Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde Tys je jednak uczynny Synek :gwizdanie:

:notworthy:

No ba :rolleyes:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic spadom :hi:

pozdrow tam Synkow ode mnie :naughty:

synków i Wilma :kox:

:polew: :polew: :polew:

i.. dzieki jeszcze roz ;)

Opublikowano

:hi:

mnie jutro nie będzie w Sękatej będę w Kłodzku :(

No to pięknie, Robert Ty to widzisz.

Jak tam w ZUSie[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________Kto jutro idzie do Sękatej :?: bo Wszyscy chcieli i jakoś cicho :angry:

Opublikowano

Ty z apelem nie wyskakuj, tylko szukaj chętnych na jutro bo nie widzę chętnych :angry:

Jest ktoś chętny na jutro czy nie, jest przecież zamówiony stolik :!:

Opublikowano

jam 50/50% jutro dom na 100% odp :)

Opublikowano

seves...passaty b5 i b5fl oraz a4 b5 maja identyczne zawieszenie z przodu :cool1:

a wiem, bo od kuzyna passata przed liftem czasem zdarzy mi sie zrobic, a kuzyn od Mojej ma, ale po lifcie i zawiecha z przodu P&P :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:34_________________________________________________a jutro Moja Żonka ma urodziny wiec... :decayed::drunk:

Opublikowano

Ty z apelem nie wyskakuj, tylko szukaj chętnych na jutro bo nie widzę chętnych :angry:

Jest ktoś chętny na jutro czy nie, jest przecież zamówiony stolik :!:

jo kurde jutro mom barborka :decayed:

ale w sumie moga sprobowac to jakos pogodzic :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________

seves...passaty b5 i b5fl oraz a4 b5 maja identyczne zawieszenie z przodu :cool1:

a wiem, bo od kuzyna passata przed liftem czasem zdarzy mi sie zrobic, a kuzyn od Mojej ma, ale po lifcie i zawiecha z przodu P&P :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:34_________________________________________________a jutro Moja Żonka ma urodziny wiec... :decayed::drunk:

super dzieki za info:hi: tak mi sie wlasnie zdawalo :decayed:

no nie gadaj :shocked: w takim razie szacun ze przy urodzinach woli ten dzien spedzic z "nami" tzn a4 wieeelkii szacun mom nadz ze udo mi sie na tort zalapac :kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:39_________________________________________________tymczasem spadam na dobre :hi:

Opublikowano

seves...passaty b5 i b5fl oraz a4 b5 maja identyczne zawieszenie z przodu :cool1:

a wiem, bo od kuzyna passata przed liftem czasem zdarzy mi sie zrobic, a kuzyn od Mojej ma, ale po lifcie i zawiecha z przodu P&P :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:34_________________________________________________a jutro Moja Żonka ma urodziny wiec... :decayed::drunk:

To co robi je na spocie :?:

Opublikowano

... a jutro Moja Żonka ma urodziny wiec... :decayed::drunk:

To co robi je na spocie :?:

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

No czekamy :decayed:

Opublikowano

No czekamy :decayed:

pitnył :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:52_________________________________________________ni a jednak je :przebiegly:

Opublikowano

:facepalm::decayed:

nie poprostu ja bede mial popijawe w domu :)

Opublikowano

:facepalm::decayed:

nie poprostu ja bede mial popijawe w domu :)

no to teraz żeś przegiął :baseball: :baseball: :baseball:

:decayed::tongue4:

Opublikowano

:facepalm::decayed:

nie poprostu ja bede mial popijawe w domu :)

Jaja se robicie :kox:

Opublikowano

tylko czy na L4 (kolejny tydzien lebrowania :gwizdanie: ) wypada pic :polew::mysli:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

tylko czy na L4 (kolejny tydzien lebrowania :gwizdanie: ) wypada pic :polew::mysli:

:decayed: :decayed:

No jak ni jak ja :decayed:

Opublikowano

tylko czy na L4 (kolejny tydzien lebrowania :gwizdanie: ) wypada pic :polew::mysli:

:decayed: :decayed:

Tobie nie ale żonie jak najbardziej :kox:

Opublikowano

wrocilem z piwnicy, ale zas tam musze isc :gwizdanie:

jakby nie dalem juz rady wejsc to udanej imprezki zycze :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.