Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ośrodek się nazywa kleopatra w wisle 603237699

polecam tv,wi-fi ,jakuzzi :naughty: itp.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Panowie bedzie jutro ktoś na spocie ?

bo myślałem żeby pojechać do tej chatki :)

Opublikowano

Ja może bym się wybrał :whistling:

Opublikowano

Ja nie dam rady niestety :disgust:

Opublikowano

Siema, nie ma ktoś pożyczyć agregatu na 2 dni? tzn Piątek/sobota/niedziela (4-5-6 maj) ? Bo pilnie potrzebuję:naughty:

Opublikowano

dobry :hi: S2 badboy :wink:

Opublikowano

:hi:

Byłem na "spocie" ale nikogo nie zastałem :kwasny:

Od wczoraj mi forum nie działało wchodząc z zakładek , teraz ( kilka minut temu spróbowalem ) wpisując normalnie adres forum i dziadostwo zaskoczyło ( z zakładki z której korzystam już od prawie 4 lat nie działa ) :facepalm:

Opublikowano
dobry :hi: S2 badboy :wink:

że co :naughty: ?

Opublikowano

Siema Byki -w końcu tu wlazłem

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

masakra

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ----------

masakra

Opublikowano

galaxy s2 samsung

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

dobry Synki :hi:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Siema Byki -w końcu tu wlazłem

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

masakra

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ----------

masakra

Cabrio nie martw się każdy z nas to przerabiał i każdy klnął :facepalm:

no poza nielicznymi wyjątkami którzy albo nie klnęli albo się nie przyznali :decayed:

:polew::polew::polew:

Badboy a miolech na sprzedaż na małe pieniądze Galaxy S2 to żeś nic nie godoł.. teraz już poszoł w dobre ręce :tongue:

Opublikowano
dobry Synki :hi:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Siema Byki -w końcu tu wlazłem

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Gdzie tu sa k..a emoty kapelusza szukam

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

ale Zje..ali obsługe tej strony

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

masakra

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ----------

masakra

Cabrio nie martw się każdy z nas to przerabiał i każdy klnął :facepalm:

no poza nielicznymi wyjątkami którzy albo nie klnęli albo się nie przyznali :decayed:

:polew::polew::polew:

Badboy a miolech na sprzedaż na małe pieniądze Galaxy S2 to żeś nic nie godoł.. teraz już poszoł w dobre ręce :tongue:

Szymek ale aż takiego kombajna nie potrzebuja:wink: po za tym za duży jest. Szymek wurszty Ci w moim schowku zostały :decayed: jak długo żeście balowali jeszcze w kamieniu ? Gadałeś z Pretorem ???

Opublikowano

:hi:

Robert masz rację nawet z historii się nie ładuje, jeszcze chwila i to forum padnie, zdupczone na cacy.

Co do spotu to dzwoniłem do Ciebie ale jak zawsze nie odbierałeś.:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.