Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ty wieprzu

a potem ja Ciebie w latexie

osz kurna grubo :shocked:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ty wieprzu

a potem ja Ciebie w latexie

osz kurna grubo :shocked:

Żal Ci co :slina:

Opublikowano
Ty wieprzu

a potem ja Ciebie w latexie

osz kurna grubo :shocked:

Żal Ci co :slina:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Ty wieprzu

a potem ja Ciebie w latexie

osz kurna grubo :shocked:

Żal Ci co :slina:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:38_________________________________________________udupimy Pany te 9 stron dzisiej? bo mi sie jakoś uczyć nie chce :decayed:

Opublikowano

Pany czytałem ostatnio duuużo na temat oleju ( na innym forum ) , Motul owszem jest dobry , ale jakie są oleje :gwizdanie: :slina: tylko mało znane jeszcze u nas , przez to też dosyć trudno dostępne i droogie :kwasny:

Opublikowano
Ty wieprzu

a potem ja Ciebie w latexie

osz kurna grubo :shocked:

Żal Ci co :slina:

z autopsji ta teza?
Opublikowano

... bo mi sie jakoś uczyć nie chce :decayed:

Jo ci dom :baseball: do książek , ale już :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

Motul to wg mnie normalny olej jest, uważam że np Shell jest lepszy :wink4:

Opublikowano

Pany czytałem ostatnio duuużo na temat oleju ( na innym forum ) , Motul owszem jest dobry , ale jakie są oleje :gwizdanie: :slina: tylko mało znane jeszcze u nas , przez to też dosyć trudno dostępne i droogie :kwasny:

godej konkretnie o jakie marki chodzi, kaś to poczytoł ?

Opublikowano

Pany czytałem ostatnio duuużo na temat oleju ( na innym forum ) , Motul owszem jest dobry , ale jakie są oleje :gwizdanie: :slina: tylko mało znane jeszcze u nas , przez to też dosyć trudno dostępne i droogie :kwasny:

dej linka, może coś kupia na próba :gwizdanie:

Opublikowano

Pany czytałem ostatnio duuużo na temat oleju ( na innym forum ) , Motul owszem jest dobry , ale jakie są oleje :gwizdanie: :slina: tylko mało znane jeszcze u nas , przez to też dosyć trudno dostępne i droogie :kwasny:

dobry jest Quaker state :good: lałem go do B3 i jak mechanior wymieniał uszczelkę to pytał na jakim oleju śmigam bo klawiatura jak nowa wyglądała :good:
Opublikowano

Amsoil :gwizdanie:

Panolin :gwizdanie:

Pentosin :gwizdanie:

Millers :gwizdanie:

Fuchs :gwizdanie:

Opublikowano

Fuchs już w Polsce był o Pentosinie słyszałem :gwizdanie:

Opublikowano

Amsoil :gwizdanie:

Panolin :gwizdanie:

Pentosin :gwizdanie:

Millers :gwizdanie:

Fuchs :gwizdanie:

to dej linka do jakiego testu :)

Opublikowano

Fabryka Fuchs'a jest w Gliwicach ale stamtąd oleje podobno znacznie odbiegają jakościowo

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:51_________________________________________________

to dej linka do jakiego testu :)

nie chce mi się to dziadostwo załadować , ale próbuję

Opublikowano

Fabryka Fuchs'a jest w Gliwicach ale stamtąd oleje podobno znacznie odbiegają jakościowo

obecnie używam Fuchsa i nie zauważyłem niepokojących zmian a olej jest rozlewany w niemcowni :good:
Opublikowano

obecnie używam Fuchsa i nie zauważyłem niepokojących zmian a olej jest rozlewany w niemcowni :good:

Podobno b. dobry olej , oprócz tego z SGL :wink4:

Opublikowano
  • Autor

te "latexy" czyżby jakieś braki u was z :sexinbed:

Opublikowano

te "latexy" czyżby jakieś braki u was z :sexinbed:

No nie , ale tak dla odmiany :naughty:

:tongue4::sick3:

Opublikowano

Prezesie :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.