Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tylko moge sie poklonic Tobie Arturze za cierpliwosc i sile :notworthy: :notworthy:

i zeby Co go wrescie zrobili :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek ty masz oświetlenie wnętrza w aucie w led'ach :?:

Opublikowano

bo całkiem nowej za 17k pln chyba nie :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiesz ile to pieniędzy :polew: :polew: :polew: :polew:

w życiu bym nie dał

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________

Grzesiek ty masz oświetlenie wnętrza w aucie w led'ach :?:

KFX z Bielska ma całość w ledach ,pisz do niego :wink4:

Opublikowano

Hammer chyba też ma na ledach o ile dobrze pamiętam :mysli:

chyba że chcesz konkretną ilość konkretnych żarówek dla siebie to wtedy d*pa bo w b6/b7 chyba są jednak inne :no:

Arturo podliczałeś koszty? sorrki za pytanie nie chce Cie nerwować tak tylko pytam :embarrassed:

Opublikowano

nasz zregenerowaną swoją

czy kupiłeś nową regenerowaną

kupiłem regenerowaną :wink4:

moja musiała być(jutro dostarczę i wymienię też tą kupioną na inną) oddana bo cena była zdecydowanie lepsza jak się oddawało swoją :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:01_________________________________________________

Arturo podliczałeś koszty? sorrki za pytanie nie chce Cie nerwować tak tylko pytam :embarrassed:

nie :no: ,święta idą i nie chciałem w domu psuć atmosfery :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Hammer chyba też ma na ledach o ile dobrze pamiętam :mysli:

Już nie :wink4:

Opublikowano

nie :no: ,święta idą i nie chciałem w domu psuć atmosfery :wink4: :gwizdanie:

rozumiem Cię doskonale :(

to poślij mi na PW a ja obiecuje że Twojej nie powiem :decayed:

żartuję Arturo nie pisz mi nic ;)

Opublikowano
  • Autor

część led'ów mam kupionych od roku (nie zamontowane) ale niektóre nie świecą tak dobrze jak powinny i szukam sprawdzonych sprzedawców

Opublikowano

Arturoo do spania... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Wczesnie wstajesz!!

Opublikowano

nie :no: ,święta idą i nie chciałem w domu psuć atmosfery :wink4: :gwizdanie:

rozumiem Cię doskonale :(

to poślij mi na PW a ja obiecuje że Twojej nie powiem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________

Arturoo do spania... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Wczesnie wstajesz!!

k..wa ja to późno w porównaniu do :rolleyes:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bardzo k**wa śmieszne :decayed:

Opublikowano

bardzo ku*** śmieszne :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

bardzo ku*** śmieszne :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

tak samo zareaguje jak Cie podsumuje za te dwa wyjazdy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

część led'ów mam kupionych od roku (nie zamontowane) ale niektóre nie świecą tak dobrze jak powinny i szukam sprawdzonych sprzedawców

Hammer był w tym obeznany bo też go kiedyś o ledy pytałem :wink4:

Arturoo do spania... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Wczesnie wstajesz!!

:decayed:

Opublikowano

bardzo ku*** śmieszne :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

tak samo zareaguje jak Cie podsumuje za te dwa wyjazdy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie gadaj ,że liter

jack_daniels.jpg

załatwi znowu sprawę :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chciałbyś :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________wtedy to była wersja demo :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chciałbyś :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________wtedy to była wersja demo :polew: :polew: :polew: :polew:

:disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________dobra siemian idź spać bo za 4h wstajesz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:cool1:
Opublikowano

się Arku nie dziw ,kawałek jutro znowu przejechać musimy :sick3:

Opublikowano

no ide ide ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.