Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

panowie może ktoś mógłby mi pomóc, albo może znacie kogoś z okolicy Rybnika.....

mój nowy tel Huawei P8 Lite nie jest kompatybilny z BT w moim samochodzie, jest możliwość zrobić coś aby to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Przemo co tam słychać..? :)

Stara,bida....

Tyle dobrze ze szwagier sie ze spiaczki wybudZil...ponad miesiac juz minal a konca nie widac....jeszcze mega dluga droga ale powolutku idzie to ku lepszemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny na 100 %, bo w ziecia B7 nie smigaja Soniaki

Wysłane z P8 Lite :)

ale czego pewny :eusathink:

Wiesiek, a ogarniasz takie sprawy jak rSAP i root'owanie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arek a po co chcesz go rootować ? Ja mam zdjętą tylko blokadę bootloadera bo jestem beta testerem nowego softu :wink:

Ja nie mam zbędnych aplikacji i mam niebrandowany soft, a Ty masz coś zainstalowane przez operatora ?

Jaka masz wersję softu ?

Z tego co zerknąłem to rSAP traczej nie ruszy na hujeju, ale spróbować warto. :naughty:

Tu masz linka do forum dużo jest napisane.

http://forum.android.com.pl/forum/1558-huawei-p8-p8-lite/

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Macie moze sprezarke klimy na zbyciu. Moja sie rozpadla. Badz jakis namiar. Znalazlem po regeneracji ale w gdansku a chcialbym to zrobic przed swietami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIĄTECZNA GRUPOWA PROMOCJA NA PRZYCIEMNIANIE SZYB!!!
Panowie do końca stycznia 2016 roku zrobiliśmy rabat (dosyć spory) na grupowe zgłoszenie się do Nas na przyciemnienie szyb.
Jeżeli ktoś z was myśli o przyciemnieniu szyb w dobrej cenie to serdecznie zapraszamy!!

WARUNEK: minimum 5 samochodów (lub więcej) jeżeli zgłosi się do mnie minimum pięciu drajwerów (w komentażu w poście lub prv) powiadomię pierwszą 5ątkę o terminie usługi terminy oczywiście będą elastyczne tak by każdemu odpowiadało,ważne jest to by przy zgłoszeniu się podać numery rejestracyjne samochodów do ściemnienia:) Niżej podam Wam ceny za usługę tak byście wiedzieli jaka korzyść jest dla klienta czyli dla Was ;)


Audi A4/B5 > sedan 420zł > kombi 380zł > PROMO > Ssedan 350ł > kombi > 330zł
Audi A4/B6/B7 > sedan 420zł > kombi > 380zł > PROMO > Ssedan 350ł > kombi > 330zł
Audi A6/C5/C6 > sedan 440zł > kombi > 400 > PROMO >sedan 380zł > kombi 340zł
Audi A3 3drzwi szyba uchylna 300zł
> szyba stała 280zł > PROMO >uchylna 250zł > stała 230zł
Audi A3 5drzwi 320zł > PROMO 270zł

UWAGA :
wszystkie ceny nasze i promocyjne podane są za usługę przyciemnienia tylnej szyby,tylnych bocznych i trójkącików jeżeli są.

Dodatkowy PLUS :) Jeżeli spośród grupy ktoś będzie chciał ściemnić z przednimi szybami + pasek o dowolnej szerokości na przednią szybę będzie dodatkowa opłata w kwocie 100zł normalna cena to 140zł przednie szyby + pasek od 50zł do 70zł czyli będziecie oszczędzać dodatkowe +/- 100zł :)

Folie firmy "GLOBAL" 4 lata gwarancji na folię atest POLSKI/NIEMIECKI


Jeszcze raz przypomne zgłaszać można się w komentarzach lub w wiadomościach do mnie.

*jeżeli ten post jest niezgodny z regulaminem to z góry przepraszam jeżeli jest to konieczne proszę o usunięcie :/ jeżeli jednak będzie on zaakceptowany to z góry dziękuję i serdecznie zapraszam na powyższą PROMOCJĘ :) Pozdrawiam wszystkich.


Edytowane przez Dejmien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do znajomego popołudniu na kiedy by był w stanie to załatwić i Ci tu napisze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Arek a po co chcesz go rootować ? Ja mam zdjętą tylko blokadę bootloadera bo jestem beta testerem nowego softu :wink:

Ja nie mam zbędnych aplikacji i mam niebrandowany soft, a Ty masz coś zainstalowane przez operatora ?

Jaka masz wersję softu ?

Z tego co zerknąłem to rSAP traczej nie ruszy na hujeju, ale spróbować warto. :naughty:

Tu masz linka do forum dużo jest napisane.

http://forum.android.com.pl/forum/1558-huawei-p8-p8-lite/

Co do root'a - słyszałem, że to pomoże ale wtedy stracę gwarancje producenta

rSAP nie działa - sprawdziem

tej jednej rzeczy brakuje mi w tym tel, reszta jest ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do znajomego popołudniu na kiedy by był w stanie to załatwić i Ci tu napisze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Dzieki. Czekam na info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do znajomego popołudniu na kiedy by był w stanie to załatwić i Ci tu napisze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Dzieki. Czekam na info
potrzebuje numer sprezarki

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zamowilem. Dzisiaj powinienem ja miec. Sorki za fatyge ale chce to zrobic przed swietami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...