Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do reszty opini o spocie wypowiem się wieczorem po robocie ale powiem tylko jedno co teraz ślina przynosi mi na język, nikt nikogo nie zmusza aby jeżdził na spoty jeśli mu się nie podoba i tyle. Spoty Rybnickie są nie od dziś i jakoś zeszłą zime daliśmy rade więc ludzie dajcie na luz :!: w Rybniku jest również mnóstwo knajp gdzie można usiąść i coś zjeść więc zamiast marudzić możecie sami pomyśleć. no chyba że wy liczycie że to ja będę non stop wymyślał co gdzie i jak. ja z knajp odpadam więc ich nawet nie proponuje.

do wieczora......

To dajesz :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już wieczór a właściwie noc, no to 1 2 3

W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie policzę, Ciebie wołam ale cisza i pustka dookoła.

AMEN

Opublikowano

Już wieczór a właściwie noc, no to 1 2 3

W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie policzę, Ciebie wołam ale cisza i pustka dookoła.

AMEN

:kox:

Opublikowano

Już wieczór a właściwie noc, no to 1 2 3

W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie policzę, Ciebie wołam ale cisza i pustka dookoła.

AMEN

podziel się

Opublikowano

No to my pogadali jak zaraz trzeba iść :lazy:

Opublikowano
:bry: obiboki dzięki za spota :kox:
Opublikowano

:bry: obiboki dzięki za spota :kox:

Co żona dała na 10 min kompa :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek co do specyfiku do felg , wg, mnie KICHA :thumbdown: KWAS , KWAS i jeszcze raz KWAS , a nie na tym to polega :gwizdanie: koło IronX to nawet nie stało :thumbdown:

Następnym razem możecie zrobić sobie zrzutę i spróbować na prawdę dobrego specyfiku ( i przede wszystkim wolnego od kwasów/bezpiecznego dla felg ) http://all4auto.pl/valetpro-bliberry-wheel-cleaner-5l-skuteczny-koncentrat-do-mycia-felg-p37.html ew. http://all4auto.pl/valetpro-bliberry-wheel-cleaner-skuteczny-koncentrat-do-mycia-felg-1l-p38.html lub http://all4auto.pl/valetpro-blue-gel-wheel-cleaner-5l-zel-do-czyszczenia-felg-p35.html ew. http://all4auto.pl/valetpro-blue-gel-wheel-cleaner-1l-zel-do-czyszczenia-felg-p36.html

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________

Co żona dała na 10 min kompa :gwizdanie:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

Zaraz trzeba było takie coś kupić :wink4:

Ja mam :cool1:

Opublikowano

spam nadrobiony co do kompa to dopiero do domu ściagnąłem :tongue4: widzę że pojechaliście po spocie ja zostawię to bez komentarza :cool1:

Opublikowano

spam nadrobiony co do kompa to dopiero do domu ściagnąłem :tongue4: widzę że pojechaliście po spocie ja zostawię to bez komentarza :cool1:

A Ty gdzie byłeś :?:

Opublikowano

odradzam preparaty do felg najlepszy sposób to wypastowanie i częste mycie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________

spam nadrobiony co do kompa to dopiero do domu ściagnąłem :tongue4: widzę że pojechaliście po spocie ja zostawię to bez komentarza :cool1:

A Ty gdzie byłeś :?:

a co książkę piszesz :tongue4:
Opublikowano

odradzam preparaty do felg najlepszy sposób to wypastowanie i częste mycie :gwizdanie:

Bez kwasowymi możesz myć i dwa razy dziennie i nic się nie stanie , ale ten od Tomka to KWAS :wink4:

Opublikowano

odradzam preparaty do felg najlepszy sposób to wypastowanie i częste mycie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________

spam nadrobiony co do kompa to dopiero do domu ściagnąłem :tongue4: widzę że pojechaliście po spocie ja zostawię to bez komentarza :cool1:

A Ty gdzie byłeś :?:

a co książkę piszesz :tongue4:

No to co się przypierdalasz :naughty:

Opublikowano

odradzam preparaty do felg najlepszy sposób to wypastowanie i częste mycie :gwizdanie:

Bez kwasowymi możesz myć i dwa razy dziennie i nic się nie stanie , ale ten od Tomka to KWAS :wink4:

po co w takim razie używać bezkwasowych :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________

odradzam preparaty do felg najlepszy sposób to wypastowanie i częste mycie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________

spam nadrobiony co do kompa to dopiero do domu ściagnąłem :tongue4: widzę że pojechaliście po spocie ja zostawię to bez komentarza :cool1:

A Ty gdzie byłeś :?:

a co książkę piszesz :tongue4:

No to co się przypierdalasz :naughty:

wyrażaj się :cool1:
Opublikowano

Spokój :evil:

Opublikowano

Spokój :evil:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: no to czas na mnie bo chyba 10 min już przeleciało :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

po co w takim razie używać bezkwasowych :gwizdanie:

Po to , żeby przed woskiem dobrze domyć felgi , potem IronX , glinka , IPA i wosk :wink4:

Kwasowe zeżrą raz dwa lakier z felg

Opublikowano

Idę :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.