Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMAG1234.jpg

IMAG1235.jpg

IMAG1236.jpg

Dla marud i zrezygnowanych..

Było ciepło, przytulnie, miejsca duzo, kawka, zarelko, dobry humor... :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Było ciepło, przytulnie, miejsca duzo, kawka, zarelko, dobry humor... :D

trzeba tylko chcieć [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________spadam do domu :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

również dzięki za spota, dawno tak dużej frekfencji nie było :good:

co do reszty opini o spocie wypowiem się wieczorem po robocie ale powiem tylko jedno co teraz ślina przynosi mi na język, nikt nikogo nie zmusza aby jeżdził na spoty jeśli mu się nie podoba i tyle. Spoty Rybnickie są nie od dziś i jakoś zeszłą zime daliśmy rade więc ludzie dajcie na luz :!: w Rybniku jest również mnóstwo knajp gdzie można usiąść i coś zjeść więc zamiast marudzić możecie sami pomyśleć. no chyba że wy liczycie że to ja będę non stop wymyślał co gdzie i jak. ja z knajp odpadam więc ich nawet nie proponuje.

do wieczora......

Opublikowano

:hi:

:hi:

dzięki za spota :polew:

nie no tak poważnie to raz jeszcze mega dzięki dla wieska3d za użyczenie tego czujnika... przynajmniej sprawdziliśmy koledze furkę, no i moją przy okazji bo też niedawno kupiona, dziś tak na szybko jechaliśmy ale następnym razem jak będę w SR to 4 paczek podrzucę - obiecuję :tongue4:

Spoko :wink4:

Moja propozycja to:

1 Zostać na starym miejscu - w okresie zimowym zbiórka i odjazd do knajpy.

2 Poszukać knajpy na obrzeżach Rybnika - więcej miejsc w centrum zawsze jest full.[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 07:28_________________________________________________Może to http://kobylka.com.pl/

Opublikowano

Jak dla mnie wystarczy żeby było można gdzieś wejść żeby się ogrzać i ewentualnie czegoś ciepłego się napić. Pewnie w Rybniku będzie sporo takich miejscówek. Ja nie bardzo wiem gdzie, bo nie jestem z SR. Od wiosny ta miejscówka gdzie byliśmy wczoraj może być.

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .

A na jaki temat :?: :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .

Ja też :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

tyz poczekom, az sie zecmi :decayed:

...to po ki pieklo My sie przeniesli, hm... :mysli: moze planowali My napad na bank, aby Nas nie bylo widac :naughty:

Opublikowano

:bry::hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________To czekam do wieczora :decayed: z dyskusją .

Ja też :gwizdanie:

No to jak Was nie będzie to kto będzie dyskutował ;([br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 09:52_________________________________________________

:bry::hi:

:hi:
Opublikowano

Np. ja :decayed:

Opublikowano

no ja niestety sie narazie zmywam...czyt. bede szyl na maszynie :kox:

Opublikowano

... bede szyl na maszynie :kox:

:good::kox:

Opublikowano

... bede szyl na maszynie :kox:

:good::kox:

Łosz :shocked:

Opublikowano

Łosz :shocked:

No co , w Grzesiu jest taki ukryty talent ... "szwaczka" :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.