Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiemy, znamy nie jedna szklaneczka tam pękła :decayed:

Może się dogadamy i przed też co "pęknie" :naughty::slina:

A później to już się "dobijemy" :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiemy, znamy nie jedna szklaneczka tam pękła :decayed:

Może się dogadamy i przed też co "pęknie" :naughty::slina:

A później to już się "dobijemy" :evil:

Lepiej po, bo tam drogi alcohol jest :angry:

Opublikowano

Lepiej po, bo tam drogi alcohol jest :angry:

No ok :good:

Opublikowano

A później to już się "dobijemy" :evil:

Ło matko :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek zapachy jak chcesz brać to w all4auto jest przesyłka za 1 zł ( paczkomaty )

Opublikowano

Wiesiek zapachy jak chcesz brać to w all4auto jest przesyłka za 1 zł ( paczkomaty )

A gdzie u nas jest paczkomat :?:

Opublikowano

http://www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,33.html[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 12:54_________________________________________________

Wodzisławska 181

44-270 Rybnik

Na tyłach stacji paliw LUKOIL

_________________________________________________

Żorska 2

44-200 Rybnik

Przy markecie TESCO

_________________________________________________

Żorska 83

44-270 Rybnik

Stacja paliw LOTOS w pobliżu Makro Cash & Carry

Opublikowano

http://www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,33.html[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 12:54_________________________________________________

Wodzisławska 181

44-270 Rybnik

Na tyłach stacji paliw LUKOIL

_________________________________________________

Żorska 2

44-200 Rybnik

Przy markecie TESCO

_________________________________________________

Żorska 83

44-270 Rybnik

Stacja paliw LOTOS w pobliżu Makro Cash & Carry

:shocked: sprawdzę

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Nara :hi:

Opublikowano

witajcie szanowni koledzy odrazu wale z pytaniem bo mam zamiar kupic akumulator i wiem ze 80AH ale nie wiem jaka marka tzn.ktora byla by dobra czy to wszystko jedno??

Opublikowano

Np. Centra , Varta , Moll :wink4:

Opublikowano

Robert wielkie dzieki za odpowiedz wlasnei patrzalem na allegro i jest Varta ale szkoda by bylo przeplacac bo sa tansze firmy ale jednak wybiore te drozsze lepsze jeszcze raz wielkie dzieki :notworthy:

Opublikowano

Pany musze się wziąć za wymianę tarcz z przodu, zostaję przy 288mm, teraz pytanie w co warto zainwestować? zestaw Ferodo np. tarcza o klocki ? czy szukać czegoś ori ? mam na myśli tarczę ??? jak to widzicie?

Opublikowano

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

zesz

k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa

:shocked:

ale ze mnie c_iula przeoczylem 2tys strone :embarrassed:

hello synki :hi:

gratki dobro robota :good:

witom sie i spadom od razu zanim sie zaczytom i zagodom ;([br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 17:47_________________________________________________

Pany musze się wziąć za wymianę tarcz z przodu, zostaję przy 288mm, teraz pytanie w co warto zainwestować? zestaw Ferodo np. tarcza o klocki ? czy szukać czegoś ori ? mam na myśli tarczę ??? jak to widzicie?

bier moje kompletne hample :decayed:

powaznie godom sa w super stanie 312 - wiec bedziesz musiol na 16 przejsc ale jak to wszystko policzysz (w tym sprzedaz swoich 15) to dobrze wyjdziesz :gwizdanie:

powaga Badboy mechanik mie ze 3razy pytol po co zmieniom :wink4:

Opublikowano

Pany musze się wziąć za wymianę tarcz z przodu, zostaję przy 288mm, teraz pytanie w co warto zainwestować? zestaw Ferodo np. tarcza o klocki ? czy szukać czegoś ori ? mam na myśli tarczę ??? jak to widzicie?

Jak nowe ( nie od Sevesa ) to bierz Ferodo , TRW , Bosch , Zimmerman , nie warto przepłacać za ori :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po szychcie

Stolik w "Sękatej" zarezerwowany - 26.11 godz. 18:00

Na ~ 10/12 osób ( więcej się nie dało bo mają już większość miejsc zarezerwowane ) :wink4:

super :notworthy:

czyli spot w starym miejscu o 17:00, a potem do Sękatej tak :?:

robimy jakieś zapisy kto będzie czy nie :?: bo nie wiem co w sytuacji jak chętnych do Sękatej będzie z 15 osób :mysli:

ale ze mnie c_iula przeoczylem 2tys strone

za kare stawiasz na następnym spocie "szkiełko" :gwizdanie:

Badboy ja polecam tarcze Bosch, Zimmerman, a klocki Bosch, Ferodo

Opublikowano

:hi:

My odpadamy...moja Zona ma urodziny, Daniel chyba tez odpada...cos pisal w robocie bedzie :?:

no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pany pytanko, ma ktoś w domy Xbox'a z kinectem :?: szukam jakiś gier na wypożyczenie :>

Opublikowano

Daniel chyba tez odpada...cos pisal w robocie bedzie

Dokładnie :good:

no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia

Lebers :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.