Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam Avasta Pro i nie narzekam :cool1:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:31_________________________________________________Jaki masz sprzęt na tym lapku? Mam fajnego odchudzonego win7 z kluczem do pełnej aktualizacji i już ponad 1,5roku śmiga bez zacięć :good: jak co to mogę instalkę podrzucić :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj "odkurzaczem" wyczyszczałem "niepotrzebne pliki" może coś za dużo usunąłem :mysli

No to przywróć kompa do wczoraj i olej ten odkurzacz.

Opublikowano

No to przywróć kompa do wczoraj i olej ten odkurzacz.

Ok spróbuję :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:35_________________________________________________A jak zaś się to robiło ? :mysli::embarrassed:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:37_________________________________________________Wchodzę w system , jest tam przywracanie systemu ale co później wybrać ? Jest tam coś o monitorowaniu dysku C

Opublikowano

ccleaner - najnowsza wersja i nie będzie problemów, a nie jakiś odkurzacz :gwizdanie:

Opublikowano

ccleaner - najnowsza wersja i nie będzie problemów, a nie jakiś odkurzacz :gwizdanie:

ccleaner też mam :wink4:

Opublikowano

Wybierz wczorajszą datę i już :cool1:

Opublikowano

Wybierz wczorajszą datę i już :cool1:

ale kaj to wpisać ?

Opublikowano
  • Autor

Rozbieraj i wyczyść, może zawór jakiś się zawiesza.

a jest jakiś zestaw naprawczy :?:

Opublikowano

Rozbieraj i wyczyść, może zawór jakiś się zawiesza.

a jest jakiś zestaw naprawczy :?:

Niema :cool1:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:43_________________________________________________

ccleaner - najnowsza wersja i nie będzie problemów, a nie jakiś odkurzacz :gwizdanie:

ccleaner też mam :wink4:

To przeleć jeszcze raz ccleanerem > restart kompa i powinno być OK :good:

Opublikowano

Jak dajesz przywróć komputer to wyświetli się kalendarz i tam wybierasz wczorajszą date.

Zostaw CClener w spokoju :evil:

Opublikowano
  • Autor

tak mi się teraz przypomniało..... w sobote jechałem ul.Wodzisławską za Audi A4 B5 avant, kolor srebrny, rej SRB..., gdy samochód wjechał na rondo zauważyłem, że w przednim prawym kole prawie nie było powietrza, a jechało na alu bodajrze 18" z Audi A8 :blink: na następnym skrzyżowaniu zauważyłem że i w lewym przednim kole nie było powietrza, a za kierownicą kobieta :wallbash:

Opublikowano

niestety przywrócenie systemu nic nie pomogło :kwasny:

Opublikowano
:hi: dzieje się co :gwizdanie:
Opublikowano

ccleaner'em przeleciałem wszystko i DZIAŁA :thumbup:

Hammer :good:

W rejestrze został jakiś klucz z "perlblocka" :wink4:

Opublikowano

W rejestrze został jakiś klucz z "perlblocka" :wink4:

A to co za wynalazek zainstalowałeś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj w Wodzisławiu :naughty:

3cf935fb7b6d88d7m.jpg

Opublikowano

wczoraj w Wodzisławiu :naughty:

3cf935fb7b6d88d7m.jpg

piękna
Opublikowano

wczoraj w Wodzisławiu :naughty:

3cf935fb7b6d88d7m.jpg

U pepoli jest trochę takich bryczek, wystarczy do Ostrawy zajechać.

Opublikowano

ccleaner'em przeleciałem wszystko i DZIAŁA :thumbup:

Hammer :good:

W rejestrze został jakiś klucz z "perlblocka" :wink4:

Następnym razem do mnie z problemami z PC :decayed:

Opublikowano

A to co za wynalazek zainstalowałeś :cool1:

No po tym formacie , ktoś mi tu na forum zaproponował coś takiego zainstalować , ale później to odinstalowałem bo nie szlo różnych zdjęć oglądać itp. ... najwidoczniej coś po nim jeszcze zostało i wczorajsze "odkurzanie" uruchomiło coś zo zostało po tym programie Dopisany: 24 Październik 2011, 21:20_________________________________________________

wczoraj w Wodzisławiu :naughty:

3cf935fb7b6d88d7m.jpg

A8 L :slina: :slina: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.