Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja w ten weekend odpadam, jutro wesele i w sobotę wesele jeszcze kajś nad morze na ta impreza ciu_lom lol

Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? :D

Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył :naughty:

jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny :grin:

Seves, a jakbyś chciał Paszczurem w dieslu pojeździć to ja za tydzień moge się z tobą zamienić bo też ide na wesele i moge sedanem w benzynie jechać :D

hahaha Synki super propozucja :D

zajś mnie torchę nie było :/

co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu :P bo to jednak 500pln w kapsie hahaha

Opublikowano

Ja w ten weekend odpadam, jutro wesele i w sobotę wesele jeszcze kajś nad morze na ta impreza ciu_lom lol

Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? :D

Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył :naughty:

jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny :grin:

Seves, a jakbyś chciał Paszczurem w dieslu pojeździć to ja za tydzień moge się z tobą zamienić bo też ide na wesele i moge sedanem w benzynie jechać :D

hahaha Synki super propozucja :D

zajś mnie torchę nie było :/

co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu [emoji14] bo to jednak 500pln w kapsie hahaha

Żyjesz synek to dobrze :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Ja w ten weekend odpadam, jutro wesele i w sobotę wesele jeszcze kajś nad morze na ta impreza ciu_lom lol

Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? :D

Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył :naughty:

jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny :grin:

Seves, a jakbyś chciał Paszczurem w dieslu pojeździć to ja za tydzień moge się z tobą zamienić bo też ide na wesele i moge sedanem w benzynie jechać :D

hahaha Synki super propozucja :D

zajś mnie torchę nie było :/

co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu [emoji14] bo to jednak 500pln w kapsie hahaha

Dyć Ci proponowałem przecie
Opublikowano

500 $ oszczędności....ciekawe co mozna za to kupić???

:)

Opublikowano

500 $ oszczędności....ciekawe co mozna za to kupić???

:)

https://www.youtube.com/watch?v=avlD6mNAiwM

Opublikowano

Żyjesz synek to dobrze :-)

naciepane z GT-I9195

No ale co to za życie... Kiedy jaki spot? :D

Dyć Ci proponowałem przecie

Ja ale jakbym Twoim pojechał to bym max 200 zaszporował :D

500 $ oszczędności....ciekawe co mozna za to kupić???

:)

Czasem włączam plan oszczędnościowy ale z reguły na długo mi psycha nie pozwala hahaha, w ciągu roku na RSkę poszło jakieś 30tys łącznie z paliwem więc w sumie te 500pln to jak na waciki :P za dużo jeżdzę po prostu :P

500 $ oszczędności....ciekawe co mozna za to kupić???

:)

https://www.youtube.com/watch?v=avlD6mNAiwM

:grin:

Edytowane przez seves

Opublikowano

Potwór rc juz jest można śmigać

354918748f02aad152b09f42cea4716b.jpg

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Potwór rc juz jest można śmigać

354918748f02aad152b09f42cea4716b.jpg

naciepane z GT-I9195

Mega zabawka

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

:hi: secio Ty robisz na Chwałowicach? Bo podobna B6 stoi czasem pod grubą :>

Opublikowano

:hi:

nie wydaje mi się by to on tam parkował ;)...a już robił to w ogóle ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Seves, za te 5oo zlłotych to w naszym wypadku....podjechać na stacje i powietrza w oponki pierdnać....i nowe nakrętki na wentyle zapodać :) :) :) :) :)

Coś o kosztach wiem......

Trza sie kiedys gdzieś zgadac na spokojnie....

Opublikowano

:hi: secio Ty robisz na Chwałowicach? Bo podobna B6 stoi czasem pod grubą :>

Tylko podobna przede wszystkim jest czerwona a nie taki kolor jak mój ma czarne pomalowane spreyem felgi jest to angol przerobiony na s-line i jeździ nim pseudo pni doktor która chciała spapugowac moje auto ale jej nie wyszło. Rejestracja SR a ja mam SRB

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

A no to przepraszam, rzuciła mi sie ostanio w oczy tylko za kierownicą był chopek tak około ~30 tki, blachy SR

Opublikowano

To pewnie jej facet. Dużo by opowiadać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Czasem lepiej przemilczeć ;)

Opublikowano

Zgodzę się jak cos to moje :-)

768dd3287c1a1f052e9d979b7c1022f4.jpg

naciepane z GT-I9195

Kolor bardziej wpadający w wiśnie niż czrwony taki typowy dla audi

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

To pewnie jej facet. Dużo by opowiadać

naciepane z GT-I9195

Oj tak :grin:
Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.