Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek ma mojego i ma małe kłopoty ale damy rade :whistling:

:thumbup1:

Nie ma ktoś miernika do ustawiania anteny SAT ?

Zmieniłem antenę na większą (80cm) z konwerterem TWIN , moc sygnału b.dobra ale wszystkie HD mają lagi :wallbash: ... SD bez problemu

W dekoderze nie da się sprawdzić jakości sygnału , jest tylko moc , przypuszczam , że jakość jest słaba i trzeba jeszcze delikatuśną korektę zrobić w pionie lub przekręcić konwerter

Na poprzedniej antenie (60cm) nie było problemów jedynie podczas sporych opadów

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ni mom:kwasny:

Opublikowano

Robert zarażasz mnie tymi felgami co masz :kwasny: co dzien jak z lazni wychodze to mi sie coraz bardziej podobaja

Opublikowano

:hi:

hahahah... ale Barca dostała w d*p# :)

Opublikowano

te farselończyk żyjesz ? :decayed: gdzie się podziała ta potęga barcelony :decayed: ?

Bawarski walec rozjechał katalończyków :decayed:

Opublikowano
te farselończyk żyjesz ? :decayed: gdzie się podziała ta potęga barcelony :decayed: ?

Bawarski walec rozjechał katalończyków :decayed:

decayed.gif

Opublikowano

:hi:

te farselończyk żyjesz ? :decayed: gdzie się podziała ta potęga barcelony :decayed: ?

Bawarski walec rozjechał katalończyków :decayed:

:facepalm:

Patrz jak ich Barca rozjedzie na Camp Nou :decayed:

Ty się tez yno odezwiesz zawsze po meczu Bayernu , tak to ani cześć nie powiesz :whistling:

O tym to jo już downo wiem , że Bayern w tym roku jest nie do zatrzymania ... przypuszczam , że i w przyszłych latach tym bardziej jak przyjdzie Pep :wink:

Opublikowano

:hi:

Finał bydzie nimiecki :grin:

Najlepszy tekst wczorajszego meczu................bardzo zdenerwowany Ronaldo................dopisek słodki pedziuś.

Jeszcze chwila i Lewy będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem :naughty::whistling:

Opublikowano

Jeszcze chwila i Lewy będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem :naughty::whistling:

W to akurat nie wierzę ( no chyba , że w BVB zostanie , w tej chili ma jedną z najmniejszych "stawek" w BVB ) ... ale z resztą się zgadzam :wink:

Opublikowano

W to akurat nie wierzę ( no chyba , że w BVB zostanie , w tej chili ma jedną z najmniejszych "stawek" w BVB ) ... ale z resztą się zgadzam :wink:

Chyba nie, bo grałby jak w naszej parareprezentacji :grin: a tam rżnie aż miło :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś

przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus

30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln :wink:

wg kolejnosci PW

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś

przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus

30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln :wink:

wg kolejnosci PW

witaj, moja by chciała doładowanie za 30 podaj konto a przeleje ci 25zł

Opublikowano
sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś

przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus

30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln :wink:

wg kolejnosci PW

witaj, moja by chciała doładowanie za 30 podaj konto a przeleje ci 25zł

Blant sorry już nie da rady... szukałem wczoraj ale nie bylo chetnych i Kolezance zasililem, kumplowi mervina i bratu za 200pln zeby nie przepadlo :grin: i sie skonczylo :decayed:

Opublikowano
sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś

przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus

30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln :wink:

wg kolejnosci PW

witaj, moja by chciała doładowanie za 30 podaj konto a przeleje ci 25zł

Blant sorry już nie da rady... szukałem wczoraj ale nie bylo chetnych i Kolezance zasililem, kumplowi mervina i bratu za 200pln zeby nie przepadlo :grin: i sie skonczylo :decayed:

no nic trudno :]

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.