Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łosz :shocked:

No co , w Grzesiu jest taki ukryty talent ... "szwaczka" :naughty::kox:

Wiedziałem że jest zdolny :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Wiesiek tu to miejsce raczej powinno zawsze być , ale nie wiem nie byłem tam nigdy w tym lokalu

Opublikowano

No Wiesiek tu to miejsce raczej powinno zawsze być , ale nie wiem nie byłem tam nigdy w tym lokalu

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

Opublikowano

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

To jest w Stodołach koło tej stadniny koni ?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________Spadam na chwilę :hi:

Opublikowano

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

To jest w Stodołach koło tej stadniny koni ?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________Spadam na chwilę :hi:

No :good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .

A na jaki temat :?: :mysli:

przeczytaj to co pisał Arek :gwizdanie:

No Wiesiek tu to miejsce raczej powinno zawsze być , ale nie wiem nie byłem tam nigdy w tym lokalu

najtańsza ta knajpa to nie jest :gwizdanie:

Opublikowano

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

To jest w Stodołach koło tej stadniny koni ?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________Spadam na chwilę :hi:

Spoko Robert wszyscy wiedzą co będziesz robić :decayed:

fotoprikoly75.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie wystarczy żeby było można gdzieś wejść żeby się ogrzać i ewentualnie czegoś ciepłego się napić. Pewnie w Rybniku będzie sporo takich miejscówek. Ja nie bardzo wiem gdzie, bo nie jestem z SR. Od wiosny ta miejscówka gdzie byliśmy wczoraj może być.

:oklaski:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:48_________________________________________________

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

To jest w Stodołach koło tej stadniny koni ?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________Spadam na chwilę :hi:

Spoko Robert wszyscy wiedzą co będziesz robić :decayed:

fotoprikoly75.jpg

a skąd Ty to wiesz :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: ?

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .

A na jaki temat :?: :mysli:

przeczytaj to co pisał Arek :gwizdanie:

No Wiesiek tu to miejsce raczej powinno zawsze być , ale nie wiem nie byłem tam nigdy w tym lokalu

najtańsza ta knajpa to nie jest :gwizdanie:

1 Czytałem :wink4:

2 Zaś źle ;(

Jest fajnie, byłem tam kilka razy :wink4:

To jest w Stodołach koło tej stadniny koni ?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________Spadam na chwilę :hi:

Spoko Robert wszyscy wiedzą co będziesz robić :decayed:

fotoprikoly75.jpg

Ty mosz monitoring u Roberta :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Marzena mi smski pisze :decayed:

Chyba MMSy co byś widzioł :naughty:

Opublikowano

Marzena mi smski pisze :decayed:

Chyba MMSy co byś widzioł :naughty:

No też, ostatnio mi posłała foto na jakich laseczkach sie Robert spuszczo :decayed:

fotoprikoly219.jpg

Opublikowano

Marzena mi smski pisze :decayed:

Chyba MMSy co byś widzioł :naughty:

No też, ostatnio mi posłała foto na jakich laseczkach sie Robert spuszczo :decayed:

fotoprikoly219.jpg

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Jak Robert tu wróci to bydzie :bicz:

Opublikowano

fotoprikoly219.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spadam na chate :hi:

Opublikowano

... bede szyl na maszynie :kox:

:good::kox:

Łosz :shocked:

Łosz :shocked:

No co , w Grzesiu jest taki ukryty talent ... "szwaczka" :naughty::kox:

:embarrassed: poprostu dorabiam na boku :decayed: :decayed:

skracanie, zwężanie, wymiana zamkow, obszywanie, łatanie itd... :gwizdanie: zapraszam :polew:

a co do knajpki...mozna sprobowac :naughty: jak udam w niej "dniowke dołowa" to powiem, ze jest drogo :cool1:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:16_________________________________________________jade na miasto po zamki, bo w 4 rzeczach musze wymienic :rolleyes:

to jest moja bestia http://www.ceneo.pl/1232230 :kox: jeansy miele z palcym w żici :przebiegly:

Opublikowano

Jak Robert tu wróci to bydzie :bicz:

Nooo :baseball:

Hammer mosz wjebane , mówiłem ci , że nie masz nikomu mówić :fool::foch::bag:

:decayed:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:24_________________________________________________

jade na miasto po zamki, bo w 4 rzeczach musze wymienic :rolleyes:

to jest moja bestia http://www.ceneo.pl/1232230 :kox: jeansy miele z palcym w żici :przebiegly:

:naughty::good:

Zawsze mamie woziłem jak przydarzyły mi się tego typu "awarie" ale może teraz Tobie dam "na próbę" :mysli::naughty:

:decayed:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________

a co do knajpki...mozna sprobowac :naughty: jak udam w niej "dniowke dołowa" to powiem, ze jest drogo :cool1:

:good:

Można raz wypróbować ( w którąś sobotę obadać :rolleyes: )

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:bry:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.