Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: wszystkim :hi:
Opublikowano

:bry: wszystkim :hi:

Cześć rewiranty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

:hi:

Ale zmarzłem w robocie :kwasny:

mi się jeszcze nie zdarzyło, dwie bluzy, dwa polary i kurtka na raz dają rade :decayed:

Opublikowano

:bry: wszystkim :hi:

Cześć rewiranty :naughty:

z jednej strony :decayed: a drugiej :confused4:

ide na obiad :)

Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

Ale zmarzłem w robocie :kwasny:

mi się jeszcze nie zdarzyło, dwie bluzy, dwa polary i kurtka na raz dają rade :decayed:

Na wlocie do szybu Arek uwierz że czuł byś się jak bez ubranka :chytry:

Spadam do chaty narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też jeszcze 3,5 godz i będę w domu :kox:

Opublikowano

ja też jeszcze 3,5 godz i będę w domu :kox:

Szerokiej drogi i bezpiecznie :good:

Opublikowano
  • Autor

ja też jeszcze 3,5 godz i będę w domu :kox:

Szerokiej drogi i bezpiecznie :good:

:notworthy:

Opublikowano

ja też jeszcze 3,5 godz i będę w domu :kox:

bezpiecznej drogi

:hi: po robocie

:hi:

Ale zmarzłem w robocie :kwasny:

mi się jeszcze nie zdarzyło, dwie bluzy, dwa polary i kurtka na raz dają rade :decayed:

Na wlocie do szybu Arek uwierz że czuł byś się jak bez ubranka :chytry:

Spadam do chaty narka :hi:

a wiem jak to jest :kwasny:

po obiedzie :>

Opublikowano
  • Autor

bezpiecznej drogi

:good:

Opublikowano

Panowie...jest gdzieszaworek zwrotny w ukladzie paliwowym i gdzie :?: bo w tym tkwi przyczyna "jednodniowego postoju" czyt. po 24h problemy z odpaleniem[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:38_________________________________________________bo Qrcze studiuje ksiazke...i narazi nic :confused4:

Opublikowano

szukałbym czegoś takiego przy filtrze paliwa

Opublikowano

Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta :wallbash: az boja sie tego rachunku :shocked: ;(

Opublikowano

O ile się nie mylę zawór jest w pompie :confused4:

Opublikowano

dobry Synki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________

Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta :wallbash: az boja sie tego rachunku :shocked: ;(

Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta :decayed:

Opublikowano

O ile się nie mylę zawór jest w pompie :confused4:

no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze :decayed:

dobry Synki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________

Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta :wallbash: az boja sie tego rachunku :shocked: ;(

Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta :decayed:

:wallbash: Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;(
Opublikowano

O ile się nie mylę zawór jest w pompie :confused4:

no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze :decayed:

dobry Synki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________

Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta :wallbash: az boja sie tego rachunku :shocked: ;(

Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta :decayed:

:wallbash: Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;(

Montują zawór zaraz za pompą

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________Piją i nie ma ICH ,ja piję i jestem, i CO :?:

Opublikowano

O ile się nie mylę zawór jest w pompie :confused4:

no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze :decayed:

dobry Synki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________

Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta :wallbash: az boja sie tego rachunku :shocked: ;(

Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta :decayed:

:wallbash: Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;(

Montują zawór zaraz za pompą

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________Piją i nie ma ICH ,ja piję i jestem, i CO :?:

he :?: :!: o co kaman :?: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.