Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

O Robert obrany z avatarów i podpisów, co to załamka footbolowa :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ni ma meczu to tu cisza jest jak nie wiem co :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

548575_10151877011705227_1138648797_n.jpg

2,5 tdi - ani macgyver nie daje rady:polew:

Opublikowano

:hi:

ludziom lubiącym aktywnie spędzać czas polecam zbieranie jagód :naughty:

wczoraj byłem kilka godzin i jest co zbierać :wink:

Opublikowano

W zeszłym roku znalazłem Jagodę, ale czy w tym roku będzie miała też na imię Jagoda to nie wiem :naughty:

Badboy tyżeś skąd się wyrwoł, z pod czeskij granicy :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

O Robert obrany z avatarów i podpisów, co to załamka footbolowa :naughty:

Jak nie jak tak :cool1:

A tak poza tym w czwartek Helmuty jadą do domu :grin: Dostaną wjeb od Italii :banan:

Nie wiem czemu ( ciekaw jestem czy wam też tak się dzieje ) ale ostatnio co coś piszę na tym forum "zjada" mi literki ( tak się dzieje tylko na tym forum , np. na innych forach na których jeszcze czasami coś napiszę jest wszystko ok )

Opublikowano

Helmuty pojadą do Kijowa po mistrza :decayed:

Mi jakiś komunikat wyskakuje że za mało literek i kasuje wszystko :kwasny:

Opublikowano

mocie zdupione klawiatury :decayed:

Opublikowano
Helmuty pojadą do Kijowa po mistrza :decayed:

Jak już tam pojadą to dostaną wdupione od Espanii :grin: ... ale stawiam na Italię w czwartek ( choć Makaroniarze dwa dni krócej od Helmutów odpoczywali )

Ju mnie to wk***ia ( te ciągłe wstawianie literek które "zjadło" , następne moje posty będą bez tych poprawek )

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

mocie zdupione klawiatury :decayed:

o co jej zrobić jak piszę z lapka ?

Opublikowano
Helmuty pojadą do Kijowa po mistrza :decayed:

Jak już tam pojadą to dostaną wdupione od Espanii :grin: ... ale stawiam na Italię w czwartek ( choć Makaroniarze dwa dni krócej od Helmutów odpoczywali )

Ju mnie to wk***ia ( te ciągłe wstawianie literek które "zjadło" , następne moje posty będą bez tych poprawek )

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

mocie zdupione klawiatury :decayed:

o co jej zrobić jak piszę z lapka ?

jaja wszyscy widzieli jakieś Ty mioł teorie przed rozpoczęciem euro...

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

można kogoś lubić czy też nie, hiszpanie zabijają swoją grą futbol, a niemcy grają na tych mś najlepiej dla oka i to nie tylko moim skromnym zdaniem.

Opublikowano

... hiszpanie zabijają swoją grą futbol ...

Najlepiej to zapytaj się mamy czy cię jeszcze kocha :cool1: Bo teraz to pier**lisz jak mały Kazik :facepalm:

Szwaby grają atrakcyjny football :grin::facepalm: ... łożesz matko i córko :facepalm::facepalm::facepalm: ... widzisz i nie grzmisz :facepalm:

Co do przepowiedni , już się przyznałem wcześniej , że Oranje zadupcyli ten turniej ( zresztą tak jak większość ego typu imprez )

Teraz trzymam kciuki za Italię , nigdy nie byłem i nie będę za ENG i GER :wink:

Rozdupi mnie to forum z tm zjadaniem liter :wallbash::wallbash::wallbash: ... jeszcze kil dni i kasuję konto :hi: ( specjalnie zostawiłem to "kil" zamiast kilka i te poprednie "zjedzone" literki w innych słowah ... i tak to wygląda ostatnio i tylo na tym "pojebanym" form )

Opublikowano

:hi:

Cosik mi sie wydaje ,ze niemcy pojada do dom z mistrzostwem .......Robert kladziemy litra na zaklad ? :whistling::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.