Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to co za wynalazek zainstalowałeś :cool1:

No po tym formacie , ktoś mi tu na forum zaproponował coś takiego zainstalować , ale później to odinstalowałem bo nie szlo różnych zdjęć oglądać itp. ... najwidoczniej coś po nim jeszcze zostało i wczorajsze "odkurzanie" uruchomiło coś zo zostało po tym programie Dopisany: 24 Październik 2011, 21:20_________________________________________________

wczoraj w Wodzisławiu :naughty:

3cf935fb7b6d88d7m.jpg

A8L :slina: :slina: :slina:

to był jo z peerblockiem, bardzo dobry program pogodomy za kilka miesiecy jak bydziesz formata robił :tongue4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No po tym formacie , ktoś mi tu na forum zaproponował coś takiego zainstalować , ale później to odinstalowałem bo nie szlo różnych zdjęć oglądać itp. ... najwidoczniej coś po nim jeszcze zostało i wczorajsze "odkurzanie" uruchomiło coś zo zostało po tym programie

Krzysiek :naughty:

Opublikowano

to był jo z peerblockiem, bardzo dobry program pogodomy za kilka miesiecy jak bydziesz formata robił :tongue4:

przedtem nie miałem nic poza Avast'em i Ccleaner'em i lapek śmigał prawie 3 lata bez formatu :cool1:

Opublikowano

A mówiłem Ci :przebiegly:

Opublikowano

A Wiesiek tego spybota też może wypieprzę ? :mysli:

Czy może go zostawić , przydatne to jest ?

Raz robiłem jakieś wyszukiwanie szkodników i na razie nie znalazł nic

Opublikowano

Zostaw

Opublikowano

A mówiłem Ci :przebiegly:

znaczy imputowoł żeś mu :polew:
Opublikowano

A Wiesiek tego spybota też może wypieprzę ? :mysli:

Czy może go zostawić , przydatne to jest ?

Raz robiłem jakieś wyszukiwanie szkodników i na razie nie znalazł nic

wywal :cool1:

Opublikowano

musisz mi jeszcze kiedyś wytłumaczyć tego "startup'a" ( jak się to obsługuje ) co mogę wyłączyć a co nie :wink4:

Opublikowano

musisz mi jeszcze kiedyś wytłumaczyć tego "startup'a" ( jak się to obsługuje ) co mogę wyłączyć a co nie :wink4:

wyjeb wsio co nie używasz :cool1:
Opublikowano

wywal :cool1:

Na razie to ujstwo zostawia , nie przeszkadza chyba w niczym na razie :mysli:

Ida :palacz:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:35_________________________________________________

musisz mi jeszcze kiedyś wytłumaczyć tego "startup'a" ( jak się to obsługuje ) co mogę wyłączyć a co nie :wink4:

wyjeb wsio co nie używasz :cool1:

ale kaj , bo są jakieś

HKCU/Run ; Run Once ; HKLM Run ; Startup ( common ) ; Startup ( user) ... i uj wie co do czego jest :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:37_________________________________________________na razie zostawiłem tylko Avast , resztę wyłączyłem w uj

Opublikowano

zrob se format :tongue4:

Opublikowano

Przyjedziesz po update ELSA to pogadamy.

Opublikowano

zrob se format :tongue4:

dwa abo trzy tygodnie temu był robiony :cool1:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:45_________________________________________________

Przyjedziesz po update ELSA to pogadamy.

:good:

Wiesiek a ten "TruImageMonitor" zostawić w startup ?

Opublikowano
dwa abo trzy tygodnie temu był robiony
to nie poinno być problemów :tongue4:
Opublikowano
dwa abo trzy tygodnie temu był robiony
to nie poinno być problemów :tongue4:

nie ma żadnych , tylko zainstalowałem jakieś gówniane programy i pozostałości po nich mi mieszają :wink4:

Opublikowano

Zostaw tylko Avasta, resztę wyłącz :wink4:

Opublikowano

Zostaw tylko Avasta, resztę wyłącz :wink4:

OK , tak zrobiłem :wink4:

Opublikowano

No to :good:

Opublikowano

głowica zrobiona :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.