Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co w takim razie używać bezkwasowych :gwizdanie:

Po to , żeby przed woskiem dobrze domyć felgi , potem IronX , glinka , IPA i wosk :wink4:

Kwasowe zeżrą raz dwa lakier z felg

żeby dobrze domyć bierzesz papier 1500 i jedziesz potem 2000 itd a kwas tylko na imprę :polew:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żeby dobrze domyć bierzesz papier 1500 i jedziesz potem 2000 itd a kwas tylko na imprę :polew:

No pucpapjyrym też można :good:

:decayed:

Opublikowano

żeby dobrze domyć bierzesz papier 1500 i jedziesz potem 2000 itd a kwas tylko na imprę :polew:

No pucpapjyrym też można :good:

:decayed:

tylko dla wytrwałych :gwizdanie:
Opublikowano

ale sie dupczył ten koleś z tym myciem felg :wallbash:

lipa :thumbdown:

Opublikowano

Spadam stąd narka :hi:

Opublikowano

Spadam stąd narka :hi:

pa marudo :hi:
Opublikowano

co do reszty opini o spocie wypowiem się wieczorem po robocie ale powiem tylko jedno co teraz ślina przynosi mi na język, nikt nikogo nie zmusza aby jeżdził na spoty jeśli mu się nie podoba i tyle. Spoty Rybnickie są nie od dziś i jakoś zeszłą zime daliśmy rade więc ludzie dajcie na luz :!: w Rybniku jest również mnóstwo knajp gdzie można usiąść i coś zjeść więc zamiast marudzić możecie sami pomyśleć. no chyba że wy liczycie że to ja będę non stop wymyślał co gdzie i jak. ja z knajp odpadam więc ich nawet nie proponuje.

do wieczora......

To dajesz :cool1:

chyba nici z komentarza :rolleyes:

Opublikowano

ale sie dupczył ten koleś z tym myciem felg :wallbash:

lipa :thumbdown:

który ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Reinstalacja win :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

Reinstalacja win :gwizdanie:

wiecej porno ja wiecej :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:hi:

Reinstalacja win :gwizdanie:

wiecej porno ja wiecej :tongue4: :tongue4:

Już 3 lata w robocie nie ruszany :naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tomek co do specyfiku do felg , wg, mnie KICHA :thumbdown: KWAS , KWAS i jeszcze raz KWAS , a nie na tym to polega :gwizdanie: koło IronX to nawet nie stało :thumbdown:

Następnym razem możecie zrobić sobie zrzutę i spróbować na prawdę dobrego specyfiku ( i przede wszystkim wolnego od kwasów/bezpiecznego dla felg ) http://all4auto.pl/valetpro-bliberry-wheel-cleaner-5l-skuteczny-koncentrat-do-mycia-felg-p37.html ew. http://all4auto.pl/valetpro-bliberry-wheel-cleaner-skuteczny-koncentrat-do-mycia-felg-1l-p38.html lub http://all4auto.pl/valetpro-blue-gel-wheel-cleaner-5l-zel-do-czyszczenia-felg-p35.html ew. http://all4auto.pl/valetpro-blue-gel-wheel-cleaner-1l-zel-do-czyszczenia-felg-p36.html

Kupił za psie pieniądze i jeszcze narzeka. Bynajniej masz fele odtłuszczone przed nałożeniem wosku. IronX też Ci wszystko zmyje, razem z woskiem :gwizdanie: Poza tym, tym specyfikiem ode mnie nie myje się każdorazowo felg, tylko co jakiś czas (producent zaleca co 4tyg.) więc nie wiem o co Ci chodzi :cool1:

A ten valetpro >

NIE STOSUJ NA NIELAKIEROWANE, SPECJALNIE WYKONANE LUB ANODOWANE FELGI. NIE POZOSTAWIAJ DO WYSCHNIĘCIA. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI CO DO RODZAJU FELG SKONTAKTUJ SIĘ Z PRODUCENTEM.
Opublikowano

A ten valetpro >

NIE STOSUJ NA NIELAKIEROWANE, SPECJALNIE WYKONANE LUB ANODOWANE FELGI. NIE POZOSTAWIAJ DO WYSCHNIĘCIA. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI CO DO RODZAJU FELG SKONTAKTUJ SIĘ Z PRODUCENTEM.

A Ty czy ogólnie większość z nas ma nielakierowane czy raczej lakierowane :mysli::cool1:

Tu chodzi , żeby go nie stosować na gołe alu , polerowane , chrom itp. ...

:wink4:

Kupił za psie pieniądze i jeszcze narzeka.

:tongue4:

Poza tym, tym specyfikiem ode mnie nie myje się każdorazowo felg, tylko co jakiś czas (producent zaleca co 4tyg.)

Wg. mnie za często , góra 3-4 razy w roku :wink4:

Opublikowano

Kabaret Młodych Panów - na przodku

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:23_________________________________________________http://www.sadistic.pl/jak-powinny-gotowac-kobiety-vt92769.htm :naughty:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:41_________________________________________________43c5b4d33acf.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.