Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

Robertowi :decayed:

mówisz :mysli:

Robert za wiela :?:

:> :decayed:

:wink4:

Opublikowano

sądząc po preferencjach roberta, każdy sobie może wyobrazić kaj on swój palec cisssssss :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Kozka_-_zdjecie_kozy,_zdjecia_koz_1901.jpg

:decayed:

:wstydliwy:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

Robertowi :decayed:

mówisz :mysli:

Robert za wiela :?:

:> :decayed:

:wink4:

Ja nie czyszczę tapicerek ( nie mam czym ) :cool1: Hammer'owi coś się chyba pozdało , ale jak chcesz to mój sąsiad ma sprzęt do tego i może Ci wyczyścić ( wg. mnie konkretnie to robi ) :good:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

Robertowi :decayed:

mówisz :mysli:

Robert za wiela :?:

:> :decayed:

:wink4:

Ja nie czyszczę tapicerki :cool1: Hammer'owi coś się chyba pozdało , ale jak chcesz to mój sąsiad ma sprzęt do tego i może Ci wyczyścić ( wg. mnie konkretnie to robi ) :good:

żarcik przecież :kox:

Opublikowano

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

Zapytam go jutro jak chcesz :wink4:

Opublikowano

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

Zapytam go jutro jak chcesz :wink4:

a wiela biere ?

Opublikowano
  • Autor

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

dzwoń i pytaj :wink4:

Opublikowano

a wiela biere ?

Nie wiem , ale zaraz zadzwonię do niego i Ci napiszę :wink4:

Opublikowano

a wiela biere ?

Nie wiem , ale zaraz zadzwonię do niego i Ci napiszę :wink4:

LuZ :good:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

ale do 30ego siedzisz w doma bo mosz L4 !! :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:04_________________________________________________

a wiela biere ?

Nie wiem , ale zaraz zadzwonię do niego i Ci napiszę :wink4:

LuZ :good:

jakiś latexowy kolega że o takiej porze dzwonisz :decayed:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

ale do 30ego siedzisz w doma bo mosz L4 !! :decayed:

no tak ale chodzi o to żeby wilgoć w aucie nie siedziała ja nie mam garażu ogrzewanego jak wy :> :gwizdanie:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

ale do 30ego siedzisz w doma bo mosz L4 !! :decayed:

no tak ale chodzi o to żeby wilgoć w aucie nie siedziała ja nie mam garażu ogrzewanego jak wy :> :gwizdanie:

co tam robisz w tym aucie że mosz wilgoć :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________na śledzie też deczko zajeżdżo ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

11

Opublikowano

na śledzie też deczko zajeżdżo ? :decayed:

Nie bo mo zapach cherry :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

panowie nie wiecie gdzie można dać auto żeby wyczyścili mi tapicerkę :?:

mój kumpel się tym zajmuje :wink4:

517-330-114 jego nr

a w zime też czyści bo zazwyczaj ludzie czyszcza w lato gdzie cieplo jest :)

ale do 30ego siedzisz w doma bo mosz L4 !! :decayed:

no tak ale chodzi o to żeby wilgoć w aucie nie siedziała ja nie mam garażu ogrzewanego jak wy :> :gwizdanie:

co tam robisz w tym aucie że mosz wilgoć :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________na śledzie też deczko zajeżdżo ? :decayed:

no raczej jak tapicerke sie pierze to jest mokra tzn wilgotna i paruje :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:07_________________________________________________a w zime to zamarznie mi od środka :gwizdanie:

Opublikowano

no raczej jak tapicerke sie pierze to jest mokra tzn wilgotna i paruje :mysli:

I grzanie d*py się pierdzieli :gwizdanie:

Opublikowano

bierze ~ 120 za auto ( zależy jak jest zadupcone ), ale pierze wszystko ( włącznie z podsufitką itp. ... ) , ale w tym i przyszłym tygodniu odpada , ma full roboty ... poza tym powiedział , że w takich temp. jakie są teraz dłuuugo będzie to się suszyć , może lepiej jakbyś poczekał do wiosny , jak tam chcesz :wink4:

Opublikowano

na śledzie też deczko zajeżdżo ? :decayed:

Nie bo mo zapach cherry :decayed: :gwizdanie:

a ten new car tak średnio mi podszedł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.