Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seves - Mhm. Miernik lakieru przygotowany, kasa tak samo jeszcze Vag by się zdał :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Arturo nie masz może Vaga? Albo kabla obd 2? czy jak to się tam zwie :grin:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Arturo nie masz może Vaga? Albo kabla obd 2? czy jak to się tam zwie :grin:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po 18 Ci dam znac...jak pojde do auta. Albo mam w schowku albo nie ;)

Opublikowano

Ok, to bym se podskoczył. Mój numer masz Smerfie :decayed:

Opublikowano

Dam Ci znac.

Opublikowano

Będę czekał z niecierpliwością na Twój telefon :wink::decayed:

Opublikowano

Arturo nie masz może Vaga? Albo kabla obd 2? czy jak to się tam zwie :grin:

Po co Ci to jak nie wiesz jak to obsługiwać :grin:

Opublikowano

Mam całą noc nauczę się :polew:

Opublikowano

Podpiąłbym się do a6 ojca, ale boję się że coś popsuje i będzie niewesoło :decayed::grin:

Opublikowano
seves dziękówa za dzisiaj :notworthy::good:

nie ma problema.. zawsze do usług :wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Arturo nie masz może Vaga? Albo kabla obd 2? czy jak to się tam zwie :grin:

Po co Ci to jak nie wiesz jak to obsługiwać :grin:

Kuna z kim jedziesz ta fure ogladac? Czy inaczej-> z kim jedziesz tą furkę kupić :tongue:

moze ktos kto ma vaga ma jutro czas i pojechalby z Toba.. stówka nie stówka.. za pewność lepiej dołożyć :wink:

tylko się nie napalaj.. jedz auto tylko zobaczyc- wiem po sobie i na zimno wszystko bierz :decayed:

Opublikowano

Z ojcem. Miernik grubości lakieru mam, pełną historię też mam, ojca który niepierwsze auto ma, przejechałem się dziś i obejrzałem jak dobre a4 ma wyglądać na co mam zwrócić uwagę. No i przydałby się vag żebym przynajmniej sprawdził błędy czy są jakieś. 8km od gościa jest hamownia 50zł za pomiar. :wink: Co tu więcej można sprawdzić :decayed:

Opublikowano

i na hamownię podjedziecie :kox: no to fakt tak to chyba nikt auta przed zakupem nie sprawdził :decayed:

na stacje diagn też podjedzcie i niech ścieżkę przejedzie to Ci autko od spodu też ogarną :wink:

Opublikowano

Co tu więcej chcieć :grin: Byle dwumas/sprzęgło, rozrząd, turbina, zawiecha była okej. To są elementy na które trzeba zwrócić uwagę przy kupnie a4 b6, z tego co słyszałem :wink:

Opublikowano

jak co jam chetny na przejazdzke tylko o ktorej do 13 odpada kuna vag'a mam w razie w jakby artur niemial

Opublikowano

Ja chcę o 7-8 rano jechać. Pojadę coś zjem po drodze. Na miejscu obadam sobie, hamownia, stacja i siup do domu :decayed:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

A właśnie nie mówiłem wam, zgadnijcie czym (osprzęt) mój kumpel polerował felgi :decayed: Nikt nie zgadnie

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

A właśnie nie mówiłem wam, zgadnijcie czym (osprzęt) mój kumpel polerował felgi :decayed: Nikt nie zgadnie

Opublikowano

No to siup :grin::decayed: Do zobaczenia wieczorem :hi:

Opublikowano

:hi:

Kuna nie sprawdziłem tego kabla:facepalm: ale po południu będę miał dostęp do auta(bo na razie nie mam :decayed: ) to będę wyciągał wszystkie graty.

Opublikowano

:hi: pozdrowienia sprzed tv

pierwszy mój krankol od nie pamiętam kiedy :decayed:

No to siup :grin::decayed: Do zobaczenia wieczorem :hi:

no to udanych zakupów :wink:

:hi:

Kuna nie sprawdziłem tego kabla:facepalm: ale po południu będę miał dostęp do auta(bo na razie nie mam :decayed: ) to będę wyciągał wszystkie graty.

to jak już kupi fure to mu powiesz czy dobrze zrobił czy źle :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.