Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

A skąd wiesz , że ma akurat 222 kkm a nie np. 522 kkm :cool1: , sprawdzaliście ? :whistling::wink:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

A skąd wiesz , że ma akurat 222 kkm a nie np. 522 kkm :cool1: , sprawdzaliście ? :whistling::wink:

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

Aha to benzyniaków nie kręcą :shock3:

:decayed:

Opublikowano

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

Aha to benzyniaków nie kręcą :shock3:

:decayed:

To Twój też kręcony bo wahacze wymieniałeś :decayed:

Opublikowano

W moim nie wymieniałem jeszcze ani jednego wahacza :cool1:

W poprzednim tak i była to właśnie "kręcona" benzyna ... z drugiej strony wyznacznikiem wymiany wahaczy wcale nie musi być duży przebieg :wink:

Opublikowano
W moim nie wymieniałem jeszcze ani jednego wahacza :cool1:

W poprzednim tak i była to właśnie "kręcona" benzyna ... z drugiej strony wyznacznikiem wymiany wahaczy wcale nie musi być duży przebieg :wink:

No nie, wszytko zależy od tego jak się omija dziury :decayed:

Opublikowano

Auto było sprowadzone osobiście 6 lat temu. Jak jeszcze były auta od "dziadków". Pełna książka, potwierdzona Vinem i plomby na liczniku. U mnie jedynie tak się ta cofnąć licznik nie ma komputera. A co do wahaczy to nie musiałem zmieniać, ale na badaniu po 18-latach, do wymiany była tulejka w jednym. Tylko że koszt tulejki wynosił tyle połowę wahacza. A od razu widać różnice, auto się lepiej trzyma drogi, zamontowałem sobie jeszcze sprężyny utwardzone bo miałem. No właśnie, a swojego czasu jeździłem bardzo dużo po dziurach. Takie te drogi u nas że ciężko omijać :kwasny: jedną ominiesz w dwie wpadniesz :grin:

Po za tym Dzień Dobry.

Opublikowano

W moim na trzepaku też wyszło coś z lewego wahacza :P powiedział że minimalny luz na czymś z banana :decayed:

cokolwiek to znaczy hahaha ale w autku cisza nic nie słychać.. no może czasem delikatnie taki jakby głuchy dźwięk :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie ma ktoś kombi pożyczyć na 2 dni :decayed: Ojciec mi zapierniczył klucze z passata i jestem w ciemnej d*pie. A potrzebuje samochodu :facepalm:

Opublikowano
:hi::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.