Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o widze spoty zawieszone, ja chyba w zyciu na niego nie dotre :confused4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o widze spoty zawieszone, ja chyba w zyciu na niego nie dotre :confused4:

:cool1:

Chyba je odwiesimy , ale jak obiecasz , że przyjedziesz :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________

Piją i nie ma ICH ,ja piję i jestem, i CO :?:

Ja jestem :rolleyes:

Czytam se dalej o olejach :przebiegly:

Opublikowano

o widze spoty zawieszone, ja chyba w zyciu na niego nie dotre :confused4:

A przeczytałeś zaległe posty :?:

Prezes wrócił to może zmieni decyzję, ja sam mam taką nadzieję, no bo inaczej :confused4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 22:32_________________________________________________

Czytam se dalej o olejach :przebiegly:

No i po co jak i tak kupisz Motul, z innych ja preferuję Shella :naughty:

Opublikowano

A przeczytałeś zaległe posty :?:

Prezes wrócił to może zmieni decyzję, ja sam mam taką nadzieję, no bo inaczej :confused4:

Wiesiek pamiętaj , że teraz masz b. ważny głos (1 z 3 ) :rolleyes::naughty::kox:

:tongue4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________

No i po co jak i tak kupisz Motul, z innych ja preferuję Shella :naughty:

Najprawdopodobniej będzie to "Motul X-Clean C3 5W40" zamiast "Motul Specific 505.01 5W40" ale jakbym nie potrzebował 505.01 - jakie są oleje :slina:

Opublikowano

A przeczytałeś zaległe posty :?:

Prezes wrócił to może zmieni decyzję, ja sam mam taką nadzieję, no bo inaczej :confused4:

Wiesiek pamiętaj , że teraz masz b. ważny głos (1 z 3 ) :rolleyes::naughty::kox:

:tongue4:

Czytałem, ale wiesz ja się nie wpierdalam , mogę doradzić pomóc w miarę możliwości i wiadomości (niewielkich), i tak nazywają mnie marudą.

Opublikowano

Czytałem, ale wiesz ja się nie wpierdalam , mogę doradzić pomóc w miarę możliwości i wiadomości (niewielkich), i tak nazywają mnie marudą.

teraz masz się "wp***dalać" :baseball:

:tongue4:

Opublikowano

Najprawdopodobniej będzie to "Motul X-Clean C3 5W40" zamiast "Motul Specific 505.01 5W40" ale jakbym nie potrzebował 505.01 - jakie są oleje :slina

Robert , jedno i tylko jedno >>>>>>DOBRY

Te wychwalania też są d*pę warte.

Pisałem że nalatałem od nowości 100 kkm i zero brania, a olej kupowany w realu i był to Lotos semi :evil:

Czytałem, ale wiesz ja się nie wpierdalam , mogę doradzić pomóc w miarę możliwości i wiadomości (niewielkich), i tak nazywają mnie marudą.

teraz masz się "wp***dalać" :baseball:

:tongue4:

Na pewno chcecie, mi w robocie powiedzieli że dobrze że nie jestem sztygarem :cool1:

Opublikowano

Na pewno chcecie, mi w robocie powiedzieli że dobrze że nie jestem sztygarem :cool1:

chcemy , chcemy , chcemy !!! :brawo::bokser:

:decayed:

Opublikowano

Na pewno chcecie, mi w robocie powiedzieli że dobrze że nie jestem sztygarem :cool1:

chcemy , chcemy , chcemy !!! :brawo::bokser:

:decayed:

Bo u mnie nie ma przegięć ,jest zaufanie, i zawsze każdy ma 3 życia, taki Quake, za to potem :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 23:02_________________________________________________Spadam narka :hi:

Jutro jak prezes się obudzi to mnie pojedzie :wink4:

Opublikowano

Bo u mnie nie ma przegięć ,jest zaufanie, i zawsze każdy ma 3 życia, taki Quake, za to potem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Spadam narka :hi:

Jutro jak prezes się obudzi to mnie pojedzie :wink4:

Za co ? :mysli:

Wiesiek trza być twardym a nie miętkim :evil:

Nara :hi:

ja też spadam :hi:

Opublikowano

Się nie boję :naughty:

Opublikowano

fajne knify znalazłem :evil:

gdzieś w Polszy :

89571587b.jpg

i gdzieś w "Europie" :rolleyes: :

66814432.jpg

OT taki przykład :evil:

Opublikowano

:hi:

wróciłem akurat z kina :naughty:

"Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

o widze spoty zawieszone, ja chyba w zyciu na niego nie dotre :confused4:

to już teraz ci powiem że na 26 listopada nic nie planuj :wink4:

Jutro jak prezes się obudzi to mnie pojedzie

za co :mysli:

aaa, jak dzisiaj stoisz z czasem :?: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

aaa, jak dzisiaj stoisz z czasem :?: :gwizdanie

No niestety Arku ale dzisiaj maluję pokój :disgust:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

heloł :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

aaa, jak dzisiaj stoisz z czasem :?: :gwizdanie

No niestety Arku ale dzisiaj maluję pokój :disgust:

a do mnie zaraz goście wpadną więc luzik :good:

kurde te weekendy za szybko lecą :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.