Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale chyba do niczego się nie dopier**lą w końcu z gipsem na ręce tam pójdę :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale chyba do niczego się nie dopier**lą w końcu z gipsem na ręce tam pójdę :mysli:

Spoko każą ją uciąć, bo za amputację jest mniej odszkodowania. :gwizdanie:

Spadam dalej gipsować :wallbash:

A tak nawiasem to złożyłem dzisiaj papiery na emeryturę :cicho::nose:

Opublikowano

A tak nawiasem to złożyłem dzisiaj papiery na emeryturę :cicho::nose:

Uuuu takiemu to dobrze :naughty::slina:

Opublikowano

Ida robić :disgust:

Opublikowano

Ida robić :disgust:

:good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja narazie rewiruje od zeszlego czwartku...do jutra, co za czym idzie ide do doktorki z fotami a ona zapewne mi przedluzy troszku L4 :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry wieczor :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:19_________________________________________________no Wiesiu kurde ale co Ty bedziesz potem robil z tym wolnym czasem :gwizdanie:

chyba zes zartowol ze pojedziesz na arbeit :cool1:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:21_________________________________________________Robert kurde jo ani nie wiem ze oni cos sprawdzaja konkretnie.. yno sie slyszy ze jakies komisje i cos tam kajs komus.. ale nigdy mojego znajomego nie sprawdzali takze patrz jestes wyjatkowy :naughty::good: :good: :good:

hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jeszcze jutro 5-6 godzinek i weekend :kox:

A tak nawiasem to złożyłem dzisiaj papiery na emeryturę :cicho::nose:

ooooo, oby ci dużo naliczyli :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gipsowanie skończone :zemdlal: jeszcze jutro pomalować i koniec :confused4:

Papiery złożyłem na emeryturę bo ten pieprzony McDonald z PO kombinuje jak koń pod górę :wallbash: kto ich wybrał niech sobie gratuluje :wallbash:

Arek Ty jedzisz z nami do Sękatej :?:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:52_________________________________________________Idę do roboty :hi:

Opublikowano

szczesliwej :wink4:

Opublikowano

ej 26 to je sobota nie niedziela :bicz3: w końcu kiedy

Opublikowano

ej 26 to je sobota nie niedziela :bicz3: w końcu kiedy

no wlasnie...sobota czy niedziela :przebiegly:
Opublikowano

ej 26 to je sobota nie niedziela :bicz3: w końcu kiedy

no wlasnie...sobota czy niedziela :przebiegly:

chyba ze 26 zaczynomy a niedzela nas odbieraja :decayed:
Opublikowano
:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:
Opublikowano

:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

takie rzeczy tylko w Erze czyt. T-Mobile :tongue4:
Opublikowano

:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

takie rzeczy tylko w Erze czyt. T-Mobile :tongue4:

very k**wa funny :tongue4:
Opublikowano

:hi: siema dzisiaj się dowiedziałem, że mam wyjebane górne wahacze i to po 35tyś przebiegu brawo FEBI :wallbash: :wallbash: :wallbash: kaj kupić ori lema nie podrabianego przez żółtków :?:

takie rzeczy tylko w Erze czyt. T-Mobile :tongue4:

very ku*** funny :tongue4:

no .... Wiesiek cos ostatnio zmieniol napewno Ci cos powie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.