Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jestem marudy, możecie się po wyżywać.

Opublikowano
:hi: dzięki za spota -szybko nie :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 20:12_________________________________________________Lepiej pózno niż wcale :evil:
Opublikowano

:hi: dzięki za spota -szybko nie :decayed:

No gibkiś jest :naughty:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 20:13_________________________________________________

Lepiej pózno niż wcale

Tys prowda :decayed:

Opublikowano
:hi: yno 10 min :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: yno 10 min :gwizdanie:

:hi:

nie dej sie :cool1:

Opublikowano

bd73c05d0a3115ba.jpg

UWAGA!!!!

W okresie zimowym spoty w Rybniku zostają zawieszone do odwołania :!:

Powód: za zimno, za ciemno.

:gwizdanie:

Po ostatnim spocie i późniejszych "komentarzach" co niektórych "bywalców" jak najbardziej zgadzam się z Tobą Arek :good:

Chyba , że zrobimy jakieś głosowanie :mysli:

Myślę , że najtwardsi zostaną , chociaż będzie ciemno , zimno , nie będzie jedzenia , picia itp. ... :evil:

:decayed::tongue4::kox:

Opublikowano

:hi: yno 10 min :gwizdanie:

:hi:

nie dej sie :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:21_________________________________________________

bd73c05d0a3115ba.jpg

UWAGA!!!!

W okresie zimowym spoty w Rybniku zostają zawieszone do odwołania :!:

Powód: za zimno, za ciemno.

:gwizdanie:

Po ostatnim spocie i późniejszych "komentarzach" co niektórych "bywalców" jak najbardziej zgadzam się z Tobą Arek :good:

Chyba , że zrobimy jakieś głosowanie :mysli:

Myślę , że najtwardsi zostaną , chociaż będzie ciemno , zimno , nie będzie jedzenia , picia itp. ... :evil:

:decayed::tongue4::kox:

buhaha tośta pokozali :cool1:
Opublikowano

:hi: yno 10 min :gwizdanie:

:hi:

nie dej sie :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:21_________________________________________________

bd73c05d0a3115ba.jpg

UWAGA!!!!

W okresie zimowym spoty w Rybniku zostają zawieszone do odwołania :!:

Powód: za zimno, za ciemno.

:gwizdanie:

Po ostatnim spocie i późniejszych "komentarzach" co niektórych "bywalców" jak najbardziej zgadzam się z Tobą Arek :good:

Chyba , że zrobimy jakieś głosowanie :mysli:

Myślę , że najtwardsi zostaną , chociaż będzie ciemno , zimno , nie będzie jedzenia , picia itp. ... :evil:

:decayed::tongue4::kox:

buhaha tośta pokozali :cool1:

A tobie już czas nie minął :naughty:

Opublikowano

proponuję spoty na zalewie, tam ciepła bryza od morza, elektrownia to i pronda nie zbraknie, a jak kto zgłodnie to sie mu ryba chyci i bydzie sushi wpierdalał, a i o zapitka nie trza się starać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chyba , że zrobimy jakieś głosowanie

nie ma problemu, ankiete zawsze można założyć, tylko co miałoby w niej być :mysli:

Opublikowano

A tobie już czas nie minął
kurna kobieta mie bije :disgust:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________

Chyba , że zrobimy jakieś głosowanie

nie ma problemu, ankiete zawsze można założyć, tylko co miałoby w niej być :mysli:

jak co 5 opcji miejsc na spoty :tongue4:
Opublikowano

proponuję spoty na zalewie, tam ciepła bryza od morza, elektrownia to i pronda nie zbraknie, a jak kto zgłodnie to sie mu ryba chyci i bydzie sushi wpierdalał, a i o zapitka nie trza się starać :polew: :polew: :polew:

Tyś to chopie wykombinowoł :good:

Opublikowano

Pany ciągle narzekacie że nie ma czego zjeść , napić się , że jest za zimno , za ciepło , za ciemno itp. kur.wa ale miętkim was stary zrobił :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Pany ciągle narzekacie że nie ma czego zjeść , napić się , że jest za zimno , za ciepło , za ciemno itp. kur.wa ale miętkim was stary zrobił :gwizdanie: :cool1:

aleś pojechoł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:33_________________________________________________Robert a to nie Ty narzekałeś że ci w palca oziombo :gwizdanie:
Opublikowano

nie ma problemu, ankiete zawsze można założyć, tylko co miałoby w niej być :mysli:

Jak to co ...

Na spotach w Rybniku :

1. jest za zimno x

2. jest za ciepło x

3. jest za ciemno x

4. jestem głodny x

5. pić mi się chce x

7. sranie mnie bierze x

8. sam już nie wiem x

:evil:

Opublikowano

Najlepiej fochem pierdolnąć i mieć wszystko głęboko...[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:38_________________________________________________

Pany ciągle narzekacie że nie ma czego zjeść , napić się , że jest za zimno , za ciepło , za ciemno itp. kur.wa ale miętkim was stary zrobił :gwizdanie: :cool1:

aleś pojechoł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:33_________________________________________________Robert a to nie Ty narzekałeś że ci w palca oziombo :gwizdanie:

Właśnie :good:

Ja nie mam 4km żeby przyjechać i postać na mrozie przez 15min...

Opublikowano

nie ma problemu, ankiete zawsze można założyć, tylko co miałoby w niej być :mysli:

Jak to co ...

Na spotach w Rybniku :

1. jest za zimno x

2. jest za ciepło x

3. jest za ciemno x

4. jestem głodny x

5. pić mi się chce x

7. sranie mnie bierze x

8. sam już nie wiem x

:evil:

A mnie się chce płakać :nose:

Opublikowano

Robert a to nie Ty narzekałeś że ci w palca oziombo :gwizdanie:

No i pojechałem do domu :cool1:

kto komu broni żeby nie jechał sobie do domu jak mu zimno , albo np. gdzieś do lokalu ... :mysli:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:41_________________________________________________

nie ma problemu, ankiete zawsze można założyć, tylko co miałoby w niej być :mysli:

Jak to co ...

Na spotach w Rybniku :

1. jest za zimno x

2. jest za ciepło x

3. jest za ciemno x

4. jestem głodny x

5. pić mi się chce x

7. sranie mnie bierze x

8. sam już nie wiem x

:evil:

A mnie się chce płakać :nose:

OK

9. płakać się chce

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:42_________________________________________________

Najlepiej fochem pierdolnąć i mieć wszystko głęboko...

Ale kto :foch:'a strzelił :mysli:

Opublikowano

Najlepiej fochem pierdolnąć i mieć wszystko głęboko...

Ale kto :foch:'a strzelił :mysli:

Ten u góry...

Jak Arek (założyciel spotów w Rybniku) nie ogarnia tematu organizacji, to niech się zwróci z prośbą do innych osób z Rybnika i okolic żeby mu w tym pomogli. Ale jak się nikomu niechce...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.