Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wkońcu obejrzałem "piątkę " Szybkich i Wsciekłych, bajka niemożliwa ale nawet dało się obejrzeć......

a teraz czas spać :hi:

Opublikowano

wkońcu obejrzałem "piątkę " Szybkich i Wsciekłych, bajka niemożliwa ale nawet dało się obejrzeć......

a teraz czas spać :hi:

ogolnie mi sie tez podobalo a ta bajka to ten "sejf po tej ulicy" :polew:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________a tak wogole :hi:
Opublikowano

:hi:

Z roboty

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Wiesiek tzn ze jak to mawiaja :decayed:

bydzie b8 :naughty:

:tongue4:

zbieram sie spac Synki

do zajs :hi:

Opublikowano

Nie bydzie B8 oj nie ;(

Opublikowano

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

bo nie jeżdzę A4 tylko golfem Mk4 a to chyba jest zasadnicza różnica.

Opublikowano

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

bo nie jeżdzę A4 tylko golfem Mk4 a to chyba jest zasadnicza różnica.

ale odgrzałeś kotleta :gwizdanie: :naughty:

Tomek to , że nie jeździsz A4 nie znaczy , że na spoty nie możesz wpadać , myślę , że jeszcze nie raz nas zaszczycisz Swoja obecnością :gwizdanie: :cool1::wink4:

Opublikowano

No kurde ale się wyrwał :shocked:

Opublikowano

Chyba przez półtora roku leżało mu to na wątrobie i teraz dopiero nie wytrzymał :mysli:

:kox:

:tongue4:

Opublikowano

Twardziel :good:

Opublikowano

Nie bydzie B8 oj nie ;(

Podobno czekasz na tą >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164667.0;topicseen :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 23:47_________________________________________________

... dziś uzupełnie pierwszy post :wink4:

:good:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 23:48_________________________________________________Jednak teraz taki olej pójdzie Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 ew. Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 XTL ale najpierw płukanka Liqui Moly Engine Flush ( kiedyś już ją stosowałem i co z silnika spłynęło :blink::sick3: ) :wink4:

Motul to naprawdę przeciętny olej , wszedł z zajebistego "rozpędu" na nasz rynek ( wtedy rywalizując głównie z Castrolem i Mobilem ( głównie podrabianymi i przez to m.in. tak zniesławionymi ) teraz już nie ma się na razie co martwić o sprzedaż swoich produktów ... przede wszystkim oleje Motul to i tak większość oleje HC , a to , że na opakowaniu pisze 100% to robienie ludzi w uja ... tak na prawdę 99% olei z normą 505.01 to oleje HC :wink4:

Opublikowano

Podobno czekasz na tą >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164667.0;topicseen :gwizdanie: :naughty:

Noo :ok2:

Ja mam już dawno kupiony Motul, tylko trza go wlać, ale nie ma mi kto uszczelki wymienić ;([br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 00:03_________________________________________________Ida dychnyć :naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 00:08_________________________________________________http://www.dealextreme.com/p/vag106-car-diagnostic-cable-black-58552

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hammer sprzedajesz popielniczki/popielniczka? :decayed:

No mam dwie na sprzedaż, a nawet w sumie trzy :wink4:

jak tam jeszcze nic nie pilowales to chyba wiem jak to naprawic :gwizdanie:

Nic z tym nie robiłem :wink4:

Opublikowano

Hammer sprzedajesz popielniczki/popielniczka? :decayed:

No mam dwie na sprzedaż, a nawet w sumie trzy :wink4:

jak tam jeszcze nic nie pilowales to chyba wiem jak to naprawic :gwizdanie:

Nic z tym nie robiłem :wink4:

podrzuc to kiedys to to na miejscu Ci sprobuje zrobic :P

znaczy wiadomo.. zalezy co jest rozwalone... ale jak ze starosci to to zrobie chyba ze ktos by juz cos kopal i probowal naprawic :P[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 10:19_________________________________________________dobry w ogole :hi:

wielkie dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

jak na pierwszy spot mysle, ze nie bylo zle :wink4:

ps: Sztomel czekam na wytlumaczenia dlaczego nie wpadles :chytry::baseball:

bo nie jeżdzę A4 tylko golfem Mk4 a to chyba jest zasadnicza różnica.

A Sztomel to faktycznie niezle pojechal :kox:

tylko ciekawe czy w ogole na dalsze strony zaglada czy sie zastanawia co tak malo piszemy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hammer sprzedajesz popielniczki/popielniczka? :decayed:

No mam dwie na sprzedaż, a nawet w sumie trzy :wink4:

jak tam jeszcze nic nie pilowales to chyba wiem jak to naprawic :gwizdanie:

Nic z tym nie robiłem :wink4:

podrzuc to kiedys to to na miejscu Ci sprobuje zrobic :P

znaczy wiadomo.. zalezy co jest rozwalone... ale jak ze starosci to to zrobie chyba ze ktos by juz cos kopal i probowal naprawic :P

To może dziś wpadna jak z Żor pojada :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.