Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Stać Cię na auto za 60K to co to 3K na naprawę [emoji38] 


No niby tak, ale jak kupuje auto za 60k to nie mam zamiaru dokladac jeszcze nie 3k a wiecej za remont skrzyni.
Kiedys automaty dobrze traktowane dzialaly dluzej niz manuale, ale to se newrati.
Nowe auta po gwarancji sie psuja i juz.
Nie mialem ale w necie jest pelno postow na forach jakie maja problemy ludzie z automatami, tak ze ja nadal pozostaje przy manualu a chcialem tez automata.
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, wiesiek3d napisał:

 


No niby tak, ale jak kupuje auto za 60k to nie mam zamiaru dokladac jeszcze nie 3k a wiecej za remont skrzyni.
Kiedys automaty dobrze traktowane dzialaly dluzej niz manuale, ale to se newrati.
Nowe auta po gwarancji sie psuja i juz.
Nie mialem ale w necie jest pelno postow na forach jakie maja problemy ludzie z automatami, tak ze ja nadal pozostaje przy manualu a chcialem tez automata.

 

Wiadomo nikt nie chce dopłacać, ale np taki multitronic ma już swoje lata i jest na tyle dopracowany że bez problemu pokona 400KKM, u siebie dwumase robiłech przy 330KKM a nie wiadomo czy hebel nie był kręcony. Fakt że tuningi, wyciek oleju w końcu zabił skrzynię i teraz jest z 2.7TDI która lepiej radzi sobie z większym Nm.

Co do multi w B8 to wiem że pierwsze modele miały problem z dyferencjałem, a tak jeśli ma normalny przebieg to użytkownik będzie zadowolony. W benzynie jest mniejszy Nm, więc znowu na plus.

Opinie negatywne zawsze będą, bo gdzie jak nie w internecie szuka się pomocy przed uniknięciem sporych kosztów. 

Opublikowano

Witam.  Pytanko mam.  Czy jest opcja że uda mi się kupić gdzieś w Rybniku silniczki do klap klimatyzacji do b6?  Temat dosyć pilny.  Miał by ktoś namiar jakiś?? 

Opublikowano

Brzezińska 47

Jak mają w okolicy na stanie to na drugi dzień są do odbioru , czasem trzeba poczekać jednak i 5 dni jak spod Berlina idą [emoji6]

Opublikowano

:hi:

 

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Arturo wbij na pw 

Opublikowano

Sorry za spam...

Sytuacja niestety mnie zmusza...

 

Na sprzedaż moje marzenie, zadbane wychuchane w stanie bdb...

Jak to powiedział kolega - ja już moje marzenie spełniłem, odhaczyłem, teraz kolej na kogoś innego :D

 

Cena w zależności od opcji którą wybierze kupujący: 70 000 - 80 000 pln

Od opcji na kołach zimowych (oryginalne RS4 18cali) i z fotelami w pełnej elektryce oryginalne RS4 z białą lamówką - 72 000,00

Do opcji fotele sportowe kubełkowe oryginalne RS4 pompowane boczki (rarytas, bardzo rzadkie) i koła letnie (oryginalne RS4 19cali) - 80 000,00

Możliwość wyboru konfiguracji :)

609688311

Pozdrawiam

seves

Opublikowano

:hi:

Uuuuu co się dzieje ?

Opublikowano

Nic wielkiego Wiesiu, po prostu chcę powoli mieć więcej miejsca z tyłu ;)

Zawartość dodana 32 minutes later
Dnia 3.02.2017 o 18:22, Arturoo napisał:

chodzi opinia w warsztatach , ze 6- cio stopniowe są lepsze od tych 7- mio stopniowych dsg ;)

Artur a co się dzieje z 7...?

i jak w porównaniu do nich wyglądają 8biegowe? 8 to multi?

Opublikowano
11 minut temu, H4mm3R napisał:

Tak 8 to nowe multi

dzieki  Hammerku:hi:

a co się dzieje z tymi 7biegowymi? Wystarczy po prostu wymieniać olej czy może coś sie sypać samo z siebie?

 

PS dlaczego po wpisaniu " ą " zaznacza mi cały tekst - zaczyna mnie to wkur :P

 

Edytowane przez seves

Opublikowano

 

3 godziny temu, seves napisał:

dzieki  Hammerku:hi:

a co się dzieje z tymi 7biegowymi? Wystarczy po prostu wymieniać olej czy może coś sie sypać samo z siebie?

 

PS dlaczego po wpisaniu " ą " zaznacza mi cały tekst - zaczyna mnie to wkur :P

 

PS. sprawdź ustawienia przeglądarki...

Opublikowano

:hi:

Seves więcej miejsca z tyłu? Tzn na wózek dziecięcy? :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nic wielkiego Wiesiu, po prostu chcę powoli mieć więcej miejsca z tyłu [emoji6]
Zawartość dodana 32 minutes later Artur a co się dzieje z 7...?
i jak w porównaniu do nich wyglądają 8biegowe? 8 to multi?

Słabsze są i bardziej awaryjne ;)
Taka króluje opinia o nich .
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

 

Czołem

Seves zostow se te auto a motor zaś kup :wink:

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.