Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

to jak panowie robimy co dzisiaj czy nie bardzo bo niewiem czy cos innego sobie nie planować :P

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

to jak panowie robimy co dzisiaj czy nie bardzo bo niewiem czy cos innego sobie nie planować :P

Dołączam się do pytania, sam bym coś porobił. Ciepło jest, można skoczyć gdzieś na cole :decayed:

Opublikowano

Kuna kiedy jedziesz po to auto?

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

:hi:

to jak panowie robimy co dzisiaj czy nie bardzo bo niewiem czy cos innego sobie nie planować :P

Ja mogę brykiet przywieźć :whistling:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

:hi:

to jak panowie robimy co dzisiaj czy nie bardzo bo niewiem czy cos innego sobie nie planować :P

Ja mogę brykiet przywieźć :whistling:

Opublikowano

W poniedziałek. A to jakiegoś grilla robicie? To ja też chętnie przyjadę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

A właśnie, ma ktoś czujnik lakieru użyczyć?

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

A właśnie, ma ktoś czujnik lakieru użyczyć?

Opublikowano

o której planujecie się spotkać?

może i nasza trójca by na chwilkę wpadła :whistling::wink:

Opublikowano

:hi:

no te zielone środki w tych allroadach to na :sick3::sick3::sick3::sick3::sick3::sick3: mi se zbiero

Opublikowano

Zielony taki sam kolor jak niebieski albo banan. Są gusta i guściki. :whistling:

Opublikowano

no nie mow ze Ci se te zielone i niebieski środki podobają, banan rozumia - przynajmniej baby lubią banany :decayed:

Opublikowano

Ja preferuje tylko ciemny (czarny) środek, w ostateczności szary :decayed:. Banan jest tak samo paskudny jak ten zielony:kox:

Opublikowano

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie więc kto ma zamiar być ?! Bo widzę że jakoś dogadać się nie umiemy !

To ja proponuje 16.30 spotkać sie pod tesco !

I grupka pojechać na miejsce !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie więc kto ma zamiar być ?! Bo widzę że jakoś dogadać się nie umiemy !

To ja proponuje 16.30 spotkać sie pod tesco !

I grupka pojechać na miejsce !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

ja odpadam urodz. :wink:

Opublikowano

Jak narazie to lista jest taka z tego co wiem :

- Ja

-Artur

-Tomek (Hammer)

-Dawid (Kuna80)

ktoś jeszcze ?!

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Jak narazie to lista jest taka z tego co wiem :

- Ja

-Artur

-Tomek (Hammer)

-Dawid (Kuna80)

ktoś jeszcze ?!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mówimy o tym Tesco koło MediaMarkt ?:decayed:

Opublikowano

no i doszedł jeszcze :

-Pioter (cabriofan)

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

no i doszedł jeszcze :

-Pioter (cabriofan)

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Mówimy o tym Tesco koło MediaMarkt ?:decayed:

nie, koło McDonald te małe TESCO

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Mówimy o tym Tesco koło MediaMarkt ?:decayed:

nie, koło McDonald te małe TESCO

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Stacja NESTE jeżeli ci to coś mówi ;)

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Stacja NESTE jeżeli ci to coś mówi ;)

Opublikowano

Spoko powinienem trafić, tesco będzie otwarte jeszcze?

Opublikowano
Spoko powinienem trafić, tesco będzie otwarte jeszcze?

tak :)

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Spoko powinienem trafić, tesco będzie otwarte jeszcze?

tak :)

Opublikowano

PS: A takie panie też będą? :slina:

Opublikowano
PS: A takie panie też będą? :slina:

Ogień ! :D

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

PS: A takie panie też będą? :slina:

Ogień ! :D

Opublikowano

Dobra, spadam poleżeć po obiedzie. Jak zrobi się większa ekipa na tego spota dajcie znać. Bo jak narazie 3 osoby są :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.