Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GN 855 pewnie do twojej inne :wink4:

Takie są do mojej na pompie :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GN 855 pewnie do twojej inne :wink4:

No moje były po 45/szt. GN 046 :wink4:

Opublikowano

Ja spadam na chatę z dodatkiem piwa i sety po drodze :kox::hi:

:hi: pifo rozumiem ale 100 :sick3:

Co ty tam wiesz o zabijaniu :tongue4: Robert wie :naughty:

Opublikowano

GN 855 pewnie do twojej inne :wink4:

Takie są do mojej na pompie :mysli:

Qurfa mam nadzieję że Tom się nie pomylił :wallbash:
Opublikowano

Ida już :hi:

Opublikowano

Takie są do mojej na pompie :mysli:

Takie same w [AJM] jak i [AFN] ( zresztą chyba wszystkie 1.9 TDI w [b5] ) :wink4:

N 101 401 05 >>> BERU GN 855

później są jeszcze świece do podgrzewania płynu ( tu już różne dla różnych silników )

W [b6] do 2002 roku takie same

Od 2002 roku

N 105 792 02 >>> BERU GN 046

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:45_________________________________________________

Co ty tam wiesz o zabijaniu :tongue4: Robert wie :naughty:

No , ostatnio nawet byłem bliski śmierci :gwizdanie: :sick3:

ale jestem "mocny duchem" ... :evil::kox:

Opublikowano

Takie są do mojej na pompie :mysli:

Takie same w [AJM] jak i [AFN] :wink4:

N 101 401 05 >>> BERU GN 855

U mnie

N 105 792 02 >>> BERU GN 046

uspokoiłeś mienia :song:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________
No , ostatnio nawet byłem bliski śmierci
musiało być grubo :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:49_________________________________________________pany a z czym mieszać koncentrat g12 z wodą destylowaną 1:1 ?
Opublikowano
  • Autor

Ja spadam na chatę z dodatkiem piwa i sety po drodze :kox::hi:

:hi:

Opublikowano

pany a z czym mieszać koncentrat g12 z wodą destylowaną 1:1 ?

Da :good:

Opublikowano

pany a z czym mieszać koncentrat g12 z wodą destylowaną 1:1 ?

Da :good:

może do minus 25 starczy w stosunku 1:2 :mysli:
Opublikowano

może do minus 25 starczy w stosunku 1:2 :mysli:

nie kombinuj , -30oC też czasami mamy w zimie :cool1:

Ja zawsze rozcieńczam 1:1

Opublikowano

może do minus 25 starczy w stosunku 1:2 :mysli:

nie kombinuj , -30oC też czasami mamy w zimie :cool1:

Ja zawsze rozcieńczam 1:1

wątpię ale chyba nie będę ryzykował :rolleyes:
Opublikowano

wątpię ale chyba nie będę ryzykował :rolleyes:

A rozrób se i na -10oC , to w końcu Twoja padaka :wink4:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:07_________________________________________________Ida przyłożyć :palacz:

Opublikowano

wątpię ale chyba nie będę ryzykował :rolleyes:

A rozrób se i na -10oC , to w końcu Twoja padaka :wink4:

1:3 :no4: :no4: :no4: ida zajarać :palacz: w piecu :tongue4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:09_________________________________________________ :hi: spadam narta
Opublikowano

:hi: spadam narta

narta :hi:

Opublikowano

z wieczora :hi:

polotane _urwa ale my dzis z bratem trasa machneli :rolleyes:

Wiesiu mom cos :naughty:

na razie yno tela jeszcze w tym tyg foty beda bo tez ich cos nie umi znalezc :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:56_________________________________________________Arek najwazniejsze - nie kupuj takiego tylko na saszetki (chyba dolce gusto taki jest ale nie jestem pewien)

po prostu niektóre (raczej te tansze) dzialaja tylko na saszetki a to znaczy ze i kawa bedzie drozsza :(

taki w miare dobry z mlynkiem to sie zaczynaja od mniej wiecej 1000pln nie wiem ile chcesz wydac ale wydaje mi sie ze taki na kawe mielona spokojnie wystarczy.. dysza do pienienia mleka dla Pani :P

ja w sumie pije tylko z cisnieniowego :P w domu zwykly AEG w pracy saeco z mlynkiem :rolleyes:

tymczasem zbieram sie :hi:

Opublikowano

siemanko z wieczorka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.