Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia :gwizdanie:

Na tego palucha ?

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:23_________________________________________________

czyli spot w starym miejscu o 17:00, a potem do Sękatej tak :?:

No tak właśnie myślałem , przez to zamówiłem na 18:00

robimy jakieś zapisy kto będzie czy nie :?: bo nie wiem co w sytuacji jak chętnych do Sękatej będzie z 15 osób :mysli:

No ja się z Marzeną piszę jak co :wink4:

Opublikowano

Daniel chyba tez odpada...cos pisal w robocie bedzie

Dokładnie :good:

no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia

Lebers :decayed:

:baseball:

:decayed:

:hi: :hi:

no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia :gwizdanie:

Na tego palucha ?

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:23_________________________________________________

czyli spot w starym miejscu o 17:00, a potem do Sękatej tak :?:

No tak właśnie myślałem , przez to zamówiłem na 18:00

robimy jakieś zapisy kto będzie czy nie :?: bo nie wiem co w sytuacji jak chętnych do Sękatej będzie z 15 osób :mysli:

No ja się z Marzeną piszę jak co :wink4:

nie na palucha... tylko na kregoslup a dokladniej stawy biodrowe i krzyzowe czy jakos tak, na przeswietlenie i potem zas do dokorki, ktora nie byla zadowolona z tego z czym przyszlem :embarrassed: ze tak pozno :gwizdanie:
Opublikowano

Na prześwietleniu i tak nic nie znajdzie :cool1: Jak już to MRI :wink4:

Opublikowano

hmm...jak tak mowisz...zobaczy sie :)

ale dzis musze sie polozyc juz bo 3h spalem :confused4:

dobranoc :hi:

ide wziasc prochy :kox:

Opublikowano

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I spadam narka :hi:

My z Basią też chcemy iść :naughty:

Opublikowano

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ja też :notworthy::good:

Opublikowano
:hi: Ale lecicie z tym koksem-spamem :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:00_________________________________________________Daniel gratki :> Masz następny powód do stawiania :naughty: Ino kto to wypije :decayed:
Opublikowano

:hi:

Ino kto to wypije :decayed:

Damy rady :wink4:

Opublikowano

:hi:

Ino kto to wypije :decayed:

Damy rady :wink4:

o to sie nie trzeba martwić :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ino kto to wypije :decayed:

Damy rady :wink4:

Na placu?,na mrozie? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

Na placu?,na mrozie? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

No a jak , a później do "Sękatej" :decayed:

Opublikowano

leca do roboty narka :hi:

Nara :hi:

Opublikowano

nie na palucha... tylko na kregoslup a dokladniej stawy biodrowe i krzyzowe czy jakos tak, na przeswietlenie i potem zas do dokorki, ktora nie byla zadowolona z tego z czym przyszlem :embarrassed: ze tak pozno :gwizdanie:

stawy krzyżowo-biodrowe

reuma3.jpg

Na prześwietleniu i tak nic nie znajdzie :cool1: Jak już to MRI :wink4:

tu bywa różnie :wink4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ale zmarzłem w robocie :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.