Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I to z Rybola jak fajna to bier bo jo kupia synkowi pod choinka :decayed:

foty robione w "studzience" :decayed:

dla mnie z zewnątrz ok ale w środku mi trochę brakuje aby się na nią "napalić"

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I to z Rybola jak fajna to bier bo jo kupia synkowi pod choinka :decayed:

foty robione w "studzience" :decayed:

dla mnie z zewnątrz ok ale w środku mi trochę brakuje aby się na nią "napalić"

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

No właśnie :cool1:

Czarne to są karawany następnym razem Tomkowi namalujemy palmy na drzwiach :gwizdanie:

Daniel idź spać jutro pierwsza szychta na KWK :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:36_________________________________________________Spadam na chatę narka :hi:

Opublikowano

Daniel idź spać jutro pierwsza szychta na KWK :good:

właśnie Wieśku powiem ci że 5-6 mam szkolenie wiec dopiero 7.XII ide :>

wiec jeszcze sie obijam :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

Opublikowano

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

to nic Sylwestra razem robimy :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

to nic Sylwestra razem robimy :> :naughty:

może kiedyś się zorganizuje :naughty:

Opublikowano

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

to nic Sylwestra razem robimy :> :naughty:

może kiedyś się zorganizuje :naughty:

no byłoby ciekawie :)

Opublikowano
  • Autor

to napewno :kox:

Opublikowano

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

Noo, a zwłaszcza niebieskie :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

Noo, a zwłaszcza niebieskie :gwizdanie:

ja, yhymm :polew:

Opublikowano

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

Noo, a zwłaszcza niebieskie :gwizdanie:

ja, yhymm :polew:

Tylko się nie obraź :polew:

Opublikowano
  • Autor

spoko, jak już to strzele FOCHa :polew:

Opublikowano

b6 też w tym kolorku :kox: wygląda :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:14_________________________________________________

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

Noo, a zwłaszcza niebieskie :gwizdanie:

tee :guma:

Opublikowano

b6 też w tym kolorku :kox: wygląda :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:14_________________________________________________

jasne, wszystkie inne Audi prócz czarnych B7 to padaki co :facepalm:

Noo, a zwłaszcza niebieskie :gwizdanie:

tee :guma:

niebeska B6 niema zła :decayed:

:hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Niebieskie są za***iste :naughty:

Auto u mechaniora ,wymienia się uszczelka pod miską :przebiegly:

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.