Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za free miałem, kumpel załatwiał z uefa / wylosowane

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Koniec spotów w rybolu , bo sie pozabijacie fussbalorze pieronowe.

WYGRA NAJLEPSZY

Opublikowano

5542567884d51c109651c6.jpg

zamiast tych stresów lepiej sie wyluzować :wink:

:hi:

Opublikowano

dobry :hi:

Jak przyjmiesz w ciągu 10 dni 45 zastrzyków ( z czego na początku 6 na dzień ) to pogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Może i przez to taki "anty" niemiecki jestem :doh:

zdrowia Robercik :wink:

:hi:

Koniec spotów w rybolu , bo sie pozabijacie fussbalorze pieronowe.

WYGRA NAJLEPSZY

Dokładnie Wiesiu :whistling: tak jak napisał Gonzus trzaby imprezke mała zrobić porządnie się ściul_ać i grabami wymienić na zgodę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Badboy :thumbup1:

Robert :facepalm:

Robert, a kiedy do mnie wpadniesz w białym szpiczastym kapturem bo ja z DE mam dużo wspólnego?

Opublikowano

Synki nie potrzebujecie czego? taile? oleje?

bo mi za 4L oleju wychodzi 300peelenów :decayed:

Opublikowano
Synki nie potrzebujecie czego? taile? oleje?

bo mi za 4L oleju wychodzi 300peelenów :decayed:

Czemu wcześniej nie mówiłeś, wczoraj wszystko u dzika zamówiłem :whistling:

Opublikowano
Synki nie potrzebujecie czego? taile? oleje?

bo mi za 4L oleju wychodzi 300peelenów :decayed:

Czemu wcześniej nie mówiłeś, wczoraj wszystko u dzika zamówiłem :whistling:

kiedy wysyła? już wysłał wczoraj?

Opublikowano
Synki nie potrzebujecie czego? taile? oleje?

bo mi za 4L oleju wychodzi 300peelenów :decayed:

Czemu wcześniej nie mówiłeś, wczoraj wszystko u dzika zamówiłem :whistling:

kiedy wysyła? już wysłał wczoraj?

Wysłał wczoraj, wysyłka była za free bo zamówiłem olej i komplet filtrów.

Opublikowano

jakbyśmy jednak razem pili to bym o tym wiedział :grin:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie może ktoś z was będzie wiedział, szukam oficjalnych informacji w którym roku (a najlepiej i miesiącu) rozpoczęto oraz zakończono produkcje poszczególnych modeli A4. jest coś takiego do znalezienia w necie?

Opublikowano

W wakacje taniej na stacjach - Moto - WP.PL

yebaaani :/

baryłka poszła w dół o 30 $ a nam obniżają cene o 3-5 groszy.. KOCHANA POLSKO

Opublikowano
:decayed: life is brutal
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

panowie może ktoś z was będzie wiedział, szukam oficjalnych informacji w którym roku (a najlepiej i miesiącu) rozpoczęto oraz zakończono produkcje poszczególnych modeli A4. jest coś takiego do znalezienia w necie?

B5

Sedan listopad 1994 – październik 2000

Avant styczeń 1996 – czerwiec 2001

B6

Sedan październik 2000 – listopad 2004

Avant wrzesień 2001 – listopad 2004

Cabrio kwiecień 2002 – styczeń 2006

B7

Sedan listopad 2004 – grudzień 2007

Avant listopad 2004 – marzec 2008

Cabrio od stycznia 2006

B8

Sedan od grudnia 2007 4-drzwiowy

Avant od marca 2008 5-drzwiowe

i idzie znaleźć:wink:

Opublikowano

:hi: się działo :naughty::wink:

Artur czamu alu sprzedajesz ?:naughty: 19 kupiłeś :decayed:

będzie zmiana :wink:

zabawki wom przykrecili do sufitu , abo piasek z piaskownicy za***ali :decayed:

:decayed:

Jakby kogoś interesowało to mam AM z czerwca ( działa bez problemu ) :wink:

jestem zainteresowany :whistling::wink:

Jak przyjmiesz w ciągu 10 dni 45 zastrzyków ( z czego na początku 6 na dzień ) to pogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Może i przez to taki "anty" niemiecki jestem :doh:

się szprycujesz :naughty: coś fajnego ??:decayed:

Opublikowano

Robert chyba ma kryzys :whistling:

Opublikowano

Artur

numer fona niedoszedł od tego kolo od części:wink:

Opublikowano
za free miałem, kumpel załatwiał z uefa / wylosowane

:shock3::shock3::shock3::shock3: pozazdrościć.

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

Raczej Ciebie jutro żyłka pęknie :decayed:

Z innej beczki :

Jakby kogoś interesowało to mam AM z czerwca ( działa bez problemu ) :wink:

zapodaj linki na priva :wink:

Opublikowano

Robert mi też odnośnie AM :wink: PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.