Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie moja ja jestem w robocie, z neta można pociągnąć co chcesz.

Kliknij prawym guzikiem myszy na pulpicie i wejdź w personalizacja chyba :mysli: i tam można zrobić co chcesz.

Pobadaj go na spokojnie, trochę czasu zajmie Ci przestawienie się na niego ale warto. :przebiegly:

:good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Smacznego :wink4:

Opublikowano

A mogę ściągać takie tapety , czy lepiej nie "ryzykować" ( jest tam ściągnij dodatkowe tapety ) "on-line" ?

Smacznego :wink4:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

A mogę ściągać takie tapety , czy lepiej nie "ryzykować" ( jest tam ściągnij dodatkowe tapety ) "on-line" ?

Smacznego :wink4:

Dzięki :notworthy:

Możesz :naughty:

Opublikowano

Robert już Ci kiedyś mówiłem że mam odchudzoną wersję WIN 7, co szybciej chodzi, sama się rejestruje i pobiera aktualizacje bez ryzyka wykrycia że to pirat :cool1:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:31_________________________________________________I w dwóch wersjach 32x i 64x :cool1:

Opublikowano

Co tak cicho :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

fajni z Was koledzy widzieliście że nie było mnie na forum a nikt nawet sygnała nie puści na fona ,nie wspominając żeby ktoś zadzwonił :evil:

spoty są już od ponad póltora roku i nadal nie wiesz, że odbywają się w drugi i ostatni weekend miesiąca :baseball:

Jak dobrze pamiętam to FOCHa Arek strzelił

no to źle pamiętasz bo to było zagranie taktyczne :gwizdanie: gdybym FOCHa strzelił to bym kliknął w ikonke "ZAMKNIJ WĄTEK"

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam to FOCHa Arek strzelił

no to źle pamiętasz bo to było zagranie taktyczne :gwizdanie: gdybym FOCHa strzelił to bym kliknął w ikonke "ZAMKNIJ WĄTEK"

Nie wnikam co to było :cool1: było, mineło :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ukrywają się :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :hi:

Arek jestes w pl?[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:30_________________________________________________Wiesiu kurw gdzies mi wcielo te foty :confused4:

chyba ich nie zapisalem na dysk a w mailu nie umiem znalezc :embarrassed:

czekam Kumpel ma mi poslac znowu :naughty:

Opublikowano

No to nieładnie ;(

Opublikowano

:hi: po robocie

fajni z Was koledzy widzieliście że nie było mnie na forum a nikt nawet sygnała nie puści na fona ,nie wspominając żeby ktoś zadzwonił :evil:

spoty są już od ponad póltora roku i nadal nie wiesz, że odbywają się w drugi i ostatni weekend miesiąca :baseball:

Jak dobrze pamiętam to FOCHa Arek strzelił

no to źle pamiętasz bo to było zagranie taktyczne :gwizdanie: gdybym FOCHa strzelił to bym kliknął w ikonke "ZAMKNIJ WĄTEK"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde Arek nawet nie strasz :decayed:

ale co jak co przewage masz :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde Arek nawet nie strasz :decayed:

ale co jak co przewage masz :kox:

Ma władzę :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:52_________________________________________________A ROBERT kaj jest wątrobę regeneruje po pizzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:53_________________________________________________Spadam na chatę narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobry :hi:

Arek jestes w pl?

:no:

no to źle pamiętasz bo to było zagranie taktyczne :gwizdanie: gdybym FOCHa strzelił to bym kliknął w ikonke "ZAMKNIJ WĄTEK"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde Arek nawet nie strasz :decayed:

ale co jak co przewage masz :kox:

:evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde Arek nawet nie strasz :decayed:

ale co jak co przewage masz :kox:

Ma władzę :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:52_________________________________________________A ROBERT kaj jest wątrobę regeneruje po pizzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:53_________________________________________________Spadam na chatę narka :hi:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

PS mialo z tego wyjsc "papa"

:polew:

Opublikowano

A ROBERT kaj jest wątrobę regeneruje po pizzy :gwizdanie:

Nooo... jeszcze dziś ujowo się czuję :sick3:

Opublikowano

A ROBERT kaj jest wątrobę regeneruje po pizzy :gwizdanie:

Nooo... jeszcze dziś ujowo się czuję :sick3:

Strułeś się pizza w Sękatej :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Strułeś się pizza w Sękatej :decayed::polew: :polew: :polew:

Nie :no:

:rolleyes:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.