Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajedziesz się na tym kole :decayed:

:tongue4:

a co tam u Ciebie? moplik zatankowany? schowany? wlasnie Wiesiek wyciagosz aku na zima? bo niby trza a jo jakos go zawsze zostawiom i jak je pogoda to roz w miesiacu odpola i abo se pogazuja :P abo po wsi przejada :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam kolegow mam takie pytanie bo dzisiaj sprawdzalem sobie ladowanie i tak : przy wylaczonym silniku 12.2 V przy wlaczonym silniku 14,4 V natomaiast gdy wlacze wszystkie odbiorniki pradu to ladowanie 13,2 V i nie wiem czy mam wsztystko ok czy trzeba wymienic regulator napiecia Prosze o odpowiedz.

Opublikowano

:hi: doberek :)

Mam pytanko odnośnie opon zimowych...doradźcie jakie kupić najlepiej,jaka firma ...może znacie jakąś stronę na której są przystępne ceny a może wiecie gdzie najlepiej zajechać do jakiegoś serwisu kupić i przy okazji wymienić.Może ktoś z was ma do sprzedania ? Potrzebuje 4 szt. 225/45/17 ? Z góry dzięki miłej niedzieli wszystkim :good:

Wyniki testu ADAC opon zimowych na rok 2011/2012 w rozmiarze 225/45 R17

1. Michelin Alpin A4

2. Bridgestone Blizzak LM-32

3. Dunlop SP Winter Sport 4D

4. Goodyear UltraGrip Performance 2

5. Uniroyal MS Plus 66

6. Toyo Snowprox S953

7. Continental WinterContact TS 830 P

8. Nokian WR D3

9. Pirelli W 240 Sottozero Serie II

10. Nexen Winguard Sport

oooooo jakie profi zestawienie :decayed:

:good:

Kto da więcej w łape ten lepiej wypadnie w testach :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27.0

Opublikowano

nie no Hammer ja tam w ADAC wierze :P

ale wiem ze np nowa opona a opona uzywana to juz zupelnie inna bajka bo ta sama opona nowa mogla wypasc w testach srednio a po kilku latach i kilku mm bieznika mniej moze byc lepsza od tej ktora wygrala :decayed: chodzi mi o rodzaj bieznika bo im opona toporniejsza i klocki wieksze tym lepiej radzi sobie w wiekszym sniegu i blocie (nawet jak bedzie juz starta) :tongue4:

Opublikowano

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Opublikowano

witam kolegow mam takie pytanie bo dzisiaj sprawdzalem sobie ladowanie i tak : przy wylaczonym silniku 12.2 V przy wlaczonym silniku 14,4 V natomaiast gdy wlacze wszystkie odbiorniki pradu to ladowanie 13,2 V i nie wiem czy mam wsztystko ok czy trzeba wymienic regulator napiecia Prosze o odpowiedz.

Wg. mnie ładowanie masz ok ( sprawdź jeszcze na włączonych odbiornikach przy ~ 2000 RPM ) :wink4: Trochę słabe masz aku ( 12.2 V , powinno być 12.6 V ) ale zrób większą trasę to może się podładuje i wtedy sprawdź

Opublikowano

a co tam u Ciebie? moplik zatankowany? schowany? wlasnie Wiesiek wyciagosz aku na zima? bo niby trza a jo jakos go zawsze zostawiom i jak je pogoda to roz w miesiacu odpola i abo se pogazuja :P abo po wsi przejada :decayed:

Schowany, nie zatankowany i aku wyciągam :gwizdanie:

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

Opublikowano

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

W zimówkach z tego co mi się wydaje ogranicznik jest "wyżej" niż w letnich :mysli:

Opublikowano

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

Zimówki mają dwa ograniczniki :cool1: śnieżny i drogowy.

Opublikowano

Zimówki mają dwa ograniczniki :cool1: śnieżny i drogowy.

No albo tak :wink4:

Opublikowano

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

Zimówki mają dwa ograniczniki :cool1: śnieżny i drogowy.

:shocked: gdzie ja ostatnio byłem kleić oponę i przyglądałem się jej i nic takiego nie widziałem :no:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

W zimówkach z tego co mi się wydaje ogranicznik jest "wyżej" niż w letnich :mysli:

Ale nie 3mm[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________http://www.oponytanio.pl/Reifenbezeichnung.html

Opublikowano

co do oponek...ja smigalem przez ostatnie dwie zimy na a3 michelina i nie powiem zlego slowa o nich :decayed: , ale ze maja nieco ponad 5.5mm to daje je na tyl a z tylu przechodza na przod ze 7.4mm klockami kleberki i :gwizdanie: przetestuje je tej zimy :gwizdanie:

a Qzyn wlasnie ma te kleberki i dokupil dwie te same na tyl, bo byl bardzooo z nich zadowolony :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też mam Klebery :decayed:

Opublikowano

i co jak sie sprawowaly :?:

Opublikowano

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

Zimówki mają dwa ograniczniki :cool1: śnieżny i drogowy.

:shocked: gdzie ja ostatnio byłem kleić oponę i przyglądałem się jej i nic takiego nie widziałem :no:

Toś Ty jeszcze mało widzioł :gwizdanie:

Opublikowano

Qrczi az sprawdze na swoich czy mam dwa rodzaje tych "kresek" :gwizdanie:

Opublikowano

i co jak sie sprawowaly :?:

OK :good:

I dla tego ja kupuje nowe gumy i zmieniam jak już jest z ogranicznikiem :cool1:

Zimówki do ogranicznika :shocked: mają mieć min 3mm, letnie do ogranicznika to jeszcze rozumię.

Zimówki mają dwa ograniczniki :cool1: śnieżny i drogowy.

:shocked: gdzie ja ostatnio byłem kleić oponę i przyglądałem się jej i nic takiego nie widziałem :no:

Toś Ty jeszcze mało widzioł :gwizdanie:

No :decayed:

Qrczi az sprawdze na swoich czy mam dwa rodzaje tych "kresek" :gwizdanie:

Nie szukaj bo nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

mono na kleberkach nie bedzie...tam wystarczy jeden a potem smigasz na slikach :decayed:

ale w a3 musze sprawdzic :wink4:

Opublikowano

Qrczi az sprawdze na swoich czy mam dwa rodzaje tych "kresek" :gwizdanie:

Na moich Nokianach są ;)

nokian-dsi.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.