Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

ha a jo widzioł twa a4 na integracji w CZ ... yny kierownik inny:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

ha a jo widzioł twa a4 na integracji w CZ ... yny kierownik inny:decayed:

ja na weselu a brat się lansi, wieprz jeden:decayed:

Opublikowano

niech też coś z życia ma :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Dobry ale pięknie się nowym autkiem zawala :decayed::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dobry ale pięknie się nowym autkiem zawala :decayed::wink:

Kuna no w końcu :banan:

gratki i chwal się :thumbup1:

foty dawaj wyposażenie wypisuj

nie mogę się doczekać po takich poszukiwaniach :decayed:

Opublikowano

A wiesz co jutro poopowiadam, jak chcesz i dasz email to wyślę Ci fotki na email. Powiem tyle wypluła 148,5KM na hamowni :decayed: Zawieszenie sline i 17 jest twardo fajnie :grin:

Opublikowano
A wiesz co jutro poopowiadam, jak chcesz i dasz email to wyślę Ci fotki na email. Powiem tyle wypluła 148,5KM na hamowni :decayed: Zawieszenie sline i 17 jest twardo fajnie :grin:

Phi tylko tyle, i jeszcze twardo, toś chyba kupił konia z wozem drabiniastym bo rozmiar kół pasuje :whistling:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Po SJZ to takie bryki teraz jeżdżą i Kuna też se kupił

729377811497c167434fe2-868980-wm.jpg

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Po SJZ to takie bryki teraz jeżdżą i Kuna też se kupił

729377811497c167434fe2-868980-wm.jpg

Opublikowano

te Pane .....:decayed:

Opublikowano
te Pane .....:decayed:

ta łada z gustem zrobiona.. mi się podoba :decayed:

Kuna masz moj mail chyba :wink:

Opublikowano

:hi: No właśnie miałem ale mam tyle emaili na poczcie że przeglądałem przeglądałem i nie zauważyłem Twojego :decayed:

EDIT: Wiesiu jedna rzecz się zgadza też mam wszędzie czarne szyby :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Szukam speca który zamontuje i zakoduje mi manetki tempomatu oraz fisu, dodam tyle że fis pokazuje mi tylko stacje radiową, temperaturę i dystans jaki przejadę na paliwie, oczywiście pomogę na tyle ile będę umiał :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Szukam speca który zamontuje i zakoduje mi manetki tempomatu oraz fisu, dodam tyle że fis pokazuje mi tylko stacje radiową, temperaturę i dystans jaki przejadę na paliwie, oczywiście pomogę na tyle ile będę umiał :decayed:

Z tego co pamiętam to musisz jeszcze dołożyć czujnik do zbiornczka płynu, bo błąd wywali.

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Szukam speca który zamontuje i zakoduje mi manetki tempomatu oraz fisu, dodam tyle że fis pokazuje mi tylko stacje radiową, temperaturę i dystans jaki przejadę na paliwie, oczywiście pomogę na tyle ile będę umiał :decayed:

Z tego co pamiętam to musisz jeszcze dołożyć czujnik do zbiornczka płynu, bo błąd wywali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.