Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JA :>

gratulacje :good:

teraz mogę iść spać :hi:

a jo uczyć :decayed::hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________

no byłech trocha zawiedziony, dobrze żech puszki nie kupił

Wiesiek kupił Vanilia i też mówił , że słabawo :thumbdown:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________

teraz mogę iść spać :hi:

Nara :hi:

jak i vanilla słabo, no to :thumbdown:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak i vanilla słabo, no to :thumbdown:

Balboa Buble Gum ( czy jakoś tak :mysli: ) podobno też jest konkret :wink4:

Opublikowano

jak i vanilla słabo, no to :thumbdown:

Balboa Buble Gum ( czy jakoś tak :mysli: ) podobno też jest konkret :wink4:

tam byda jakoś guma wonioł, nie lubia gumek :decayed:

Opublikowano

JA :>

gratki Danielu :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

ida spać jakoś padniety jestem :confused4:

trzymta sie :hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:21_________________________________________________

JA :>

gratki Danielu :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

oj napijemy sie napijemy :kox:

Opublikowano

ida spać jakoś padniety jestem :confused4:

trzymta sie :hi:

No w końcu "chory" jesteś :gwizdanie: :cool1:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:23_________________________________________________

tam byda jakoś guma wonioł, nie lubia gumek :decayed:

No wiadomo , każdy "woli bez ... " :decayed:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________Ida :palacz:

Opublikowano

ida spać jakoś padniety jestem :confused4:

trzymta sie :hi:

No w końcu "chory" jesteś :gwizdanie: :cool1:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:23_________________________________________________

tam byda jakoś guma wonioł, nie lubia gumek :decayed:

No wiadomo , każdy "woli bez ... " :decayed:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________Ida :palacz:

ja właśnie wrócił :decayed:

nie no trzabyło by se iść co podziobać, mój czas nadszedł, ileż to rzeczy można robić byle tylko nie dziobać :decayed:

Opublikowano

ja właśnie wrócił :decayed:

Jo też :wink4:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:33_________________________________________________

nie no trzabyło by se iść co podziobać, mój czas nadszedł, ileż to rzeczy można robić byle tylko nie dziobać :decayed:

Idź podziobać :wink4:

jo też ida obejrzeć co w TV :wink4:

Nara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::thankyou2:

Blant gratki 2000 :thumbup::drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stolik w "Sękatej" zarezerwowany - 26.11 godz. 18:00

Na ~ 10/12 osób ( więcej się nie dało bo mają już większość miejsc zarezerwowane ) :wink4:

Opublikowano

Stolik w "Sękatej" zarezerwowany - 26.11 godz. 18:00

Na ~ 10/12 osób ( więcej się nie dało bo mają już większość miejsc zarezerwowane ) :wink4:

No to OK :good:

Opublikowano

Tu jest info o tym lokalu jakby ktoś chciał sobie zobaczyć

http://www.karczmasekata.pl/index.php

Opublikowano

Wiemy, znamy nie jedna szklaneczka tam pękła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.