Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pokażcie mi lokal w którym bez zamówienia dają wam posiedzieć żeby pogadać i się ogrzać.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

Opublikowano

To pokażcie mi lokal w którym bez zamówienia dają wam posiedzieć żeby pogadać i się ogrzać.

Prima pizzeria w radlinie :cool1:
Opublikowano
  • Autor

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

ale w którym lokalu znajdziesz miejsce w weekend dla 10-15 osób na raz (bez wcześniejszej rezerwacji) :?:

Opublikowano

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

Właśnie :good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:14_________________________________________________

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

ale w którym lokalu znajdziesz miejsce w weekend dla 10-15 osób na raz (bez wcześniejszej rezerwacji) :?:

Jak tam pojedziesz o 17ej a nie o 19ej (np. w niedziele) to jest dużo większa szansa że miejsce będzie.

Opublikowano

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

ale w którym lokalu znajdziesz miejsce w weekend dla 10-15 osób na raz (bez wcześniejszej rezerwacji) :?:

właśnie tam znaleźliśmy telefonicznie PRIMA byłem tam jest fajnie :good:
Opublikowano

A to skoro 2 tyg wczesniej wiadomo kiedy jet spot to nie mozna zarezerwować? czy o te kilka zł za rezerwacje chodzi? jak sie podejmiecie wpasc na żory to mozemy rezerwować choćby w Warce. spokojnie 20 osob mozna bo sie zlaczy stoliki i tyle.

Opublikowano

Czy moge ja sie wtracic? :>

Opublikowano

ja nie mam problemu zamowic sobie kawy w lokalu, mysle ze kilka osob tez wiec zawsze sie jakies zamowienie zrobi a przeciez pozostalych nie wyrzuca...

ale w którym lokalu znajdziesz miejsce w weekend dla 10-15 osób na raz (bez wcześniejszej rezerwacji) :?:

właśnie tam znaleźliśmy telefonicznie PRIMA byłem tam jest fajnie :good:

Dla nie których to znowu może być za daleko :gwizdanie:

Opublikowano

Czy moge ja sie wtracic? :>

ale tylko merytorycznie :wink4:
Opublikowano

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

Opublikowano

Jak tam pojedziesz o 17ej a nie o 19ej (np. w niedziele) to jest dużo większa szansa że miejsce będzie.

To co zamiast spotów pojedziemy prosto do lokalu :mysli::cool1:

albo spoty będą na 15:00 ? :cool1:

Opublikowano

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

SR SRB to wichura :polew: spadam dobranoc :hi:
Opublikowano

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

Jak na razie ( z tego co mi wiadomo :mysli: ) spoty są w Rybniku , owszem czemu byśmy nie mogli podjechać od czasu do czasu do jakiegoś zarezerwowanego lokalu w Żorach

Opublikowano

zwracam honor SR ;)

Opublikowano

Jak tam pojedziesz o 17ej a nie o 19ej (np. w niedziele) to jest dużo większa szansa że miejsce będzie.

To co zamiast spotów pojedziemy prosto do lokalu :mysli::cool1:

albo spoty będą na 15:00 ? :cool1:

Spot pod lokalem, albo jeszcze tego samego dnia tel. z rezerwacją przed spotem.

Zaś nie przesadzej :cool1:

Opublikowano

SR SRB to wichura :polew: spadam dobranoc :hi:

:ssij::baseball:

Opublikowano

Hammer nie ma sensu...

Opublikowano

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

Jak na razie ( z tego co mi wiadomo :mysli: ) spoty są w Rybniku , owszem czemu byśmy nie mogli podjechać od czasu do czasu do jakiegoś zarezerwowanego lokalu w Żorach

Jak to czytam, to wydaje mi się żeby najlepiej jakby spoty były na ul. za koleją :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

muszę cię zdziwić ale SR bywało już na spotach i w SCZ :cool1: nie wspominając oczywiście o SG i SK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.