Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówił ostatnio że C6 trochę ciężkie i 300KM i 600Nm może być trochę mało na to auto.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________Ja się nie zakładam :no: .

śmiało wypijemy razem :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:34_________________________________________________

Mówił ostatnio że C6 trochę ciężkie i 300KM i 600Nm może być trochę mało na to auto.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________Ja się nie zakładam :no: .

ciężkie to on ma spanie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:34_________________________________________________150 koni se radzi z nim ,a 300 se nie poradzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

C6 było na początku roku, teraz B8 mo na celowniku

Opublikowano

C6 było na początku roku, teraz B8 mo na celowniku

3.0 TDI :naughty: .

Opublikowano

pożyjemy :decayed::wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________zobaczymy :mysli:

Opublikowano

C6 było na początku roku, teraz B8 mo na celowniku

3.0 TDI :naughty: .

ja w Q..... ale coś ostatnio pisoł że dziewczynki quattro jeżdżą więc niewiem czy se kupi Q bo to kobiece je :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No to bydzie dupny problem, bo 3.0 TDI są tylko w Q :gwizdanie: :> .

Opublikowano

spadam do domku ,odezwę się później :wink4: , :hi:

Opublikowano

Witam:)

Są jakieś plany na jutro?

Ps. Bo stać na zimie to mi się nie widzi - może jakaś knajpa z kominikiem ?

pozdr. :hi:

Opublikowano

Będzie można gdzieś się ogrzać, spokojnie przyjeżdżaj.

Opublikowano

... Kiedyś w ogóle nie było zimówek i ludzie jakoś jeździli a warunki na drogach były nie raz gorsze niż mamy teraz w zimie...

Tylko kiedyś troszkę inne opony były , te powiedzmy "all season" czy "all water" dużo lepiej się spisywały na np. śniegu :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________Co do Tomka to słyszałem , że ostatnio nad Chevrolet'em Aero się mocno zastanawia :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:15_________________________________________________dobra :hi: ,spadam do przytulanki
Opublikowano

... Kiedyś w ogóle nie było zimówek i ludzie jakoś jeździli a warunki na drogach były nie raz gorsze niż mamy teraz w zimie...

Tylko kiedyś troszkę inne opony były , te powiedzmy "all season" czy "all water" dużo lepiej się spisywały na np. śniegu :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________Co do Tomka to słyszałem , że ostatnio nad Chevrolet'em Aero się mocno zastanawia :gwizdanie:

:decayed:

TATA :naughty: Motor Sport :cool1:
Opublikowano

dobra :hi: ,spadam do przytulanki

Dychnij też trochę :wink4:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:23_________________________________________________

TATA :naughty: Motor Sport :cool1:

Mówisz , że to o TATA mówił :mysli: ... możliwe :naughty::good:

:decayed:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________I zaś wszyscy walą w czajnik :gwizdanie:

:good::kox:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:34_________________________________________________

... jednak moja ulubiona muza i ulubiony zespół to :wink4: :

http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc&feature=related

:good:

A to mój ulubiony kawałek :wink4:

Opublikowano

:hi:

Z roboty, lebry

Na pobudkę

A teraz mój mistrz z zespołem i wszystkie ich utwory

I kunszt w najwyższym wydaniu, też go lubię

i jeszcze na uspokojenie

http://www.youtube.com/watch?v=7eUMB8FS6C8&feature=related

Opublikowano

:hi: :hi:

Dwu tonowe C6 nie jedzie i w 3.0TDI na mieście potrafi 14l zeżrać :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 08:39_________________________________________________

Witam:)

Są jakieś plany na jutro?

Ps. Bo stać na zimie to mi się nie widzi - może jakaś knajpa z kominikiem ?

pozdr. :hi:

Najpierw przyjedź, bo puki co byłeś tylko raz :cool1:

Opublikowano

:hi:

Noo Robert całkiem ładny kawałek :good: . Wiesiek podobał mi się utwór: lauri-heavy ale najbardziej sunrise avenue-hollywood hills :good: .

Opublikowano
:hi: siemanko z robotki :>
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

przed obiadem jeszcze (glody juz jestem :confused4: ),bale po kosciolku :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.