Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no paliwo to normalnie masakra :confused4: ,księgowa się tylko cieszy ,że koszty mam dobre i podatku może nie zapłacę

:radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:12_________________________________________________od 1-wszego dziś 3 bak zalewałem :kox:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________a w sumie to nigdzie nie byłem :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No, a pić mu trza dać :naughty: a ropka w cenie browara :gwizdanie: .

COOOO !!! 5,40 t dwa browce :confused4:

Opublikowano

1L ropy=1L browara :wink4:

Opublikowano

no paliwo to normalnie masakra :confused4: ,księgowa się tylko cieszy ,że koszty mam dobre i podatku może nie zapłacę

Jebiesz wszystkich w plecy jak wszyscy prywaciarze a narzekasz na emerytury ryli :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No, a pić mu trza dać :naughty: a ropka w cenie browara :gwizdanie: .

COOOO !!! 5,40 t dwa browce :confused4:

:punish:

miałeś już spać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1L ropy=1L browara :wink4:

:good:

Opublikowano

I t

no paliwo to normalnie masakra :confused4: ,księgowa się tylko cieszy ,że koszty mam dobre i podatku może nie zapłacę

Jebiesz wszystkich w plecy jak wszyscy prywaciarze a narzekasz na emerytury ryli :gwizdanie:

:rolleyes:

ja nigdy nie narzekam :!: :naughty:

robię więcej ale nie narzekam :no:

Opublikowano

Wiesiek w niemcowni od 1listopada jest obowiązek jazdy na zimówkach :cool1:

Opublikowano

Zaraz idę ,ale kontrola musi być :gwizdanie:

Opublikowano

Zaraz idę ,ale kontrola musi być :gwizdanie:

:wink4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wiesiek w niemcowni od 1listopada jest obowiązek jazdy na zimówkach :cool1:

W D zalecenie w Czechach obowiązek :wink4:

Opublikowano

Wiesiek w niemcowni od 1listopada jest obowiązek jazdy na zimówkach :cool1:

to Ci się upiekło :naughty: w tym tygodniu byłeś na lecie jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

szukam takich alum jak ktoś bedzie miał dajcie cynk :)

podpisnormalny.jpg

Opublikowano

H4mm3R gdzie masz podpis ????????????????????????????????[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:23_________________________________________________ Czy już powoli wszystkich przygotowujesz na C6 :naughty:?????????????? :slina::mysli:

Opublikowano

abo B8

Opublikowano

C6 :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________34 stronki i flaszka :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tomek raczej będzie brał B8 :wink4: .

Opublikowano

no :gwizdanie:

Opublikowano

obstawiamy :naughty:

flaszka ,że C6 :cool1:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:29_________________________________________________nie bać się, śmiało ,hazardu nie lubicie ? :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:29_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mówił ostatnio że C6 trochę ciężkie i 300KM i 600Nm może być trochę mało na to auto.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________Ja się nie zakładam :no: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.