Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym nie prał :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:09_________________________________________________

na śledzie też deczko zajeżdżo ? :decayed:

Nie bo mo zapach cherry :decayed: :gwizdanie:

a ten new car tak średnio mi podszedł

Zapach starego sera ciężko zneutralizować :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bierze ~ 120 za auto ( zależy jak jest zadupcone ), ale pierze wszystko ( włącznie z podsufitką itp. ... ) , ale w tym i przyszłym tygodniu odpada , ma full roboty ... poza tym powiedział , że w takich temp. jakie są teraz dłuuugo będzie to się suszyć , może lepiej jakbyś poczekał do wiosny , jak tam chcesz :wink4:

no właśnie też tak myślałem żeby przeczekać do wiosny :decayed:

dzięki wielkie za info :notworthy:

Opublikowano

a ten new car tak średnio mi podszedł

podobno słabawo pachnie

Opublikowano

no raczej jak tapicerke sie pierze to jest mokra tzn wilgotna i paruje :mysli:

I grzanie d*py się pierdzieli :gwizdanie:

ale ja takiego wyposażenia niemam wiec luZ :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________

a ten new car tak średnio mi podszedł

podobno słabawo pachnie

a właśnie jestem ciekawy jak pachnie :)

Opublikowano
  • Autor

no to kto otwiera :gwizdanie:

Opublikowano

JA :>

Opublikowano

Jak masz wilgoć np. pod dywanikami podłóż na noc ( teraz zresztą będziesz mieć dużo czasu ) gazety , najlepiej jakieś trybuny itp. :wink4:

Opublikowano

a ten new car tak średnio mi podszedł

podobno słabawo pachnie

kaś to czytoł ?

Opublikowano

JA :>

No , no GRATKI :good::drunk:

2 litry trzeba będzie postawić :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

JA :>

blant gratki 2 tysi :good: z takiej okazji to flacha musi być nima co :cool1::naughty:

Opublikowano

JA :>

No , no GRATKI :good::drunk:

2 litry trzeba będzie postawić :gwizdanie:

:decayed:

pierwszy raz otworzyłem nową strone , WKOŃCU :tongue4:

a co do popijawy to sie dogadamy

:naughty:

Opublikowano

kaś to czytoł ?

Chyba "Kosmetyka Aut" albo "Detailing World"

Opublikowano
  • Autor

Jak masz wilgoć np. pod dywanikami podłóż na noc ( teraz zresztą będziesz mieć dużo czasu ) gazety , najlepiej jakieś trybuny itp. :wink4:

teraz chyba nie ma, może być po praniu w środku :wink4:

Opublikowano

... z takiej okazji to flacha musi być nima co :cool1::naughty:

jedna ? :cool1:

jak żech Cię uczył :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

kaś to czytoł ?

Chyba "Kosmetyka Aut" albo "Detailing World"

no byłech trocha zawiedziony, dobrze żech puszki nie kupił

Opublikowano

Jak masz wilgoć np. pod dywanikami podłóż na noc ( teraz zresztą będziesz mieć dużo czasu ) gazety , najlepiej jakieś trybuny itp. :wink4:

teraz chyba nie ma, może być po praniu w środku :wink4:

Aha , myślałem , że teraz ma wilgoć , zamotałem się :zyzol:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

JA :>

gratulacje :good:

teraz mogę iść spać :hi:

Opublikowano

ale tam mają tych dupeczek w Tokyo, przynajmniej w tym filmie :decayed:

Opublikowano

no byłech trocha zawiedziony, dobrze żech puszki nie kupił

Wiesiek kupił Vanilia i też mówił , że słabawo :thumbdown:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________

teraz mogę iść spać :hi:

Nara :hi:

Opublikowano

JA :>

gratulacje :good:

teraz mogę iść spać :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.