Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuźwa ale żech je struty :sick3:

Jo prawie z kościoła przyjechoł :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj odpuściłem kościół

Opublikowano

Ja dzisiaj odpuściłem kościół

Bezbożnik :przebiegly:

Opublikowano

Bezbożnik :przebiegly:

:embarrassed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 20:41_________________________________________________Ida legnyć

nara :hi:

Opublikowano

Bezbożnik :przebiegly:

:embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

I co win dobrze bryka :?:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 20:42_________________________________________________Narka :hi:

Opublikowano

Wiesiek co to się zaś wpisywało żeby obejrzeć ten startup ?

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 20:46_________________________________________________

I co win dobrze bryka :?:

ja fajnie chodzi :good:

Opublikowano

msconfig

Opublikowano

msconfig

:notworthy:

Co to jest ten EaseUs ?

Opublikowano

msconfig

:notworthy:

Co to jest ten EaseUs ?

Do obrazu partycji, masz go zrobiony w katalogu na dysku D

Opublikowano

Dobra :good:

Spadam

nara :hi:

Opublikowano

nara :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:04_________________________________________________Dobranoc :hi:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________Jakbych wiedzioł-czyt.wloz bych sam wczora -to bych wiedzioł,że je spot :wallbash: :gwizdanie: i bych był z cerom a tak to pipka :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:58_________________________________________________fajni z Was koledzy widzieliście że nie było mnie na forum a nikt nawet sygnała nie puści na fona ,nie wspominając żeby ktoś zadzwonił :evil:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: heloł
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi: ahoj
Opublikowano

normalnie...spokój tutaj niesamowity...jakby makiem zasiał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________Jakbych wiedzioł-czyt.wloz bych sam wczora -to bych wiedzioł,że je spot :wallbash: :gwizdanie: i bych był z cerom a tak to pipka :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:58_________________________________________________fajni z Was koledzy widzieliście że nie było mnie na forum a nikt nawet sygnała nie puści na fona ,nie wspominając żeby ktoś zadzwonił :evil:

A na ostatnim spocie byłeś :?: było gadane :evil:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:35_________________________________________________

normalnie...spokój tutaj niesamowity...jakby makiem zasiał :gwizdanie:

Już nie :evil:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________Jakbych wiedzioł-czyt.wloz bych sam wczora -to bych wiedzioł,że je spot :wallbash: :gwizdanie: i bych był z cerom a tak to pipka :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:58_________________________________________________fajni z Was koledzy widzieliście że nie było mnie na forum a nikt nawet sygnała nie puści na fona ,nie wspominając żeby ktoś zadzwonił :evil:

A na ostatnim spocie byłeś :?: było gadane :evil:

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.