Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

witam kolegow ja znowu bede walkowal temat kupna autka bo ciagle szukam i znalazlem takie cos http://otomoto.pl/audi-a4-f-vat23-bezwyp-serwis-ideal-C23181504.html prosze o pomoc

Za 36 k chcesz [b7] kupić i to z 2007 roku ( modelowo 2008 r. ) :facepalm: ... nigdy w życiu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow ja znowu bede walkowal temat kupna autka bo ciagle szukam i znalazlem takie cos http://otomoto.pl/audi-a4-f-vat23-bezwyp-serwis-ideal-C23181504.html prosze o pomoc

Tak jak się spodziewałem i jak każde auto z Holandii i Belgii bez ori radia :kwasny:

Jechać oglądać na zdjęciach wygląda jak każde ,elegancko.:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

łapli cie na wałach i teraz za granica chcesz jechać:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kaskę to możesz do [b6] startować , powinno wystarczyć już na eleganckie z 2003/2004 roku ,ale nie [b7] tym bardziej z takich roczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow ja znowu bede walkowal temat kupna autka bo ciagle szukam i znalazlem takie cos http://otomoto.pl/audi-a4-f-vat23-bezwyp-serwis-ideal-C23181504.html prosze o pomoc

Za 36 k chcesz [b7] kupić i to z 2007 roku ( modelowo 2008 r. ) :facepalm: ... nigdy w życiu :cool1:

Jak ni jak widzisz ogłoszenie:naughty: a tak nawiasem to auta potaniały w ciule:whistling:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Za taką kaskę to możesz do [b6] startować , powinno wystarczyć już na eleganckie z 2003/2004 roku ,ale nie [b7] tym bardziej z takich roczników

Ze złotymi felgami chyba :grin:

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

http://youtu.be/nO9bcIspTE4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ceny są tak rozwalone na allegro za b6 że nawet nie wiem ile powinna wynosić normalna cena za b6 (od 18000-40000). Też nie mówmy że b6 dalej kosztuje 40 tys, bo w to już nie wierzę. Musti czy jak on tam ma, kiedyś wystawił swoją b6 za 38, teraz jak by się ktoś uparł to za 19-20tys by ją łyknął jak by z gotówką przyjechał mu pod dom :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow ja znowu bede walkowal temat kupna autka bo ciagle szukam i znalazlem takie cos http://otomoto.pl/audi-a4-f-vat23-bezwyp-serwis-ideal-C23181504.html prosze o pomoc

Za 36 k chcesz [b7] kupić i to z 2007 roku ( modelowo 2008 r. ) :facepalm: ... nigdy w życiu :cool1:

Jak ni jak widzisz ogłoszenie:naughty: a tak nawiasem to auta potaniały w ciule:whistling:

No to nic yno brać jak idzie już za 36 k A4 z 2007/2008 r. za tela kupić :grin:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Szczerze ceny są tak rozwalone na allegro za b6 że nawet nie wiem ile powinna wynosić normalna cena za b6 (od 18000-40000). Też nie mówmy że b6 dalej kosztuje 40 tys, bo w to już nie wierzę. ...

Ja jak kupowałem 2 lata temu też tak to wyglądało , zaczynały się od ~ 22 k , a kończyły na ~ 45-48 k , troszkę ich posprawdzałem i jak już była jakaś ciekawsza to sprawdzałem po VINie , na kilkanaście aut dwa trafiły się z ORY przebiegiem , oba były dużo droższe niż średnia za te roczniki z allegro/ottomoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, bele jedzie:kox:

Gorzej jak pojedzie a chwilę po zakupie już nie będzie mu się chciało za bardzo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Obudowę komputera wyrzuciła przez okno, a drukarkę utopiła w wannie. Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego,śpiącego męża. Była przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła.... Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny...

***

Tego dnia miarka się przebrała. Anna postanowiła z sobą skończyć.Usiadła w kuchni koło lodówki. Po chwili usłyszała znajomy warkot samochodu.

Jej mąż wrócił właśnie z ogródka, gdzie kosił trawniki.Za chwilę wszedł do domu, cmoknął Annę w policzek. Wziął do ręki otwieracz,wyjął z lodówki butelkę piwa. Gdy odskoczył kapsel i syknęła mgiełka, Anna szybkim ruchem wyrwała mężowi butelkę i wyrzuciła przez okno.

Śmierć miała szybką.

***

Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy sie nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale, jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne.Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję...

Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na delegację, służbowym samochodem.

W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera.Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać...a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać...

Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi...

- Gdzie mój zabytkowy ford mustang....... - jęknął tylko.

- Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwować,

- cieszysz się kochanie??

Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśleć "A może golf to nie był dobry wybór..może toyota... ".

Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Eeee tam, bele jedzie:kox:

Gorzej jak pojedzie a chwilę po zakupie już nie będzie mu się chciało za bardzo :kox:

taki urok używek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow ja znowu bede walkowal temat kupna autka bo ciagle szukam i znalazlem takie cos http://otomoto.pl/audi-a4-f-vat23-bezwyp-serwis-ideal-C23181504.html prosze o pomoc

Bier, bo cena atrakcyjna :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zaczyna Barca - Chelsea a ja do roboty muszę powoli się zbierać :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygra FCB ?

No a jak myślisz ?

Jasne że wygra :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Kto nie ma N-ki

http://emecze.eu/kanal1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygra FCB ?

No a jak myślisz ?

Jasne że wygra :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Kto nie ma N-ki

http://emecze.eu/kanal1.html

to że wygra nie oznacza że przejdzie :decayed:

ale całkiem poważnie niech chelsea podziękuje swojemu kapitanowi, mam nadzieje ze jest juz w domu bo w szatni powinien od każdego do ryja dostać nakopane za swoje nieudactwo, pogrzebał tym szansę swojej drużyny na finał LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki no cena moze na niska ale to taki posrodku Sa tansze i drozsze A czasami zastanawiam sie nad Mondeo MK4 bo tez fajnie wychodza

auto z takim przebiegiem z holandii...chyba w snach..mieszkam w holandii i o autach z nl powiem ci tyle...tu za diesle i to w avancie płacą spore podatki.i jak ktoś ma takie to te auto ma trzaskac kilometry ile wlezie.więc smiało mozna powiedzieć że ten avant ma spokojnie pod 300tysi przelotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...