Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wariaty :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie zmywam...do makro jedziemy...moze ktos chetny na ser gouda okolo 1.2kg w "paczce"<-bardzo dobry jest w makro :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czarny pas to on ma w marudzeniu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten koles to ma czarny pas :polew:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 16:12_________________________________________________to jest prawdziwa legenda :!:

Opublikowano

Dzięki Paniom i Panom za spota :notworthy:

Również Dzięki :notworthy::good:

Opublikowano

Dzięki Paniom i Panom za spota :notworthy:

Również Dzięki :notworthy::good:

ja także :notworthy:

tylko moim zdaniem musi byc jakas pewna ciepła miejscówka :gwizdanie:

Opublikowano

tylko moim zdaniem musi byc jakas pewna ciepła miejscówka :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Opublikowano

Mistrz jest tyko jeden :wink4: :

Opublikowano

Dzięki Paniom i Panom za spota :notworthy:

Również Dzięki :notworthy::good:

Spot tragedia :thumbdown: zapieprzam z Bielska żeby być na spocie, przyjeżdżam a tu wszyscy wymarznięci... chwile postali i kierunek dom. Nowe miejsce niczym się nie różni od starego (miało być zadaszone), a jedynie jest jeszcze ciemniej niż pod tesco. Jak się nie znajdzie jakieś ciepłe lokum, to na moją obecność na spotach nie macie co liczyć :cool1:

Reszta ekipy co została, próbowała jakoś ratować ten wieczór spotowy ale żółtki widocznie mają dobre żarcie że nie było gdzie usiąść :disgust:

Opublikowano

Zmarzliśmy bo na Ciebie my czekali :wink4:

Z powodów ciemności może wrócimy na stare miejsce :?:

Opublikowano

Ja też się trochę zawiodłem, myślałem, że będzie można w pobliżu nowej miejscówki się ogrzać i przyjemnie spędzić spota a tu lipa, w dodatku ciemno jak w d*pie u bambusa. Koniecznie trzeba znaleźć coś innego.

Opublikowano

Zmarzliśmy bo na Ciebie my czekali :wink4:

Z powodów ciemności może wrócimy na stare miejsce :?:

Wiesiu TY znow nie gadaj bo zwinales sie pierwszy, każdy zmarzl ale kto chcial to miejsce znalazł i jakoś dalismy rade, proponuje Szałas w Żorach, ciepło, przytulnie dobre zarcie jak ktos chce, jest gdzie stanac autem no i gdzie siasc. Chociaz pewnie i tak bedzie marudzenie ze z Rb daleko , no ja jade 25km, wiekszosc podobnie.

A co do nowego miejsca no kicha , byla gadka o jakims lokalu ale w koncu i tak trza bylo jechac do Carefoura itd.

Opublikowano

dzięki za spotkanie :confused4:

resztę cytowałem i wytłuściłem bo nie chciało mi się pisać :tongue4::confused4:

Spot tragedia :thumbdown: zapieprzam z Bielska żeby być na spocie, przyjeżdżam a tu wszyscy wymarznięci... chwile postali i kierunek dom. Nowe miejsce niczym się nie różni od starego (miało być zadaszone), a jedynie jest jeszcze ciemniej niż pod tesco. Jak się nie znajdzie jakieś ciepłe lokum, to na moją obecność na spotach nie macie co liczyć :cool1:

Reszta ekipy co została, próbowała jakoś ratować ten wieczór spotowy ale żółtki widocznie mają dobre żarcie że nie było gdzie usiąść :disgust:

..........Reszta ekipy co została, próbowała jakoś ratować ten wieczór spotowy..........

Wam dziękuję raz jeszcze :good:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________ :hi:

Dobranoc

Opublikowano

po cieplej kapieli :kox:

dziekujemy wszystkim za spota :notworthy: a tym co probowali potem dalsza czesc ratowac... serdeczne Bog zaplac :notworthy: wkoncu wyladowalismy na zarelku "w szalasie" :wink4: ale...

1. stara miejscowa byla lepsza (czyt. jasno) nie zebym chcial ukryc ukurzone auto :gwizdanie: :polew:

2. kurtka, czapka, rekawice daly rade :kox: , ale to nie znaczy ze trzeba marznac :confused4: trzeba cos lepszego wymyslec, bo inaczej kicha ze spotow :confused4:

jeszcze raz wielkie dzieki, tym co wytrwali :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota :polew:

nie no tak poważnie to raz jeszcze mega dzięki dla wieska3d za użyczenie tego czujnika... przynajmniej sprawdziliśmy koledze furkę, no i moją przy okazji bo też niedawno kupiona, dziś tak na szybko jechaliśmy ale następnym razem jak będę w SR to 4 paczek podrzucę - obiecuję :tongue4:

Opublikowano

dzięki za spotkanie :confused4:

resztę cytowałem i wytłuściłem bo nie chciało mi się pisać :tongue4::confused4:

Spot tragedia :thumbdown: zapieprzam z Bielska żeby być na spocie, przyjeżdżam a tu wszyscy wymarznięci... chwile postali i kierunek dom. Nowe miejsce niczym się nie różni od starego (miało być zadaszone), a jedynie jest jeszcze ciemniej niż pod tesco. Jak się nie znajdzie jakieś ciepłe lokum, to na moją obecność na spotach nie macie co liczyć :cool1:

Reszta ekipy co została, próbowała jakoś ratować ten wieczór spotowy ale żółtki widocznie mają dobre żarcie że nie było gdzie usiąść :disgust:

..........Reszta ekipy co została, próbowała jakoś ratować ten wieczór spotowy..........

Wam dziękuję raz jeszcze :good:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________ :hi:

Dobranoc

Dawaj foty :kox:

Opublikowano

Ja wymięknąłem przede wszystkim przez ten gips , do teraz mnie jakoś dziwnie ręka boli :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Dawaj foty :kox:

masz na mailu ,wrzuć Ty bo mam fotosika blokniętego tu w pracy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.