Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzesiek26sg 100 lot :decayed:

:hi:

Opublikowano

:bry::hi:

Grzegorz spóźnione ale szczere 100 lat !!!(ciężkich robót)

:good:

:decayed:

Opublikowano

Posucha ostatnio :przebiegly:

Opublikowano

Posucha ostatnio :przebiegly:

smarowania nima :decayed:

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:59_________________________________________________Black Beauty & Hot Blonde

:slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Grzesiek najlepszego :drinks:

Opublikowano

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)

:good:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:33_________________________________________________Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

Opublikowano

Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

Cobra :naughty:

Opublikowano

Cobra :naughty:

Jako zaś Cobra :mysli:

Opublikowano

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)

:good:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:33_________________________________________________Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

operator albo jakaś sekretarka konkursowa.

Opublikowano

operator albo jakaś sekretarka konkursowa.

Też tak myślę :wink4:

Opublikowano

no chyba żeś u kogoś podpod :naughty: :naughty:

Opublikowano

To ja twoje sumienie dzwonię do Ciebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie orientujecie się czy jest do kupienia jakiś zestaw naprawczy do pompy wspomagania :?: coś takiego jak do magłownicy. myśle czy samemu nie rozebrać tej pompy :mysli:

Opublikowano

Rozbieraj i wyczyść, może zawór jakiś się zawiesza.

Opublikowano

To ja twoje sumienie dzwonię do Ciebie :decayed:

Na serio Ty to dzwonisz ?

Ostatnio coś mi ten lapek pojebało , muli go strasznie , niektóre stronki internetowe dziwnie się wyświetlają :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:21_________________________________________________Tak to wygląda

np. facebook

image.jpg

podobnie jest z pocztą , imageshack'iem ... :mysli:

Opublikowano

Ja dzwonię do Ciebie z zastrzeżonego :fool:

Nie wchodź na pornole to będzie działał :nose:

Opublikowano

To ja twoje sumienie dzwonię do Ciebie :decayed:

Na serio Ty to dzwonisz ?

Ostatnio coś mi ten lapek pojebało , muli go strasznie , niektóre stronki internetowe dziwnie się wyświetlają :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:21_________________________________________________Tak to wygląda

np. facebook

image.jpg

podobnie jest z pocztą , imageshack'iem ... :mysli:

Masz jakieś kupowate programy any spamowe i później Ci blokuje strony :gwizdanie: już nie wspomnę kto Ci co polecał :gwizdanie:

Opublikowano

Coś ostatnio zainstalował :?:

No jo mu polecoł coś po za Avastem

Opublikowano

imageshack wygląda tak :

2JPG_hqapqxs.JPG

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:29_________________________________________________Dzisiaj się to dopiero sp***doliło :kwasny:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:29_________________________________________________Wczoraj "odkurzaczem" wyczyszczałem "niepotrzebne pliki" może coś za dużo usunąłem :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:30_________________________________________________Z takich programów mam tylko "Avast" i ten "Spybot"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.