Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

:hi:
:hi:

Wiesiek jak robisz w tym tyg.?

Wolne mam :naughty:

:hi:
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart?

kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym :kwasny:

zadzwonia po poledniu to podjada dzieki :hi:

W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* :decayed:

miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000 :wink:

Nie wkurwiaj mnie dalej, teraz sie za sprzedaż zabrał :facepalm: jak se pomyślę ile kasy by mi zostało :facepalm::whistling:

ale byś miał starą furę a nie nówkę 2011 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale byś miał starą furę a nie nówkę 2011 :decayed:

Co prawda to mi do twojej tylko nazwy brakuje ,zamiast VW powinno być OOOO:whistling: a tak to wszechno tam mam.:wink: a i silniczek słabszy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i OOOO pojechało wczoraj w siną dal:facepalm:, mam nadzieję że będzie służyć tak jak mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wujek Adaś do Play'a przechodzi a ja zerwałem z nimi umowę :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wujek Adaś do Play'a przechodzi a ja zerwałem z nimi umowę :facepalm::decayed:

:hi:

No to masz problem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i OOOO pojechało wczoraj w siną dal:facepalm:, mam nadzieję że będzie służyć tak jak mnie :wink:

Nie martw się u mnie audi będzie miała dobrze powiem ze tylko moja wcześniejsza b4 dorównywała stanem dla tej audi blacha w oryginale przebieg tez niunia dostała nowe filtry cala sobotę siedziałem przy niej rozrząd wymieniłem pompa wody była jeszcze z 99r nie ciekła ale już było słychać łożysko jeszcze zrobić wyciek pod miska olejowa bo delikatnie się poci i będzie super a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała

Sory za OT ale musiałem

Dzięki Wiesiek uczciwy facet z Ciebie 630km jechałem po te auto i nie żałuje 5.2l/100km spaliła :)

Ps. Jak tankowałem na stacji w Rybniku to dla Twego kolegi aż łezka w oku się zakręciła jak zobaczył że Audi odjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

... a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała ...

I tu właśnie widać różnice między "dobrymi" olejami a tymi np. z Biedronki czy Lidl'a ( ktoś niedawno się tu "sprzeczał" właśnie w sprawach wyższości oleju powiedzmy z górnej półki a tego z w.w sklepów ) :wink:

Druga sprawa to regularna jego wymiana , a Wiesiek tak czynił ( Motul zrobił resztę ) :wink:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

:hi:

no i do BT bede sam jechał hyhy z kim można sie przybrać :)

Możesz z nami ale jak wiesz jedziemy wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a i dodam jeszcze ze jak zdjąłem pokrywę zaworów bo chciałem uszczelkę wymienić bo się pociło to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak czystego silnika tak jak by z fabryki wyjechała ...

I tu właśnie widać różnice między "dobrymi" olejami a tymi np. z Biedronki czy Lidl'a

teraz tylko poczekać co Wiesiek napisze, czyli jakie oleje były lane i ile km nią zrobił i czy używał jakiś MotoDoktorów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...