Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co muszę już wiedzieć na co i ilę cenę zbić :grin:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystarczy jak już będziesz miał ze 2k pln w kieszeni:wink:

Opublikowano

trzabylo dac znac ze w MC siedzicie jo nimol co robic .... jaki show ? striptiz :decayed:

Opublikowano

to był czysty spontan...po szejku wypili, lody zjedli i każdy w swoją stronę:wink:

aaa...Ty już striptiz:facepalm:, poczekaj aż Hammer wejdzie i "da" Ci stonkę:polew:

Opublikowano

hello z wieczora :hi:

synki właśnie ktoś zacytował moją wypowiedz gdzies nie mam pojecia gdzie i napisal mi PW :decayed: :

jak kupilem nie umialem sie zmiescic w 10/100km, potem zamontowalem fisa, staralem sie ladnie kontrolowac spalanie i spokojnie miescilem sie w 7L/100km a teraz :P znow srednio +/- wychodzi 10l/100 mniej wiecej pol na pol autostrada (raczej tempomat na160 ->200km/h)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja pierdyle... nienormalny jestes czy co ??? kto tak szybko jezdzi samochodem ??? 200 na godzine ????????? PRZECIEZ TO CHORE.... pierwsza lepsza stluczka i nie bdzie z ciebie czego zbierac.....

ja mam auto od 9 lat i najsyzicej jechalem do tej pory 130 na godzine !!!!!

co Wy na to? :decayed:

Opublikowano

ewidentnie to nima synek ze śląska:decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

pozatym BiG L.O.L

Opublikowano

podejdzie z pierscieniami centrujacymi bo w mercu jest chyba wiekszy otwor:wink:

ale nie wiem czy chcesz miec takie kola :tongue: średnio wygladaja jak dla mnie i nawet ta polerka szalu na nich nie robi (a z polerka jest duzo roboty i trzeba masakrycznie dbac- wiem bo mialem kiedys)

jeśli taki wzor i chcesz żeby ładnie wygladały to min. 19cali :decayed:

poważnie.. kazda nawet zwykla felga (zwykly wzor) zrobi robote w rozmiarze 19 :wink:

a mniejsze to najlepiej z dobrym et szukac.. jakies dla 7-7,5cala et max35 :wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

ewidentnie to nima synek ze śląska:decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

pozatym BiG L.O.L

no dzięki Krzyś bo przez chwilę myślałem że mam jakąś psyche zrytą że mnie te predkosci nie przerazaja.. dobrze ze to tylko na niemieckich autobanach :decayed:

w ogóle facet ma b7 1.9tdi :tongue:

Opublikowano

:hi:

Seves co to był za cytat :facepalm:

Opublikowano

Dobry, macie numer telefonu do stanleya. Jeżeli tak to poproszę na PW :wink:

Opublikowano
VAG trefen u pepicków...zaliczony...było "ładnie":kox::decayed:

...Hammer i jak mogło być moje i braciszka:whistling:

Audi co tu dużo gadać :naughty:

Opublikowano

:hi:

VAG trefen u pepicków...zaliczony...było "ładnie":kox::decayed:

...Hammer i jak mogło być moje i braciszka:whistling:

Audi co tu dużo gadać :naughty:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Seves co to był za cytat :facepalm:

normalny kopiuj wklej z PW :decayed:

a po co Wom znać nicka tego gościa :wink:

generalnie chodziło o treść i co o tym sądzicie pierwsze linijki moje- chyba ze 2lata temu to napisałem bo jak o tempomacie to jeszcze w granatowej rezałem:wink: a poniżej kresek jego komentarz :wink:

Opublikowano

Niezły jest :grin::decayed:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Niezły jest :grin::decayed:

Kuna dogadałeś się już ze Stanleyem?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kuna tylko 18 :decayed:na 17 jezdza smerfy :polew::polew:

te :polew::polew::polew::polew::polew:

hello z wieczora :hi:

synki właśnie ktoś zacytował moją wypowiedz gdzies nie mam pojecia gdzie i napisal mi PW :decayed: :

jak kupilem nie umialem sie zmiescic w 10/100km, potem zamontowalem fisa, staralem sie ladnie kontrolowac spalanie i spokojnie miescilem sie w 7L/100km a teraz :P znow srednio +/- wychodzi 10l/100 mniej wiecej pol na pol autostrada (raczej tempomat na160 ->200km/h)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja pierdyle... nienormalny jestes czy co ??? kto tak szybko jezdzi samochodem ??? 200 na godzine ????????? PRZECIEZ TO CHORE.... pierwsza lepsza stluczka i nie bdzie z ciebie czego zbierac.....

ja mam auto od 9 lat i najsyzicej jechalem do tej pory 130 na godzine !!!!!

co Wy na to? :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

seves dziękówa za dzisiaj :notworthy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.