Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, w takim razie ktory inny poza ori takie cos posiada?

Trzeba poszukać, to tak jak z olejami :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Robert jaja będą jak pojedziesz z przyczepką (jeśli oczywiście pojedziesz), a natrafisz na kontrole pilicyjną :wink4:

A to oświeć mnie czemu ? :mysli: :mysli: :mysli::cool1:

bo nie masz na hak przeglądu więc nie możesz nim nic ciągnąć :wink4:

No wlaśnie :D a mówiłem że nie warto tylko lać tani Febi, przynajmniej strata w razie czego mniejsza. No ale nieeee, logo jest wazne :D

A co to za strata ? Według mnie dobrze , że wymienił płyn jak jeszcze tego nie robił

ale ja wymieniałem płyn w zeszłym roku :>

tak więc zostaje mi tylko zająć się pompą, regenerować swoją, kupić używkę czy macie jakieś inne pomysły :?:

Opublikowano

bo nie masz na hak przeglądu więc nie możesz nim nic ciągnąć :wink4

A gdzie pisze że zrobili przegląd haka :cool1:

tak więc zostaje mi tylko zająć się pompą, regenerować swoją, kupić używkę czy macie jakieś inne pomysły :?:

A może by ją tak wyciągnąć i rozebrać, może zawiesza się zwór :wink4:

Opublikowano

bo nie masz na hak przeglądu więc nie możesz nim nic ciągnąć :wink4:

A gdzie pisze że zrobili przegląd haka :cool1:

No właśnie :?: :?: :?: :mysli:

W dowodzie mam wbite "---HAK---" :cool1:

Opublikowano

I co diagnosta oprócz pieczątki dopisuje HAK :?:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:01_________________________________________________Przegląd to przegląd i już, jak jest pieczątka to całe auto, jest OK :!:

Opublikowano
  • Autor

bo nie masz na hak przeglądu więc nie możesz nim nic ciągnąć :wink4

A gdzie pisze że zrobili przegląd haka :cool1:

w dowodzie :cool1: tak samo jak instalacja LPG jest wbita w dowód tak samo hak[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:02_________________________________________________

bo nie masz na hak przeglądu więc nie możesz nim nic ciągnąć :wink4:

A gdzie pisze że zrobili przegląd haka :cool1:

No właśnie :?: :?: :?: :mysli:

W dowodzie mam wbite "---HAK---" :cool1:

no to skoro masz wbite to jest ok :>[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:04_________________________________________________

I co diagnosta oprócz pieczątki dopisuje HAK :?:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:01_________________________________________________Przegląd to przegląd i już, jak jest pieczątka to całe auto, jest OK :!:

no nie tak do końca, jeśli wcześniej nie było w samochodzie (w dowodzie) haka to musi on zostać dopisany do dowodu :wink4:

Opublikowano

Przecież pisałem od razu , że w dowodzie rejestracyjnym na stronie "Adnotacje urzędowe" mam wpisane "---HAK---" :cool1:

Arek nie czytasz spamu :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

A ja mam wpisane w dowodzie tak jak w Briefie masę całkowitą niższą o 30 kg niż jest na tabliczce w aucie, co pokazał mi diagnosta. :gwizdanie:

Opublikowano

no nie tak do końca, jeśli wcześniej nie było w samochodzie (w dowodzie) haka to musi on zostać dopisany do dowodu :wink4:

Mój hak wyjechał razem z autem z Ingolstadt :wink4: Tyle , że jeszcze ani razu go nie dopinałem , leży sobie w bagażniku :wink4:

Opublikowano

no nie tak do końca, jeśli wcześniej nie było w samochodzie (w dowodzie) haka to musi on zostać dopisany do dowodu :wink4:

Mój hak wyjechał razem z autem z Ingolstadt :wink4: Tyle , że jeszcze ani razu go nie dopinałem , leży sobie w bagażniku :wink4:

No i po coś kupił taki auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przecież pisałem od razu , że w dowodzie rejestracyjnym na stronie "Adnotacje urzędowe" mam wpisane "---HAK---" :cool1:

Arek nie czytasz spamu :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

gdybym miał na to czas...... :gwizdanie:

A ja mam wpisane w dowodzie tak jak w Briefie masę całkowitą niższą o 30 kg niż jest na tabliczce w aucie, co pokazał mi diagnosta. :gwizdanie:

mój ojciec ma w dowodzie wpisaną inną pojemność silnika bo urzędnik się pomylił :decayed:

no nie tak do końca, jeśli wcześniej nie było w samochodzie (w dowodzie) haka to musi on zostać dopisany do dowodu :wink4:

Mój hak wyjechał razem z autem z Ingolstadt :wink4: Tyle , że jeszcze ani razu go nie dopinałem , leży sobie w bagażniku :wink4:

wporządku, ale zawsze można zrezygnować z przeglądu na hak nawet jeśli w aucie był seryjnie :wink4:

Opublikowano

Dobre

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wporządku, ale zawsze można zrezygnować z przeglądu na hak nawet jeśli w aucie był seryjnie :wink4:

Ale wtedy musisz go usunąć z auta :wink4:

Ja mam ale nikt mu przeglądu nie robił , przynajmniej od kiedy kupiłem to auto , pieczątka w dowodzie jest , wpis , że hak jest więc mogę kiedy chcę z przyczepka śmigać :wink4:

Opublikowano

wporządku, ale zawsze można zrezygnować z przeglądu na hak nawet jeśli w aucie był seryjnie :wink4:

Ale wtedy musisz go usunąć z auta :wink4:

Ja mam ale nikt mu przeglądu nie robił , przynajmniej od kiedy kupiłem to auto , pieczątka w dowodzie jest , wpis , że hak jest więc mogę kiedy chcę z przyczepka śmigać :wink4:

Ta jest :good:

Opublikowano

Dobre

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::good:

[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:46_________________________________________________http://www.demotywacje.pl/?id=10090 łopel :blink::evil:

Opublikowano

Dzięki Robert.

Opublikowano

Tak musiał się czuć na tej R1 jak spróbował się z DOGIm tą S4 :naughty:

Straszne ;(

http://www.motogen.pl/sport/motogp/marco-simoncelli-zginal-na-torze-sepang,art519.html

Opublikowano

No :confused4:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 15:07_________________________________________________

Tak musiał się czuć na tej R1 jak spróbował się z DOGIm tą S4 :naughty:

Ciekawe czy go zatrzymał i zapytał " co to k**wa jest ?!! " :naughty::kox:

Opublikowano

No :confused4:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 15:07_________________________________________________

Tak musiał się czuć na tej R1 jak spróbował się z DOGIm tą S4 :naughty:

Ciekawe czy go zatrzymał i zapytał " co to ku*** jest ?!! " :naughty::kox:

moja staro Astra :cool1:

zapewne podłubany C20LET na jakies 300-320ps i wybebeszony środek ok 900-1000kg wogi

Opublikowano

No :confused4:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 15:07_________________________________________________

Tak musiał się czuć na tej R1 jak spróbował się z DOGIm tą S4 :naughty:

Ciekawe czy go zatrzymał i zapytał " co to ku*** jest ?!! " :naughty::kox:

moja staro Astra :cool1:

zapewne podłubany C20LET na jakies 300-320ps i wybebeszony środek ok 900-1000kg wogi

normalnie ogień pewnie zaskoczony był że taka Astra go wy***ała :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.