kuźwa bez telefonu zostałem :wallbash:

podjedz mi lezy 5800 i 6300 to ci moge dac na jakis czas

ok 260-280 za komplet touch+lcd

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A naprawa gadasz ok. tygodnia ?

Jeszcze się zgadamy dziś idę zaraz na komunię i nie mam czasu za bardzo

A ile jak będzie tylko touch ?

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Szkiełko jest popękane a co do lcd widać jakieś ryski jeszcze pod szkiełkiem więc nie wiem czy lcd jest cały

Opublikowano

nimom auta by zawiesc tego w sroda byda miol moze

to sie okaze jak sciagna ale licz komplet

Opublikowano

Krzysztof PW :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No no Robert, na komunii tak się napić żeby telefonem rzucać................wstyd :naughty::whistling:

Opublikowano
No no Robert, na komunii tak się napić żeby telefonem rzucać................wstyd :naughty::whistling:

Kto bogatemu zabroni :whistling:

:polew::polew::decayed:

Opublikowano

Wiem, wiem, ale jaki wstyd :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wiem, wiem, ale jaki wstyd :whistling:

telefonem rzucać to może w niektórych kręgach wręcz szpan :decayed:

ale jak rzucał z słabym stanie po piciu to na pewno wstyd :grin:

Opublikowano

Ale dobrze że to nie była Nokia 3310 - bo dziura w podłodze by już była :grin:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Potrzebuje dwie rzeczy klucz do kierownicy spline m12 i śrubokręty torx :decayed:

EDIT już tylko śrubokrętów torx

Opublikowano
Wiem, wiem, ale jaki wstyd :whistling:

telefonem rzucać to może w niektórych kręgach wręcz szpan :decayed:

ale jak rzucał z słabym stanie po piciu to na pewno wstyd :grin:

Po komunii :whistling:

Opublikowano
Wiem, wiem, ale jaki wstyd :whistling:

telefonem rzucać to może w niektórych kręgach wręcz szpan :decayed:

ale jak rzucał z słabym stanie po piciu to na pewno wstyd :grin:

Po komunii :whistling:

aaaaaaaaaaaa no fakt dyć to komunia była :doh:

:grin::grin::grin:

Wiesiu jak tam sezon? :slina:

u mnie tragedia:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr-sc59-i2320505084.html

fotki polecam przejrzeć niezły zapaleniec:decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr-sc59-i2320505084.html

fotki polecam przejrzeć niezły zapaleniec:decayed:

Opublikowano

Sie bryka tu i tam, synek też se kupił moto:naughty:

Opublikowano

Foty niezłe :decayed: Też bym se pośmigał, ale dopiero jak garaż kupię to pomyślę o moto. Pod blokiem szkoda by mi go było :kwasny:

Opublikowano

Komunia była w niedzielę a telefon rozdupił się w sobotę :cool1:

Opublikowano
Komunia była w niedzielę a telefon rozdupił się w sobotę :cool1:

Taaa ,każdy tak mówi :whistling:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Byś se kupił Szajsunga to by Ci nie pękło :wink:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Byś se kupił Szajsunga to by Ci nie pękło :wink:

Opublikowano

W sobotę był kumpel u mnie i na sam koniec telefon tak ujowo upadł mi w kuchni na kafelki ( oczywiście trzeźwy nie byłem )

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Nie ma kto za flaszkę jakiego starego fona spylić ?

Opublikowano

Robert mam jakas stara nokie. Oddam Ci za free ;)

Opublikowano

Ok to jak nic nie skombinuję to się odezwę :wink:

:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.