Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Siemanko :)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 08:30_________________________________________________

Przy takich przebiegach, to bym benzynę kupił :gwizdanie: 2.0TFSI :naughty:

Nie ma/nie było takich w [b6] :cool1:

To 1.8T angola :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 11:12_________________________________________________ja robie rocznie 30-40tys :rolleyes:

co prawda w tym roku raczej 30 :decayed:

a Robert skoro w b6 nie bylo 2.0TFSI tzn ze wypada zmienic na b7 :tongue4: ew. na b8 :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a co do oleju to ja zaleje Mobilem czy Elfem i założę się że zrobie tyle samo km co na innym :decayed:

nie wiem po co tak kombinować ale oczywiście to wasze auta, wasze pieniądze i każdy robi co chce :good:

Opublikowano

:hi: doberek :)

Mam pytanko odnośnie opon zimowych...doradźcie jakie kupić najlepiej,jaka firma ...może znacie jakąś stronę na której są przystępne ceny a może wiecie gdzie najlepiej zajechać do jakiegoś serwisu kupić i przy okazji wymienić.Może ktoś z was ma do sprzedania ? Potrzebuje 4 szt. 225/45/17 ? Z góry dzięki miłej niedzieli wszystkim :good:

Opublikowano

Goodyear ultra grip 8 albo Nokian WR D3 / A3

Poszukaj na allegro / ceneo.pl

Opublikowano

dzien doberek :hi:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 12:27_________________________________________________

a co do oleju to ja zaleje Mobilem czy Elfem i założę się że zrobie tyle samo km co na innym :decayed:

nie wiem po co tak kombinować ale oczywiście to wasze auta, wasze pieniądze i każdy robi co chce :good:

:good:

Opublikowano

ja leje shell helix ultra extra 5w30, wymieniam co 10tkm i z tego co wiem, ten olej jest lany od 32tkm...wpis w ksiazce, a mam nakulane ~237tkm

:cool1:

Opublikowano

Podziękował :tongue4: H4mm3R

PVW - Iron Man Modeling School

Opublikowano

co do oleju to ja na lato zalalem shella racing 10W60 troche drogi ale ktos mi kiedys powiedzial ze jak cos chcesz szybciej pojechac to warto :polew:

no i fakt chyba warto :P

teraz na zime lada dzien wlewam motula 0W30 tego z kolei polecil mi Qri i fakt na zime chyba jednak lepiej miec cos rzadszego :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: doberek :)

Mam pytanko odnośnie opon zimowych...doradźcie jakie kupić najlepiej,jaka firma ...może znacie jakąś stronę na której są przystępne ceny a może wiecie gdzie najlepiej zajechać do jakiegoś serwisu kupić i przy okazji wymienić.Może ktoś z was ma do sprzedania ? Potrzebuje 4 szt. 225/45/17 ? Z góry dzięki miłej niedzieli wszystkim :good:

Wyniki testu ADAC opon zimowych na rok 2011/2012 w rozmiarze 225/45 R17

1. Michelin Alpin A4

2. Bridgestone Blizzak LM-32

3. Dunlop SP Winter Sport 4D

4. Goodyear UltraGrip Performance 2

5. Uniroyal MS Plus 66

6. Toyo Snowprox S953

7. Continental WinterContact TS 830 P

8. Nokian WR D3

9. Pirelli W 240 Sottozero Serie II

10. Nexen Winguard Sport

Opublikowano

No i proszę jaki ranking :good:

Opublikowano

No i proszę jaki ranking :good:

Noo :good:

Miałem kiedyś Michały Alpin A3 i powiem szczerze , że były to za***iste oponki :good:

Opublikowano

:hi: doberek :)

Mam pytanko odnośnie opon zimowych...doradźcie jakie kupić najlepiej,jaka firma ...może znacie jakąś stronę na której są przystępne ceny a może wiecie gdzie najlepiej zajechać do jakiegoś serwisu kupić i przy okazji wymienić.Może ktoś z was ma do sprzedania ? Potrzebuje 4 szt. 225/45/17 ? Z góry dzięki miłej niedzieli wszystkim :good:

Wyniki testu ADAC opon zimowych na rok 2011/2012 w rozmiarze 225/45 R17

1. Michelin Alpin A4

2. Bridgestone Blizzak LM-32

3. Dunlop SP Winter Sport 4D

4. Goodyear UltraGrip Performance 2

5. Uniroyal MS Plus 66

6. Toyo Snowprox S953

7. Continental WinterContact TS 830 P

8. Nokian WR D3

9. Pirelli W 240 Sottozero Serie II

10. Nexen Winguard Sport

oooooo jakie profi zestawienie :decayed:

:good:

Opublikowano

Szymek kaś Ty je nic Cie nie widać :cool1:

Opublikowano

aaaa Wiesiek ani nie godej w robocie zapierd to ni mom kiedy na forum wlyz :no: na neta nie powiem wleza :P ale z forum to je tak ze jak siedna to fru 1h nie wiem kiedy :rolleyes:

a po robocie tez trocha obowiazkow i przyjemnosci :kox:

no i teraz juz w sumie zaczynom cos trenowac na przyszly sezon to i czasu przez to fest ubywo :confused4: wczoraj prawie 2h dzis 2,5h na kole :evil:

Opublikowano

Zajedziesz się na tym kole :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.