Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

A karuzele też załatwić na następnego spota :cool1:

Co chcesz organizować czy Arek to animator a spot to wczasy w Dubaju :?:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________Przecież nikt nikogo nie zmusza do niczego, jak ktoś chce to jedzie do domu a jak chce coś zjeść to do lokalu i tyle :chytry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od dwóch miesięcy było gadane, czego szukamy, jak powinien wyglądać spot zimą itp. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:51_________________________________________________

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

A karuzele też załatwić na następnego spota :cool1:

Co chcesz organizować czy Arek to animator a spot to wczasy w Dubaju :?:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________Przecież nikt nikogo nie zmusza do niczego, jak ktoś chce to jedzie do domu a jak chce coś zjeść to do lokalu i tyle :chytry:

Byłeś na jakimś innym spocie, poza Rybnickim? Niesądzę, to nie wiesz o czym piszę.

Jak Ci się zrobi zimno po 15min to odpalisz klekota i pojedziesz do domu, bo masz 3km. Nie każdy tak ma..

Opublikowano

Najlepiej fochem pierdolnąć i mieć wszystko głęboko...

Ja nie mam 4km żeby przyjechać i postać na mrozie przez 15min...

Wyjatkowo sie zgadzam..

Nie wiem jakos na katowickich organizuja popijawe i zabawe na kartach z okazji 5tys stron na topicu, a u nas nie mozna sie zgadac nawet na pier**lona kawe. I tu nie chodzi o to, że nikt sie nie chce podjac, ale jak sie coś proponuje to wlasnie Rybniczanie najwiecej miauczą, jakoś komu zalezało ostatnio to sie znalazł tam gdzie chcial i mozna bylo sie dogadać.

Opublikowano

Od dwóch miesięcy było gadane, czego szukamy, jak powinien wyglądać spot zimą itp.

Wyobrażasz se taką liczbę osób na chybcika w lokalu.

Dałem propozycję to Artur napisał że drogo :blink:

Opublikowano

Ten u góry...

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

Ale wszystko jest zorganizowane według mnie bardzo dobrze , to , że nie ma miejscówki takiej jak np. w Gliwicach gdzie można spotykać się w zimie na krytym parkingu to nie znaczy , że nie można się spotkać na 1 godzinkę i pogadać ... można zawsze wcześniej napisać tu wątku i poszukać jakiegoś lokalu i tam wpaść po spocie ... wg. mnie ta miejscówa co Wiesiek zapodał była by b.dobra ... tylko ja nie myślę , żeby tam co spot jechać ...

Opublikowano

a jo to widza tak gdyby przyjechoł som Hamer to musioł by jechać do dom bo Rybniczanie by spierdolili do dom i tyle i wcale go nie bronia ale daliśmy d*py :gwizdanie: to pewnie o to biega

Opublikowano

OK następnym razem walimy do McDonalda na kawę bo tanio i blisko, problem rozwiązany.

Daniel nikt nie marudzi

Opublikowano

Od dwóch miesięcy było gadane, czego szukamy, jak powinien wyglądać spot zimą itp.

Wyobrażasz se taką liczbę osób na chybcika w lokalu.

Dałem propozycję to Artur napisał że drogo :blink:

Największym błędem jest że te spoty są w weekend. W tygodniu by nie było problemu z ciepła miejscówą. A jak mam w jakieś karczmie zapłacić więcej za herbate niż za paliwo do Rybnika to się zgadzam z Arturem.

Opublikowano

Wyobrażasz se taką liczbę osób na chybcika w lokalu.

Dałem propozycję to Artur napisał że drogo :blink:

Dokładnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej fochem pierdolnąć i mieć wszystko głęboko...

Ale kto :foch:'a strzelił :mysli:

Ten u góry...

a czy ja focha strzeliłem :cool1: rozwiązałem poprostu problem :gwizdanie:

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

to że otworzyłem wątek ze spotami w Rybniku nie oznacza że muszę wszystko organizować sam, każdy z nas jest na równi i każdy ma tyle samo do powiedzenia więc każdy z nas może zorganizować spot, a druga sprawa to nie raz pytałem czy ktoś ma jakiś pomysł na spota i pomysły były ale na pomysłach się kończyło. no i najważniejsza sprawa spot jest po to aby spotkać się na żywo i pogadać więc mi wystarczy do tego zwykły parking, a jeśłi dla kogoś to za mało to już nie mój problem.....

ps:

Uwaga - podczas pisania wysłano 9 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:good:

Opublikowano

Ten u góry...

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

Ale wszystko jest zorganizowane według mnie bardzo dobrze , to , że nie ma miejscówki takiej jak np. w Gliwicach gdzie można spotykać się w zimie na krytym parkingu to nie znaczy , że nie można się spotkać na 1 godzinkę i pogadać ... można zawsze wcześniej napisać tu wątku i poszukać jakiegoś lokalu i tam wpaść po spocie ... wg. mnie ta miejscówa co Wiesiek zapodał była by b.dobra ... tylko ja nie myślę , żeby tam co spot jechać ...

Już Cie widza jak tam coś zamawiasz... Gliwice mają spoty w piątek i wszędzie jest wtedy miejsce.

Opublikowano

Największym błędem jest że te spoty są w weekend. W tygodniu by nie było problemu z ciepła miejscówą. A jak mam w jakieś karczmie zapłacić więcej za herbate niż za paliwo do Rybnika to się zgadzam z Arturem.

Moim zdaniem nie jest to błędem , bo większość z nas pracuje w tygodniu ... to , że lokale w weekend są zajęte to już inna sprawa , ale ja nie jadę na spota , żeby się napić czegoś ciepłego czy tam zjeść coś , owszem czasami można gdzieś wyskoczyć ale w tylu na raz ni wiem gdzie znaleźlibyśmy wolne miejsce :mysli:

Opublikowano

Arek na parkingu to ja mogę sobie postać latem i 3h, jak jest ciepło. Jedź zimą 30km, to masz 1,5h w jedną stronę i tylko po to żeby postać i pomarznąć. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:01_________________________________________________

Największym błędem jest że te spoty są w weekend. W tygodniu by nie było problemu z ciepła miejscówą. A jak mam w jakieś karczmie zapłacić więcej za herbate niż za paliwo do Rybnika to się zgadzam z Arturem.

Moim zdaniem nie jest to błędem , bo większość z nas pracuje w tygodniu ... to , że lokale w weekend są zajęte to już inna sprawa , ale ja nie jadę na spota , żeby się napić czegoś ciepłego czy tam zjeść coś , owszem czasami można gdzieś wyskoczyć ale w tylu na raz ni wiem gdzie znaleźlibyśmy wolne miejsce :mysli:

Tu głównie chodzi o to żeby było gdzie usiąść w ciepłym, nikt Ci nie każe pić jeść.[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:03_________________________________________________Chyba że wolisz stać na mrozie i zębami dzwonić...

Opublikowano

OK następnym razem walimy do McDonalda na kawę bo tanio i blisko, problem rozwiązany.

Daniel nikt nie marudzi

No nie marudzicie bo 10 min i Was nie ma.. Wiesiu ostatnio tak to wlasnie wyglada i sporo ludzi to zauwazylo. Do M'ca pewnie tyle, że nie wejdziesz tam w week a tym bardziej nie postawisz auta, bylismy tam msc temu w 6 chyba i bylo parno 3 auta postawić.

ale ja nie jadę na spota , żeby się napić czegoś ciepłego czy tam zjeść coś , owszem czasami można gdzieś wyskoczyć ale w tylu na raz ni wiem gdzie znaleźlibyśmy wolne miejsce :mysli:

Tu nie chodzi o to, żeby sie nażreć i napić tylko o to, żeby nie stać na minusowej powoli temp na dworze, bo nikt dluzej jak godzine nie wytrzyma, mowimy o lokalu bo wtedy mozna spedzic wiecej czasu na rozmowie, nie jest tak?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jakos na katowickich organizuja popijawe i zabawe na kartach

czy my musimy naśladować innych :?:

ja jeśli mogę to jeżdze na spoty do Gliwic czy Katowic ale jakoś nie wyrzucam tutaj że oni mają tak, a tak na spotach, a my nie mamy ;( jeśli bardziej odpowiadają ci popijawy i zabawy na spotach to śmiało możesz tam wpadać (nie odbierz tego źle, nie chce cię się pozbyć z naszych spotów :wink4: )

Opublikowano

Tu głównie chodzi o to żeby było gdzie usiąść w ciepłym, nikt Ci nie każe pić jeść.

To zostało tylko jedno miejsce DKM obok Maca :gwizdanie:

Spadam spać rano do roboty :hi:

Opublikowano

czy my musimy naśladować innych

Arek ale coś Ty taki oporny? Gdzie ja pisze, zebysmy nasladowali? Chodzi mi o podejscie do organizacji a nie o sam fakt.

Opublikowano

Nie wiem jakos na katowickich organizuja popijawe i zabawe na kartach

czy my musimy naśladować innych :?:

My ich nie potrafimy naśladować, bo u nas na pomysłach się kończy, jak to sam powiedziałeś kilka postów wcześniej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Największym błędem jest że te spoty są w weekend

spoty w Gliwicach, Katowicach, Częstochowie, Bielsku są w tygodniu więc w Rybniku są w weekend :)

Opublikowano

Tu głównie chodzi o to żeby było gdzie usiąść w ciepłym, nikt Ci nie każe pić jeść.

No wiem , tylko ,że np. w piątek czy powiedzmy we wtorek itp. wielu nas nie będzie ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.