Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale fajne fele

Sprzedam moje felgi 17' wzór RS4 B7 opony bridgestone potenza - max na 1 sezon... normalne ślady użytkowania

za kilka dni dorzucę lepsze foto

cena 1200 zł

224667_207325612623811_100000391214185_622193_7485008_n.jpg

zgodnij skad te fele pochodza :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale fajne fele

Sprzedam moje felgi 17' wzór RS4 B7 opony bridgestone potenza - max na 1 sezon... normalne ślady użytkowania

za kilka dni dorzucę lepsze foto

cena 1200 zł

224667_207325612623811_100000391214185_622193_7485008_n.jpg

zgodnij skad te fele pochodza :naughty:

z B6 :mysli:

Opublikowano

Ale fajne fele

Sprzedam moje felgi 17' wzór RS4 B7 opony bridgestone potenza - max na 1 sezon... normalne ślady użytkowania

za kilka dni dorzucę lepsze foto

cena 1200 zł

224667_207325612623811_100000391214185_622193_7485008_n.jpg

zgodnij skad te fele pochodza :naughty:

Twoje :?:

Opublikowano

Ale fajne fele

Sprzedam moje felgi 17' wzór RS4 B7 opony bridgestone potenza - max na 1 sezon... normalne ślady użytkowania

za kilka dni dorzucę lepsze foto

cena 1200 zł

224667_207325612623811_100000391214185_622193_7485008_n.jpg

zgodnij skad te fele pochodza :naughty:

Twoje :?:

:naughty:

takze polecam serio byly w idealnym stanie na wiosne :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:27_________________________________________________

Ale fajne fele

Sprzedam moje felgi 17' wzór RS4 B7 opony bridgestone potenza - max na 1 sezon... normalne ślady użytkowania

za kilka dni dorzucę lepsze foto

cena 1200 zł

224667_207325612623811_100000391214185_622193_7485008_n.jpg

zgodnij skad te fele pochodza :naughty:

z B6 :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

Ale Made in China :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Ale Made in China :gwizdanie:

:decayed:

O szit :cool1:

Leca do roboty ,narka :hi:

Bydzie tu kto późnij :przebiegly:

Opublikowano

jo tez sie zbierom :hi:

co do felg to serio polecam teraz wiekszosc to chinskie - te ktore Krolu sprzedaje nie wygladaja na chinskie bo lakier maja "chrom" nie ala "polerka" jak wiekszosc chinskich ;)

nie byly pokrzywione ani nic.. teraz trzebaby sprawdzic.. wiadomo.. z tego co zauwazylem serio dobra felga

sprzedawalem je tylko dlatego ze fure na 18przywiozlem tak bym dalej na nich jezdzil :wink4: powaga

Opublikowano
  • Autor

Ale Made in China :gwizdanie:

:decayed:

no i :?:

Opublikowano

no i :?:

No i nic :tongue4:

Ale jednak wolałbym jakby były ORI Made in DE :przebiegly:

Opublikowano

Ale Made in China :gwizdanie:

:decayed:

no i :?:

Qrcze ja mialem jedne made in china w poprzednim aucie i :gwizdanie: przemilcze, bo jakbym kopnal w kolko to tez by sie zapewne pokrzywily :disgust: . Teraz jezdze na swoich 17'' (gebelsowskich) i odpukac...naprawde musze sie postarac aby je pokrzywic :cool1:
Opublikowano

Qrcze ja mialem jedne made in china w poprzednim aucie i :gwizdanie: przemilcze, bo jakbym kopnal w kolko to tez by sie zapewne pokrzywily :disgust: . Teraz jezdze na swoich 17'' (gebelsowskich) i odpukac...naprawde musze sie postarac aby je pokrzywic :cool1:

No i właśnie przez to napisałem , że zapewne są Made in China :decayed:

Opublikowano

wiec bynajmniej jesli chodzi o mnie...to ja odpadam...bo na pewno nie kupie juz ''czajnowskich'' felg :gwizdanie:

Opublikowano

dzieńdoberek :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z roboty

Opublikowano

:hi:

Z roboty

:hi:

Z chałupy

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

:hi:

Z chałupy

:decayed:

Tobie to dobrze :naughty:

Opublikowano

Tobie to dobrze :naughty:

A czy ja wiem czy dobrze ... Tobie to dopiero dobrze :rolleyes:

:tongue4:

Opublikowano

Tobie to dobrze :naughty:

A czy ja wiem czy dobrze ... Tobie to dopiero dobrze :rolleyes:

:tongue4:

Nie to Tobie jest super :kox:

Opublikowano

Nie to Tobie jest super :kox:

Ja z tym gipsem ... i piwem przed TV :gwizdanie:

:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.