Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa...:embarrassed::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam wszystkich. Mam taka nagłą sprawę otóż mój brat wybrał się w odwiedziny do Dąbrowy Górniczej passatem b5 i w nocy miał włamanie do auta. Auto nie zostało ukradzione tylko został rozwiercony zamek i uruchomił się alarm. I mam taką prośbę czy zna ktoś jakiegoś mechanika w okolicy który mógłby pomóc w uruchomieniu auta gdyż cały czas działa alarm i po ok 100 m odcina zapłon. Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

:hi:

Wiesiek kaj se to smykosz :naughty:

Opublikowano

Espania , Espania , Espania ... :brawo::brawo::brawo:

:decayed:

Jutro Italia ... :brawo::brawo::brawo: ( i mam nadzieję , że wdupią Helmutom w półfinale ) :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Espania , Espania , Espania ... :brawo::brawo::brawo:

:decayed:

Jutro Italia ... :brawo::brawo::brawo: ( i mam nadzieję , że wdupią Helmutom w półfinale ) :naughty:

nadejdzie taki dzień w którym przyznasz, że helmuty grają obecnie najlepszy futbol.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

a Twoja hiszpanka będzie płakać.

Opublikowano
:hi:

Wiesiek kaj se to smykosz :naughty:

:hi:

Sie chodzi tu i tam :naughty:

Opublikowano

ANTY HISZPANIA

nudzi mnie już ich gra, Deutschland muszą wygrać to EURO :wink:

Opublikowano
:hi:

Wiesiek kaj se to smykosz :naughty:

:hi:

Sie chodzi tu i tam :naughty:

szwędasz się:naughty: muszę z Basią pogadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

ANTY HISZPANIA

nudzi mnie już ich gra, Deutschland muszą wygrać to EURO :wink:

dokładnie, zabijają futbol tą swoją grą, myślałem że zasne wczoraj na tym meczu,

ANTY ESPANA !

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dokładnie, zabijają futbol tą swoją grą, myślałem że zasne wczoraj na tym meczu,

ANTY ESPANA !

Zaśniesz jak Helmuty dostaną od tej anty w finale :grin:

Opublikowano

to nam sie pogoda zrobiła,ze jak teraz jechałem to świata nie widać.. amba :naughty:

Opublikowano

a już myślołech że jo mom schizy, że coś du_pie za oknym :mysli::decayed:

dziynki za rozwiani moich wątpliwości, bo d*py mie sie nie chciało ruszyć sprzed lapka:wallbash::polew:

Opublikowano

dokładnie, zabijają futbol tą swoją grą, myślałem że zasne wczoraj na tym meczu,

ANTY ESPANA !

Zaśniesz jak Helmuty dostaną od tej anty w finale :grin:

w końcu byś te swoje aroganckie wywody zostawił dla siebie, bo jakoś póki co Twoje teorie nie mają pokrycia na tym turnieju :grin:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Holandia pojechała już du dom ? :whistling::whistling::whistling: a ponoć helmutkom wyklupać mieli :whistling::naughty:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.